1550 Plamen nekonečna Natalie Glasson

[ Ezoterika ] 2021-10-28

Zdravím vás, jsme Arkturiáni, přicházíme jako mnozí v jediném hlasu. Rádi bychom do vašeho vědomí a vaší pozornosti vnesli energii pro cestu vzestupu. Zkoumejte ji, objevte její účel a její vibrace a také to, jak ovlivní vaše bytí, vaše okolí a svět projevený kolem vás, Tato energie je hluboce léčivá, přináší do vědomí velmi hluboká zranění, která po uvolnění vytvářejí zářivé osvobození. Přináší také do vědomí hlubokou podstatu a extázi Stvořitele, vše, co je pravdou Stvořitele - že jste reprezentace Stvořitele. Uvědomuje vám vaše schopnosti, dovednosti, vibrace a vlastnosti, ukazuje vám váš původ, podstatu a jádro. Energie, kterou vám chceme představit, je známá jako Plamen nekonečna; je to vyšší aspekt Fialového plamene. Při přístupu k Plameni nekonečna se zamyslete nad tím, jaký je váš záměr a účel spojení s Plamenem nekonečna.

Rozjímejte o Nekonečnu, co to pro vás znamená? Chápeme vibrace nekonečna jako nekonečný a nepřetržitý cyklus hybnosti, expanzivní, stále plynoucí. Co znamená nekonečno pro vás na vaší duchovní cestě a vzestupu? Co by vám dalo nekonečno ztělesnění a spojení s nekonečnými vibracemi Stvořitele? Co by to ve vaší bytosti zažehlo? Co by se projevilo ve vaší realitě? Když si položíte tyto otázky, začnete chápat, co pro vás Nekonečno skutečně znamená. Pochopíte, kdy se spojujete s Plamenem Nekonečna, proč tak činíte a jaký to bude mít přínos pro vaše bytí. Můžete se spojit bez účelu a bez pochopení nekonečné podstaty Stvořitele, ale váš zážitek nebude tak hluboký a nedotkne se duše tak, jak by mohl.

Můžete nás, Arkturiány, požádat, abychom vás přenesli do komnaty Plamene nekonečna. Komnat je po celé Multiuniverzální a Kosmické úrovni mnoho. Budete přeneseni do vibrace, která je pro vás a vaši současnou frekvenci vhodná. Při meditaci nás jednoduše požádejte, abychom vás přenesli do Komnaty plamene nekonečna, kde je velký, průsvitný, perleťový plamen, který leží na zlatém podstavci. Budete vyzváni, abyste se před tento plamen posadili a dotkli se ho. Při tom můžete propojit svou čakru třetího oka s plamenem nekonečna, pak srdeční čakru a vyšší srdeční čakru. Vaše čakra zemské hvězdy pod chodidly září, jak absorbuje světlo Nekonečna. Tím se aktivuje vaše čakra Hvězdy duše nad hlavou, která se rozzáří a vytvoří kolem vás a vašich energetických systémů komoru ve tvaru kruhu nebo oválu.

Můžete zůstat s plamenem takto spojeni, nebo si můžete představit, že přijímáte energii plamene i na dálku. Energie Plamene proudí do všech vašich systémů, jste naplňováni energií, vibracemi a frekvencí Plamene nekonečna. Je čas uvést svůj záměr. Jakmile svůj záměr vyslovíte, je na vás, abyste byli přítomni, pozorovali a zhluboka dýchali. Buďte trpěliví, až dojde k potřebným přechodům, vhledům a práci, kterou je třeba vykonat. Jak vstřebáváte energie nekonečna, mění se tím způsob, jakým existujete ve své realitě. Hranice Země vám možná nebudou připadat tak mocné, silné a působivé. Mohou vám připadat pružnější jako energie, kterou můžete tvarovat a formovat, protože taková je pravda. Až se budete chtít vrátit do své reality, jednoduše nás Arkturiány požádejte, abychom vás přenesli zpět do vaší reality a znovu vás uzemnili do Země. Užijte si své zkoumání a objevování s Plamenem nekonečna. Toto je vzpomínkový dar od nás, Arkturiánů.

Zdroj: https://omna.org/flame-of-infinity-by-the-arcturians/

Zpět