1613 Pandemické divadlo: Adamu vyhlašuje vítězství Zingdad

[ Ezoterika ] 2021-11-11

Překvapivě nečekaný nový pohled Adama! V době nahrávání tohoto přenosu od Adamua (listopad 2021) se zdá, že příběh lidstva, zde na planetě Zemi, dosáhl velmi temného rozkvětu. Zdá se, jako by se všechny světové mocenské struktury a autority náhle zcela zbláznily. Zdá se, jako by se náhle kolektivně psychopaticky obrátily proti lidstvu. Nic z toho, co dělají, nedává vůbec žádný smysl! Nebo snad ano? V této prezentaci Adamu přesně vysvětluje, jak lze jejich chování pochopit. Jak to všechno dává smysl. A je to velmi temný, dystopický obraz, který vykresluje! Jak tedy vyhlašuje vítězství? Protože on rozhodně ano! Vítězství pro vás osobně. Pro lidstvo jako celek. Pro planetu. Pro galaxii... a ještě dál! Je to odvážné prohlášení, které je opravdu třeba slyšet! Připravte se na to, že se váš pohled na věc změní! Video je dlouhé, ale váš čas bude dobře odměněn. Pochopte, co se odehrává v myslích a motivacích temné, tajné elity planet... a zjistěte, jak jejich plány selhávají. Nyní lze odhalit, že je jen otázkou času, kdy se všechny jejich plány zhroutí jako domeček z karet. Objevte, jak i tyto jejich temné plány nakonec slouží účelu Světla.

******
Jsem Adamu z monadické entity plejádské civilizace a promlouvám k vám jako vždy prostřednictvím svého drahého přítele a důvěryhodného písaře Zingdada. Mám se s vámi mnohými podělit. Opravdu příliš mnoho na to, aby se to vešlo do krátké videoprezentace, takže toto je pro mě a Zingdada výzva, abychom se v rozumném časovém rozpětí dostali k informacím, abychom se s vámi skutečně podělili o informace, které jsou potřeba. Takže vás poprosím o trpělivost a ujišťuji vás, že vaše trpělivost bude odměněna, pokud budete poslouchat, co vám chci říct. To, o čem dnes musím mluvit, je vítězství - vítězství, vítězství, vítězství - což může mnohým z vás, většině z vás, znít velmi podivně. Protože rozpor mezi tím, co se zdá, že se děje na vaší planetě, a vítězstvím, o kterém mluvím, se zdá být příliš velkou propastí, než aby se dala přeskočit. Chtěl bych vám však vyprávět příběh, který tyto dvě věci spojuje, a vy se pak můžete sami přesvědčit, zda to zní jako pravda a zda vám možná říkám to, co se skutečně děje.

Začněme tedy tím, co se podle všeho děje. Zdá se, že váš svět se naprosto zbláznil. Vše, co jste dříve považovali za samozřejmost - třeba demokratická povaha vládnutí ve vaší zemi. To jste považovali za samozřejmost. Mysleli jste si, že existují veřejní činitelé, jejichž úkolem je v podstatě zjistit, jaká je vaše vůle, a zajistit, aby byla uzákoněna. Mysleli jste si, že váš svět - svět obchodu - je řízen nebo obýván korporacemi, které v podstatě existují proto, aby zjistily, co potřebujete, pokud jde o výrobky a služby, a pak vám je poskytly výměnou za peníze, které utratíte za nákup jejich výrobků a služeb. Mysleli jste si, že vaše policejní služby existují v podstatě proto, jak se říká, aby sloužily a chránily vás, veřejnost. Byly to věci, které jste považovali za samozřejmé. Mysleli jste si, že věda, a zejména lékařská věda, existuje v jakési sféře etiky a poctivosti a vědecké přísnosti, intelektuální poctivosti, a že věda a medicína existují pro zdraví a blaho lidstva. Zdálo se, že tyto představy byly po nějakou dobu pravdivé. A nyní se ukazuje, že vůbec nebyly pravdivé. Nyní se zdá, jako by všechny tyto orgány začaly řádit, jako by se jim do mozku dostal nějaký virus, který je nakazil, a obracejí se proti vám. Tak to vypadá, pokud máte oči, abyste viděli.

Existuje kohorta lidstva, která věci takto vůbec nechce vidět, protože jsou závislí na televizi a chtějí věřit jen tomu, co se jim řekne, a kognitivní disonance pochopit, co se skutečně děje, a nechat si to projít hlavou je příliš velká, a tak se upínají k tomu, že prostě dělají, co se jim řekne, a doufají, že věci dobře dopadnou. Mám pro tuto kohortu velké pochopení, ale dnes s nimi nemluvím. To jsou ti druzí -odpovědní mezi vámi.

Mluvím ke kohortě, která má oči dokořán, dívá se na svět v jistém šoku a hrůze a ptá se, co máme dělat? Máme se připravit na občanskou válku? Máme válčit s vlastní vládou, s vlastními policejními složkami? V některých částech světa to vypadá velmi podobně. V době tohoto vysílání se skutečně odehrává bitva o Nový světový řád v Austrálii, v Itálii, ve Francii a ve velké míře i v Americe - po celém světě, ale toto jsou skutečně ty nejpřednější části světa, kde se pohybuje temná kabala, loutkovodiči, kteří řídí dění v zákulisí. Tady mají v úmyslu, aby domino padlo jako první, a to s myšlenkou, že když padnou tyto čtyři domina, zbytek světa se mnohem snáze přizpůsobí. Věci vypadají velmi temně a děsivě.

Jak to všechno přispěje k vítězství. Dovolte mi, abych vám to řekl. Temná elita touží po absolutní a totalitní kontrole nad celou planetou. Nejsou monolitickou organizací. Neexistuje někde nacistické ústředí, kde by seděli u stolu, domlouvali se a poslouchali, jak mluví předseda a podobně. To není to, co se děje. Temnou elitu je přesnější vnímat jako nesourodé skupiny, které mají společnou historii někde hodně daleko v mlhách času, mimo to, co je běžně vaše zaznamenaná historie. Nefungují ve shodě. Zdá se, že ano, protože se všichni dohodli, že budou jednat nyní. Dosáhli jsme určitého infekčního bodu na cestě dějinami, kdy jsou technologie k redispozici, aby mohli provést převzetí; co je důležitější, jsou si vědomi, že singularita se blíží.

Zdroj: https://eraoflight.com/2021/11/11/pandemic-theater-adamu-declares-victory-1/

Zpět