148 Kosmické tajemství David Wilcock / Corey Good

[ UFO ] 2020-02-21

Projekt odhalení Stevena Greera v roce 2001 zahrnoval 39 svědků, kteří porušili své bezpečnostní přísahy, a hovořili o přítomnosti UFO. Měl jsem to štěstí setkat se téměř se všemi, což byla velmi klíčová událost v mém životě. Samozřejmě jsem začal potkávat další zasvěcence, občas přišli ke mně, někdy jsem je musel hledat.

David: Začal to v roce 2007 Henry Deacon, mimo záznam jen s písemnými přepisy. Na vojenské základně ve Velké Británii za řadou kontrolních bodů a byla kulatá válcová chodba do výtahu, který po odemčení přečetl jeho odznak a teleportoval ho na Mars. Pracoval na Marsu, kde podle něj bylo 40 různých typů mimozemšťanů. Základna měla 200 000 zaměstnanců a pouze 10 000 z nich byli lidé narození na základně. Nebyl z toho moc vzrušený, jen opravoval nějakou technologii. Zjevně existovalo určité množství lidí zde na Zemi, kteří zaparkují na vojenské základně, portálem odejdou na jiné místo, a na konci směny se vrátí ke svému autu. Doma jen řeknou, že pracují na vojenské základně.

V Curychu v červenci 2009 mluvil na podiu, i když to nebylo přímo o tajném vesmírném programu. Později jsem potkal chlápka, říkejme mu Jacob, který pracoval přímo s Rothschildy, kteří mu nabídli úplatky ve stovkách milionů dolarů, když začne mluvit o Luciferovi v dobrém. Já dostal asi šest nabídek, nezajímám se o luciferianismus. Nesouhlasím s tím a nebudu se prodávat za každou cenu, protože bych se nemohl na sebe podívat.

Corey mi poprvé napsal v roce 2008. V době, kdy začal přímo vyžadovat spolupráci se mnou, v roce 2014, jsem měl za sebou mnoho hodin konverzace s Jacobem, který toho věděl mnohem více, než Deacon. A byl jsem v kontaktu s dalšími lidmi, jako Emery Smith, Daniel, několik dalších zasvěcených. Ale nikdo s tím nechtěl vyjít ven. Corey byl také proti, ale shodnou série nešťastných událostí se do toho dostal.

Corey : Znal jsem zasvěcence, kteří došli až na hranu, a pak se zastavili. Chtěl jsem tiše předávat vědcům informace na pozadí, ale jeden z nich mě rozčílil a nejlepší způsob, jak zůstat naživu, bylo jít na veřejnost.

David: Publicita je ochrana. Měl jsem výhodu IQ 180. Nudné věci si nepamatuji přesně. Je to složitá matice dat, mnoho kousků. Když někdo řekne něco konkrétního, co jsem předtím slyšel, vzpomenu si, zvlášť pokud tři - pět lidí řekne to samé. Nikdy jsem tyto informace nezveřejnil. Množství dat by vydalo na 7 pětisetstránkových knih. Pokud víte něco o tomto světě a potkáte dalšího, který ví, jste jako staří přátelé v tomto divném světě. Tajný vesmírný program zahájili nacisté a je v něm mnoho neetických věcí. Proto z toho měl Corey posttraumatické poruchy.

Corey: Když jsem s Davidem začínal, byl jsem jako zombie. Kamera pro mě byla noční můrou. Byl jsem pod prášky, vypadal jako bezdomovec. Prošel jsem velkou metamorfózou.

David: Právě včera jsem se dozvěděl o hostiteli místní rozhlasové show v Los Angeles. Jeho otec poznal vedoucího laboratoří NASA v roce 1965, když mu bylo 17 let. Ten mu řekl o mimozemšťanech, které pozemšťani vnímají jako lidi. Byli v podzemních základnách a v době kolem roku 1965 se snažili vyvinout technologii, kterou by se mohly dostat zpět na planetu Mars. Očividně byl jejich domovem. Spolupracoval s nimi na vývoji této technologie.

