1572 Maria - Neodsuzujte kohokoli volby Vania Rodriguez

[ Ezoterika ] 2021-11-04

Každá duše má svoji cestu, má svou volbu. Když vidíme, jak si duše vybírají neevoluci, bolí to naše srdce, ne fyzickou bolestí, ale způsobuje to smutek, protože si přejeme, aby všechny duše mohly zažít nádheru bezpodmínečné lásky. Každý z vás, který si dovolíte prožít tuto chvíli, který si dovolíte věřit, důvěřovat, žít intenzivně, je jako hvězda navíc zářící na obloze vesmíru.

Nemáte ponětí, kolik bytostí vyzařuje energii a lásku k této planetě. Vás jsou miliardy, jejich počet není menší, naopak každý obyvatel této planety má téměř 5 Bytostí Světla vyzařujících lásku, vyzařujících klid, vyzařujících všechny možné pocity, aby se každá duše mohla vyvíjet. Nikdo není ve vesmíru sám. Jsme velká rodina, a když někdo prosí o pomoc, mnozí běží pomoci. Zejména v těchto chvílích je zapotřebí tolik změn. Více bytostí se prezentuje, protože mnozí už prošli tím, čím procházíte vy. Znají cestu, kterou jste absolvovali, a umí pochopit, čím procházíte. Bez ohledu na vnitřní a vnější revoluce neztrácejte sílu, neztrácejte víru, že zvítězíte, že všechny tyto bolesti, všechna trápení, utrpení skončí. Nebyl by to konec jen pro každého z vás, byl by konec pro celé lidstvo, které se rozhodlo vyvíjet se.

Nikdy nesuďte ty, kteří se rozhodli pokračovat v utrpení. Je to jako kdybyste chtěli, aby několikadenní miminko chodilo. Není na to připraveno, musí dospět. Podobně duše, které se rozhodnou pokračovat ve třetí dimenzi, nejsou připraveny žít v páté dimenzi. Byl by to krok, který by se nedal učinit. Upadly by do prázdnoty. Moudrost Boha vede každou duši v jejím vlastním čase k jejímu vlastnímu vývoji. Nic se neděje dopředu. Je také velmi důležité, abyste se vy, kteří se rozhodli vyvíjet, necítili arogantní nebo nadřazení. Jen buďte vděční za cestu své duše, protože vás přivedla do tohoto bodu. Naprostá většina z vás jsou hvězdná semena, která již žila v jiných sférách a přišla na tuto planetu. Drtivá většina duší, které se nebudou vyvíjet, jsou mladé duše, které žily jen na této planetě. Potřebují pomoc, aby se naučili chodit.

Řekl bych, že vy hvězdná semena máte vůči své duši závazek, že se bude vyvíjet, protože nastal čas, abyste se vrátili do stavu, jakým jste kdysi byli. Takže ve srovnání s ostatními dušemi je to pro vás snadné. Bohužel jsou i hvězdná semínka, která si zvolila jinou cestu; rozhodli se rezonovat s těmi, kdo způsobili všechen neklid na planetě. Ale i tyto budou mít právo dále se vyvíjet. Neexistuje žádný soud. Neexistuje žádné odsouzení.

Setrvání ve třetí dimenzi není naše odsouzení, je to volba každého, duše si to vybrala. Proto každému z vás říkám: Nevzdávejte se, ať je ta chůze jakkoli těžká, vracet se znovu a znovu je součástí procesu učení, evoluce. Potřeba se poučit. Čím více lekcí je třeba se naučit, tím více kloužete. Ale neztrácej víru, neztrácej sílu a kráčej dál po cestě vzestupu. Každým dnem o něco lépe. Pokud dnes nebylo tak dobře, zítra bude. Věřte, že můžete a nikdy nezapomeňte na pomoc s pochopením a porozuměním každé lekci, kterou je třeba se naučit. Abyste se to naučili správně a lekce se nevrátila, abyste byl připraven na další. Bohužel seznam je pro velkou většinu ještě dlouhý, ale jsou to lehké lekce, které se dají snadno naučit, stačí, že rezonujete lásku, že nesoudíte, nekritizujete. Žijete svůj život, nebojte se o život toho druhého. Jen ti nejmenší potřebují vedení a péči. Starší, dospělí, potřebují jen lásku, přátelskou náruč, už ne to, abyste je vedli.

Můžete je vést, vyjádřit své názory, ale rozhodnutí už není na vás, rozhodnutí je na nich. Každý z nich má cestu, o které nevíte, neznáte cestu každé duše. Nesnažte se je vyvarovat utrpení; je to součást jejich vývoje, trpět a projít lekcemi. Pokud se tomu vyhnete, lekce se vám vrátí silněji a silněji a přijde čas, kdy to bude tak intenzivní, že nebudete moci nic dělat a budete litovat, že jste mu zabránili trpět, protože utrpení bude na vrcholu. Respektujte se navzájem. Postarejte se o ty, o které je třeba pečovat, ale nemanipulujte nikomu životem. Každý má svůj vlastní výběr. Respektujte tyto volby. Bezpodmínečná láska je souhrnem lásky a respektu. Naučte se žít tuto lásku.

Zdroj: https://www.anjoseluz.com/post/

Zpět