1571 Zpráva od Miry z Plejádské vysoké rady Valerie Donner

[ Ezoterika ] 2021-11-02

Dnes něco o cestě všech cest, které s vámi zažíváme za vzestupem země. Je naším největším posláním podporovat vás a pomáhat vám, jak jen to jde. Chápeme, že tyto časy jsou náročné a že mnozí z vás toho mají dost! Tato část procesu Vzestupu je téměř dokončena. Právě teď lidstvo dělá, co je zapotřebí, aby dokončilo tuto poslední fázi posunu. Lidstvo si musí vzít zpět svou moc a srazit síly zla. Na Zemi už prostě není místo pro tento druh energie. Ano, vyčištění a revize starých systémů bude nějakou dobu trvat. Základ nového je v podstatě již položen. V extrémním zoufalství přichází temní přisluhovači se strašlivými, oslabujícími možnostmi. Důvěřujte světlu a vězte, že ať jsou jejich záměry jakékoli, nezvítězí. Jsme s vámi a dohlížíme na tento projekt až do jeho velkého finále.

Prosím, povzneste se nad jakékoli hrozby a bláznivé, šílené věci, které přisluhovači dělají. Jsou některé země, kde pokročily ve svých totalitních cestách. Mějte odvahu, tohle není na dlouho. Mají světu ukázat, co se stalo v minulosti. Záměrem je, aby se to už nikdy v budoucnosti nestalo. Zlí jsou dotlačeni na své hranice. Podcenili sílu světla a zvláštních světelných bytostí, jako jste vy, kteří jsou právě teď tady na Zemi. Jsou ničeni v jakýchkoli nejvhodnějších důsledcích jejich chování. Některé z těchto bytostí budou přetvořeny a už jim nikdy nebude dovoleno inkarnovat se.

Jak bude toto velké probuzení pokračovat, většina lidstva objeví pravdu. Budou šokováni a zničeni, až se dozví zlo, se kterým žili na Zemi. Organizace a podniky zmizí, pokud byly součástí zla. Není pro ně místo. Země si bere zpět svoji sílu. I ona je unavená ze způsobu, jakým s ní zacházeli, stejně jako vy. Ukáže svou skutečnou sílu. Děkuje vám za vaši trpělivost a souhlasí s tím, že už toho má dost. Tam, kde Země potřebuje být neúprosná, bude neúprosná. Tam, kde Země potřebuje být něžná, bude něžná. Miluje své děti. Dosud to byla nedoceněná, nerespektovaná matka příliš rozmazlených dětí. Životu na planetě dala všechno, dokonce i papír, na kterém jsou vytištěny peníze.

Zdroj: https://intothelight.news/files/2021-11-05-mira.php

Zpět