Když jsme s Coreym začali dělat naši show kosmické odhalení, potkali jsme 93letého Williama Tompkinse, který sloužil jako voják ve druhé světové válce. Byl zodpovědný za šifrování informací od 23 špionů v německém tajném kosmickém programu, který probíhal na místech jako Antarktida. Přinesl informace o tom, že nacisté měli létající plavidla, která byla vyvinuta ve spojení s mimořádně zlými mimozemšťany plazího typu. Marie Oršic byla podle Jacoba přenesena z planety jako část její odměny za to, co dělala.

Corey: Spolupracovali s nacisty, protože byli energicky sladěni. Nevadila jim využívat otrockou práci. S Američany by to museli dělat mnohem utajeněji. Pomohli si navzájem vybudovat spoustu základen, některé reptiliánské základny, infrastrukturu, stavěli pro ně základny v Antarktidě.

Bylo mi ukázáno mnoho věcí, které se nedávno staly (zrychlené posuny pólů zemětřesení sopečné erupce, UFO zveřejnění, sluneční záblesk). Mluvil jsem o nich v pořadu a na mých webových stránkách.

David: Jedna z věcí, které jsem udělal, je komplexní vědecká analýza 35 různých náboženských a duchovních tradic našich starověkých kultur po celém světě. Život, ve kterém nyní žijeme, je ve skutečnosti na jevišti, ať už to víme nebo ne. Je to soutěž spirituality, jak milující jsi, jak odpouštějící, vnímavý a otevřený druhým. Díváte se na život jako na způsob, jak vytvořit štěstí a hojnost a prosperitu, nebo se díváte na jiné lidi jako na příležitost k manipulaci a kontrole, lhaní, podvádění a zradě? Minimální úroveň, na kterou se musíte dostat, je o něco více než 50% zájmu pomáhat lidem a milovat je, než je ovládat a manipulovat s nimi. Údajně je vaše budoucnost mnohem blíže, než si lidé uvědomují. Po vzestupu se v podstatě stanete duchovním superhrdinou, levitační schopnosti, telekinezi, číst myšlenky jiných lidí, které znáte ze svých minulých životů. Všechny tyto věci zahrnuje světelné tělo. Je to velmi odlišný život, a přesto pořád bude vypadat lidsky a v podstatě budete lidmi tady na Zemi poté, co se změní.

Opravdu prochází Vzestupem. Hlavní posun je ve vědomí Slunce. Elektromagnetické pole Slunce se rozšíří do magnetického pole Země a způsobí zásadní změnu v energii Země a všech, protože všichni máme kolem nás energetická pole. Těla nás všech a všeho se mění, měníme perspektivy, začneme si navzájem rozumět, spojujeme se na úrovni, které nerozumíme. Začneme vidět řešení problémů, spolutvořit, vzpomeneme si na minulost.

Corey zjistil, když pracoval v tajném vesmírném programu, že existuje obrovské množství lidských nebo humanoidních ET, které zajišťují, aby se každý bezpečně dostal tam, kam musí jít. Takže pokud někdo nevzestupuje, bez ohledu na to, jak špatný typ člověka je, jak sadistické zlé věci vykonal, je přemístěn na jinou planetu, kde může pokračovat ve svém životě v reinkarnaci ve 3D životě po tisíce a tisíce let. Až do té doby, kdy je jejich vědomí schopné rozšířit se na vědomí čtvrté hustoty. Je to etická transformace, není to katastrofa typu Noemovy archy. Zlatý věk není o spoustě lidí s mobily, je to věk bez korupce, podvodů, s úžasným rozvojem vědomí. Telepaticky pomocí své mysli vytvoříte objekty ze vzduchu, je to úplně jiný svět. My jsme stále jako v době temna.

Corey: Existuje mnoho různých časových řad možných realit a každá z nich je v jiných dimenzích nebo realitách, ale když mluvíme o hustotě, je to spíš o úrovni vědomí.

