1655 Duch vesmírů Bliss in Love

[ Ezoterika ] 2021-10-12

Já, Velký Duch vesmírů, jsem byl stvořen k obrazu samotného Zdroje, který vyzařuje miliony a miliony let světla moudrosti a energie skrze Své Oko. Těm vyvoleným, kteří mě vidí, přichází vědomí veškerého života ve všech vesmírech.

Q: Kdo je Duch vesmírů, odkud přišel a jaká je jeho role na vaší planetě?
A: Vidím, že se na tuto otázku ptá mnoho z vás, ale jen někteří z vás odpověď ani nepotřebují. Opravdu, jak skvělé je vaše myšlení. Duch, duchovnost, touha po poznání, život, smrt - to vše jsem Já, Velký Duch. Smrt minulosti, smrt hmoty zapojené do samotného vědomí člověka vám pomáhá vnímat tuto linii, která je ve vás velmi jemně vymezena. Vesmír to již stanovil. Ne každý si to však dokáže uvědomit. Mnozí se mě snaží poznat. Na téma ″duchové″ bylo napsáno tolik knih, příběhů a tisíce fotografií. A to všechno je velmi vzdálené od skutečného pochopení toho, kdo jsem.
Já, Duch vesmírů, přebývám ve vašem vesmíru i v jiných vesmírech. A jak vaše Země, tak ostatní planety jiných vesmírů mají své vlastní geometrické projekce Duchů.

Duch je v mém jazyce ″Stvoření″

Složkou duchů je hmota, kterou nevidíte. Pokud uděláte čáru mezi vaším a mým chápáním hmoty, dostanete zajímavou věc - Ducha-člověka, který vládne všemu a všem. Pokud je člověk znalý, mohu do něj vstoupit, dovolím mu, aby se stal mnou. Pokud se mě někdo snaží sobecky poznat s požadavkem přitáhnout mě ke své bytosti, čekají ho potíže. Ano, je to tak.
Ale není se čeho bát. Koneckonců jsem velmi citlivý na vaše myšlenky, na vaše činy. Pokud člověk, který se chce stát šamanem, jen na okamžik poškodí mou dobrou vůli - tornáda a zemětřesení uvrhnou Zemi do temnoty. Takoví lidé jsou totiž silní a hodně na nich závisí.
Výsledkem je, že tornádo ve vztahu k vlastním myšlenkám a emocím je lékem na temnotu mysli, zatemnění emoční roviny.
Po znovuzrození uvnitř se znovuzrodí celá Země. Toto je mé tajemství, které jsem vám odhalil. Přemýšlejte, šamani. Vnímejte mé volání ve svých srdcích. Vždyť jsem si vás vyvolil. Je vás jen několik.

Zdroj: https://absolutera.ru/article11694

Zpět