150 Zpráva Archanděla Michaela

[ Ezoterika ] 2020-01-01

Vítejte znovu milovaní přátelé. Toto není jen nový rok. Je to nové desetiletí a nový začátek. Je to nová éra. Právě zadáváte něco, co může být vaše nejvyšší zkušenost nejen v tomto životě, ale i v mnoha dalších, které máte za sebou. Toto je ten okamžik. Věky jste se na tuto dobu připravovali. Není náhodou, že jste právě tady a právě teď žijete jako člověk ? Nový člověk. Přišel jsi být. Přišli jste zažít něco, co ještě nikdy nikdo nezažil. Je pro nás velmi důležité opakovat to stále znovu, abyste to přestali brát jako slova a začali uvažovat o jejich významu. Je na čase jednat a začít dělat to, proč jste tady.

Je na čase, aby se všichni na této planetě stali účastníky procesu změny a probuzení, který je tady a teď.

Začalo to docela dávno. Masy začínají otevírat oči z velmi dlouhého spánku. Tomu se nelze vyhnout. Už se nespí. Nikdo se už nemůže skrývat pod peřinu. My zajistíme, abyste hráli. Pokud jste dnes naživu a jste schopni tuto zprávu přečíst, jste tu z nějakého důvodu. Z tohoto důvodu je tu každá jednotlivá bytost, která je inkarnovaná. Souhlasili jste s tím, že se stane součástí této evoluční změny, která probíhá již velmi dlouho. Měli byste žít - skutečně žít živý život. Měli byste být nadšeni ze všeho ve vašem životě! Jste zde, abyste si užili odměnu za tvrdou práci a úspěch. Všechny bytosti na Zemi, v andělských říších, ve vyšších říších, v královstvích živlů, a bytosti z dálek neustále spolupracují na znovuzrození planety a lidstva v tom, čemu se říká Zlatý věk. Přichází zcela nová realita. Je tady. To, co bylo vytvořeno a je současným ?způsobem života?, už tak dlouho nebude. Je čas stát ve své pravdě o tom, kdo jste a co víte, že je čistá a bezpodmínečná láska. Neexistuje žádný jiný způsob. Neexistuje žádná jiná volba. Vy jste přišli na pomoc změny, která musí být.

Odloučení, jak je nyní známo na vaší planetě, musí přestat existovat. Jednota je jediný způsob, jak toho dosáhnout, způsob Stvořitele a vašeho Božství. Příliš dlouho bytosti v lidské podobě dávaly jiným moc nad sebou. Dávat vám moc jinému není způsob, jak žít, milovaní. Nikomu to neslouží. Ti, kteří to od vás vzali, činili tak vždy s vaším svolením. Nikdo nad vámi nemůže převzít moc, pokud jim to nedovolíte. Získali sílu, která vyústila v hranice, rozdělení, chamtivost, bitvy a zmatek, dobývání druhých a války. Staré věci se rozdráždili, ale již se nevrátí, to co bylo.

To vše je minulost, která už nebude. Všichni se probouzíte k vědomí, že se to musí zastavit. Tak se vynořujete do bytí. Planetu svobodné vůle a svobodné volby pro vás nemůžeme udělat bez vaší pomoci. Nemůžeme zasahovat bez ohledu na to, co dělá vaše civilizace. Můžeme vést ty, kteří budou naslouchat a zasadit potřebná semínka pro akci správným směrem, o která se musíte postarat. Vaše úsilí se chystá přinést výsledky nádherných květů, pokud se o ně postaráte jako o své děti.

Ti, kteří již začali naslouchat moudrosti ve svém nitru, mohou jít ostatním příkladem a inspirovat, jak překonat strach, který způsobil tolik bolesti a utrpení. Nemůžete přimět koně, aby pil z řeky, ale můžete ho k ní přivést. Všechny bolesti, které lidstvo pociťovalo tak dlouho, byly tak zbytečné.

Moc použitá pro vlastní zisk může být nebezpečná. To není ta osobní krásná síla, kterou každý z vás má ve své duši. Získání moci k prosazení vlastních zájmů přineslo pouze to, co se stalo vírou, že by tak mělo být. Nechápete, že vlastnit více než váš soused, není to, kým jste? Chamtivost není způsob, jací ve skutečnosti chcete být. Pravou identitu jste ztratili a nahradili vírou v majetek, práci, automobily, nalétané míle a vysoce ziskové akvizice. Stále více úsilí vynakládáte, abyste vlastnili více, a byli silnější než jiný. Pokračujete v tom, co je považováno za působivé.