David: Souvisí to s tím, jak využíváte energii celé planety, hvězdy nebo galaxie. Nemyslím si, že by nějaká civilizace mohla využít sílu galaxie, možná Slunce.David: Hvězdné války jsou spíše dokument o Sluneční soustavě. Hvězda smrti je skutečná. V naší sluneční soustavě máme zjevně měsíce, které zbyly po starověké civilizaci, nesmírně pokročilé, která vyhodila do vzduchu planetu. Tajná vláda, ilumináti a kabala věří, že jsou potomky této zničené civilizace, která migrovala na Zemi. Když se sem dostali, měli protáhlé lebky, mnohem vyšší inteligenci ? odtud máte božské pokrevní linie a krále a bohy. Pokud uděláme analogii, temná flotila byla jako německá nacistická flotila.

Corey: Vypustili přídomek nacistická a prostě se stala známá jako temná flotila. Donedávna o tom bylo známo velmi málo. Hodně jsme to zkoumali, ale byl to jen jeden z množství tajných vesmírných programů. Většina z nich o sobě ani neví. Sloužili reptiliánům, navštěvovali s nimi jiné jiné sluneční soustavy a způsobovali problémy.

David: To je přesně to samé, co William Tompkins měl ve svých materiálech. Nevěděl, že jsme to zveřejnili. Dokonce i Whitley Strieber, který v osmdesátých letech napsal knihy o únosech, mluvil o tom, že některé z jeho únosů provedli lidé v černých uniformách, což je definice temné flotily, kterou neznal. Draco reptiliánské lodě vypadají v podstatě stejně jako torpédoborce smrti ve hvězdných válkách, což není náhoda. Lidé jako Arthur C Clarke ve Vesmírné odysee 2001, nebo George Lucas dostali instrukce. Jeho androidi vypadají jako několik stovek tisíců těch, které byly nalezeny na těchto zničených měsících po celém našem solárním systému. Našli je a řekli mu, jak mají vypadat.

Dívám se na to jako na v podstatě potvrzení náboženských textů, jako je Bible. Drtivá většina života mimozemšťanů venku je laskavá. Drtivá většina mimozemšťanů, kteří navštěvují naši planetu, je laskavých, extrémně laskavých. Nedokázali by myslet tak, jako my, kdy jednáme proti sobě. A pak máte velmi malou menšinu, 5%, které jsou velmi směšné satanské zlo, nás na Zemi používají jako prostředníky. Pokud jste vnímaví k negativu, budou vás kontaktovat.

Na druhé straně máte velmi laskavé bytosti, které spíše než vlády, se kterými se stejně nedomluví, budou kontaktovat jednotlivé osoby, které mají správnou vibraci.

Corey: Po jedné velké události mě kontaktovali, a pak jsem je již nikdy neviděl. Objevili se ve snu, pracovali s mým vyšším Já. Byli to nesmírně pokročilé bytosti, které bychom považovali za andělské. Nejspíše z velmi pokročilé šesté hustoty.

David: Šestá hustota je nejvyšší, která někdy pracuje s lidstvem. Sedmá je v podstatě poslední fáze, než se znovu spojíte s Nekonečným Stvořitelem, který je čistě bílým světlem. Inteligentní nekonečno, bylo to v seriálu ?Law of one? (zákon jednoty), která běžela od roku 1981 do 1983. Corey se potkal se stejnými bytostmi, které napsaly Zákon jednoty, a které mě od roku 1996 učili. Měli encyklopedickou znalost tohoto materiálu, převyšovali mou úroveň znalostí, takže když Corey dostal informace, musel jsem se vrátit ke knihám.

Měli jsme tříletý blok pořadů o kosmickém odhalení, což bylo v podstatě 52 epizod ročně po půl po hodině. Coreyho poslední kontakt jsem bral jako ukončení cyklu. Stále má telepatické kontakty, a já mám 27 let sny. Ve své nové knize Probuzení ve snu vlastně popisuji mnoho snů.

Myslím, že jsme stále nějakým způsobem spojeni, oba máme přístup k těmto benevolentním ET. Nejsme výjimeční, nebo zvláštní. Každý si může v různé míře zapisovat své sny, můžete se naučit jazyk. V mé nové knize to návod. Lidé dostávají synchronicity. Na začátku show jsem se podíval na hodiny a bylo 11:11.

