1604 Čas kontaktu si zvolíte sami Ojlit

[ Ezoterika ] 2021-09-11

Archanděl Michael
Čas přece neexistuje! Když přijde moment kontaktu-interakce, mezi těmito událostmi pro vás uběhnou dny a týdny. Komunikace však ve skutečnosti nekončí. Jednoduše jste nyní dokázali zachytit, opravit tento moment ve svém prostoru a čase. Týká se to komunikace absolutně všech lidí se zástupci jemného světa. Pokud se připojíte v noci, nebo když jste v práci, nebo prostě zaneprázdněný a nemůžete okamžitě vše odložit, abyste mohli zprávu zpracovat, můžete jednoduše hlasově vyjádřit úmysl odložit konverzaci na jindy, když to bude pro vás vhodnější! Nebude to znamenat zpoždění v přijímání informací, je to jen ve vašem vnímání! Ve skutečnosti dojde k interakci, budou se přenášet vibrace a informace, jako kdyby nedošlo k žádné přestávce. Proto, milí, ti, kteří dostávají informace při spontánním ″zapnutí″, jen vyjádřete svůj záměr udělat to v jiném, pro vás vhodnějším čase. Věřte mi, drazí, nikdo vám nechce dělat nepříjemnosti!

Samozřejmě se nic neztratí ani po informační stránce! Máte právo sami organizovat proces interakce s jemným světem. Vězte, že vás za to nikdo nikdy neodsoudí! Jsme rádi, že máme možnost s vámi komunikovat. Jsme rádi, milovaní, že můžeme sledovat, jak váš zájem roste. Všechno, co se přenáší, moji drazí, všechno rezonuje ve vašich srdcích. Jsme spokojeni s tím, co se děje! Nepochybujte o svých schopnostech a schopnostech komunikovat s jemným světem. Toto všechno jste vždy měli a teď si to pamatujete. Je-li zde volání, existuje záměr, nikdo vás v tomto procesu nikdy neodmítne!

Mnozí z vás nevěří, když říkáme, že je pro nás ctí s vámi komunikovat. . . Ale, milé duše, víme, KDO ve skutečnosti jste !!! Vy, kteří jste sestoupili do těl, abyste prošli neocenitelnou zkušeností, vědíc o všech obtížích a omezeních (ve smyslu vaší multidimenzionality). To je samozřejmě výkon. Jsme rádi, že jsme v tuto chvíli vedle vás a samozřejmě čekáme na váš telefonát. Neexistují ti, kteří nebyli vyslechnuti, stejně jako nejsou ti, kterým byla odepřena podpora!

Zdroj: https://absolutera.ru/article11799

Zpět