Vidíte sebe jako majitele domů, aut, která vypadají působivě, ale ve skutečnosti nejsou ničím jiným než pouhým místem k zavěšení klobouku a k odvezení někam, kde najdete více majetku. Máte ve vašem domově skutečného vás a lásku, kterou jste do něj vložili? Líbí se vám vozidlo, ve kterém jedete, a jste vděční za to, co pro vás znamená? Nebo je auto symbolem stavu? Vlastnit krásný dům a auto není nic špatného. Určitě je to skvělé, pokud ho neberete jako symbol stavu. Cítíte v práci vzrušení a vášeň, nebo je to jen další úspěšný zářez?

Symboly stavu se staly způsobem, jak rozdělit ty, co ho mají a ty, co ne. Chceme, abyste v tuto chvíli pochopili a uznali, že nikdo není víc nebo lepší než jiný. To, co vlastní, by měli mít pro potěšení, ne proto, že je to činí lepšími než někdo jiný. Třídní systémy po celém světě rozdělují, aby dobyli další. Většina nerozumí, že toto vlastnění a dělení pochází z hlubokého přesvědčení, že takto člověk získá lásku. Víra, že láska přichází pouze tehdy, když se projeví úspěchy a vlastnictví, lidské vědomí vidí jako jediný způsob. Strach způsobil tolik iluzí nepřijetí, bezcennosti a nemilovanosti. Po tak dlouhé době lidstvo ztratilo ze zřetele to, co je skutečné a co je poháněno egem. Znecitlivělo vás to k lásce, laskavosti, soucitu a pokoře. Jste jeden se Stvořitelem. ❤️Zasloužíte si mít plný a bohatý život. Toho můžete dosáhnout, když se vzdáte všech přesvědčení, které jsou součástí vás a jeví se jako skutečné. Přesvědčení že nemáte právo a proto nemůžete mít všechno, co si přejete. Konáte a žádná reakce. Zeptejte se sami sebe, co chcete z akce získat. Pokud máte v úmyslu zisk na úkor někoho jiného nebo sebe sama tím, že rozdáte svou moc, pak je nutná změna vašich záměrů. Pokud nemáte v úmyslu nic získat, ale dáváte mnoho, pak jednáte v lásce Stvořitele.

Je čas podívat se dovnitř pro odpovědi. Je čas přestat hledat vně. Je čas na duši, srdce, mysl a tělo, posvátnou nádobu, která je vaše, aby se znovu dokonale spojila a byla vaším průvodcem. Nechte svou mysl hledat informace, ale nesnažte se převzít kontrolu. Mnoho z vás vidí mysl jako způsob, jak cokoli získat a znát všechny odpovědi. Ale to není pravda. Srdce zná všechny odpovědi. Srdce, posel duše, zná správnou cestu. Víte, proč jste zde, a co přijde. Mysl, tělo, emoce a duše, když jsou dokonale vyrovnány, spolupracují jako tým. Srdce je vždy vodítkem pro vnitřní vedení, které je zdrojem tvého božství. Je čas jednat a změnit to, co vašemu účelu neslouží. Zbavit se myšlenek a přesvědčení, která nejsou tvou pravdou.

Obzvlášť v minulém roce jste pilně pracovali na uvolnění starých vzorců a způsobů. Toto je váš rok odměny. Je na vás, abyste hledali, našli a dovolili si. Zaměřte se na svou vnitřní moudrost, ten systém vedení, který je ve vašem nitru a usiluje o růst. Váš život naplňte vnitřním mírem. Láska je uvnitř. Nemůže přijít z vnějších zdrojů. Je založena na lásce k sobě, sebedůvěře, sebejistotě a víře v sebe.

Láska z vnějších zdrojů vždy přinese potřebu ověřování a nepřetržitého výkonu. Láska zevnitř usiluje o jednotu, mír, harmonii. Tvořte v lásce, mluvte v lásce, konejte v lásce. Proto jste teď a tady. Stali jste se součástí vytváření jednoty, míru a harmonie pro celé lidstvo. Buďte inspirací. Všichni jsou zde ze stejného důvodu, jen to zapomněli. Potřebují vás, probuzené, aby si vzpomněli. Posviťte na ostatní svým světlem. Probudí se ve správném načasování. Děkujeme vám. Jste obklopeni mnoha milujícími bytostmi, které si pro vás přejí pokoj, radost, lásku a zdraví, které si zasloužíte. Jsme tu, abychom vám to pomohli zrealizovat. Jste velmi milovaní.

Zdroj: http://www.angelicpathtohealing.net/Message.html

Zpět