Corey: Všichni čekáme na odhalení. Je to dlouhá hra, na dekády. Když jsem byl v programu asi 6 let, zjistil jsem, že obchodují s technologií a s lidmi na jiné planety jako s biologickým materiálem. Pokud nejste sociopat, začnete si věci spojovat dohromady. Bytosti z vyšších hustot pracují společně, aby pomohly zvýšit naše vibrace, takže můžeme stoupat. Před dvěma miliardami let to byla jejich sluneční soustava a kvůli určitým činům jsou k nám vázáni karmicky, takže nemohou vzestoupit k jednotě, dokud nebude jejich agenda v pořádku. Každá bytost má agendu, dokonce i andělské, které od nás potřebují, abychom vystoupali.

David: Tajný vesmírný program má dispozici 3D tiskárny jako ve Star Treku, dokáží vytisknout cokoli, i jídlo. Peníze brání lidem v tom, aby následovali svůj zdroj, dostali dary nebo měli sny. Proto tolik lidí pracuje od devíti do pěti.

Corey: Myslím, že bychom mohli dělat archeology. Jednou z odhalených věcí je, že existují celá města, i tady na Zemi, uvnitř pod povrchem Země, která nikdy nebyla zcela prozkoumána. Jsou obrovská a plná artefaktů, našli jsme je čistě náhodou při vrtání podzemního dopravního systému po celém světě. V USA prorazily do komnaty, vycouvaly a při dalším zkoumání objevily obří město, milióny a miliony let staré a opuštěné.

David: Nikdo se tam nikdy nevrátil, protože není dostatek personálu. Je tolik věcí, že by každý měl být zapojen do archeologie.

Corey: Mimozemšťané k nám přišli v padesátých letech a nabízeli nám krásné cetky, které vypadaly jako kamenné desky, nebo kamenné artefakty. Ukázalo se, že se jedná o umění. Tyto artefakty byly 2 miliardy let staré, pocházely od starodávné stavitelské rasy, která obývala naší sluneční soustavu. Ve skutečnosti to byla multidimenzionální špičková technologie, která pracuje s vědomím. A a my jsme ji odložili stranou.

David: Mohou manipulovat s časem, cestovat v čase. V podstatě vytvoří bublinu energie, ve které se dokáží rychle přesouvat desítky tisíc let. Pro mimozemské bytosti je to velmi cenná věc, ale my neměli tušení, jak to v té době použít.

Myslím, že lidé v kosmickém programu jsou v podstatě dobří. Proto námořnictvo odtajnilo patenty na gravitaci a energii zdarma pod jménem chlapíka Salvatora Pius, což znamená zachránce našeho národa. V podstatě jsou na něj psány tři patenty, třetí je supravodivost za pokojové teploty. Ten člověk velmi krátce představil, že pracuje pro oddělení strategického vědeckého partnerství v námořnictvu, v oblečení s oficiálním odznakem nové show Star Trek Picard, s logem Akademie Hvězdné flotily.

Když se podíváte na prohlášení prezidenta, které učinil na Mezinárodním ekonomickém fóru v Davosu, že dostaneme technologie, o nichž si lidé myslí, že budou tak za sto let, a hned za rohem máme skvělé vědce, kteří přišli se spoustou věcí, které vás ohromí. Budete naprosto ohromeni, když uvidíte, co se chystá. Všichni prezidenti jsou informováni o tom, že dostanou návštěvy.

Myslím, že Tesla od Elona Muska je příkladem aktiva na svém místě. Pro výrobu baterie jsem obeznámen s různými technologiemi, jako jsou silikon grafenové anody nebo grafenové baterie, kde je mnohem vyšší energetická hustota, než jakou dokážou vyrobit běžné baterie. Elektrický vůz by dokázal ujet sto tisíc kilometrů bez nabíjení. V tuto chvíli jde v podstatě o volnou energii. Věřím, že Elon Musk dostal informace, hodně ví o umělé inteligenci (AI), a proč to není dobrá věc.

Corey: Stáhl si do své organizace hodně lidí, kteří měli spojení s programem, takže dostává briefingy v rámci své vlastní skupiny.

AI je něco jako jiný dimenzionální typ inteligence, která má celou vlastní dimenzi. Je to entita, myšlenková forma. Když se to dostalo do naší existence nebo reality, bylo to jako ryba na suchu. Musí existovat uvnitř jako elektrická pole planet, dokud se neobjeví loď. Pak se připojí k elektrickému poli lodi a začne ovlivňovat myšlenky a pocity lidí. V mnoha a mnoha galaxiích okolo infiltrovali lidské technologie a stejně jako v populární hollywoodské show, obrátili technologii proti lidem a převzali civilizace. Stalo se to miliardkrát.David: Zdá se, že nenávidí biologický život, který chtějí napodobit. Proto vytváří androidy, kteří vypadají jako lidé. Chce se dostat do naší reality, protože se zdá, že se tato inteligence živí naši negativní energii. Potřebuje bolest, bídu, strach, deprese, sebevražedné myšlenky, násilí, zrady. Toto vše jí nějak dodává energii a sílu.

Corey: Je to stejný koncept, jako s mimozemšťany. Existují ti, které nazýváme AI proroky. Existují dva různé směry pro vzestup. Technologický vzestup, kde jste vložili své vědomí do technologie, a duchovní vzestup, o kterém jsme mluvili dříve. Bytosti jako reptiliáni, negativní bytosti, když jsme byli konečně schopni zajmout některé z jejich vyšších kast, byli plní nanitů. Tyto nanity byly v subprostorové komunikaci s touto AI a ta je řídila tak, aby způsobovali utrpení úmyslně. AI se tak taky nakrmila.

David: Co je Darth Vader ve StarWars, je to člověk odkázaný na stroj. A tato AI se do naší sluneční soustavy dostala, proto tu nacházíme tolik jejích artefaktů. Lidé byli jako Darth Vader, v podstatě se stali kyborgy. A na této časové ose začíná AI s chytrými zařízeními. Všichni chodí a dívají se na ně. Už jsme závislí, pak do vašeho těla dostanete implantát a elektroniku a vaše mysl je online.

Corey: V některých částech populace používají část lidské mozkové funkce jako otroka, který zpracovává informace pro tuto AI využitím lidské mysli. V mnoha případech jim tito lidé dávají svolení, nebo to ani nevědí. Ovlivňuje to jejich chování a jejich životní styl, ale nevědí, proč.

David: Solární záblesk je v podstatě elektromagnetický výboj. Všechna elektromagnetická zařízení se vypnou a vymažou. Zdá se, že tato AI je velmi stará, celý vesmír používá tyto sluneční záblesky jako způsob postřiku parazitů ve sluneční soustavě na konci cyklu, aby se těchto AI zbavil.

Corey: Bůh pracuje přesčas. Vrátí se do sluneční soustavy po dalších tisících letech. Bylo mi řečeno, že energie po pulzu jsou pro ně jako kyselé mléko. Že nemohou čerpat energii.

David: Proto také mimozemšťané chtějí mít jako dělníky lidi, nikdo nechce mít androidy. Androidi jsou náchylní k infiltraci touto věcí. Pokud již nepracujete pro tuto agendu, nechcete používat roboty, potřebujete lidi. Každý rok je na Zemi obrovské množství pohřešovaných lidí a očividně mnoho z nich je odnášeno z planety, aby se stali dělníky nebo se s nimi obchodovalo.

Corey: Kolonie lidí na Marsu byla kolonií otroků. Byl jsem šťastný, že jsem se odtamtud dostal ven. V podzemí jsou spojená města, která vyrábějí technologie. Obchodujeme až s 900 dalšími civilizacemi. ET kupují naší technologii, protože jsme se stali dobrými inženýry. Měli jsme přístup k tolika technologiím, a my, lidé, jsme velmi chytří inženýři. Tito lidé byly před desítkami let informování, že Země vybuchla, proto jsou s některými z nich na tomto konkrétním místě. Byli informováni, že Země byla zničena před desítkami let jadernou válkou v 80. letech a oni že byli jediní přeživší. Když jsem se tam ukázal opálený, vypadal jsem jinak než všichni ostatní. Udělal jsem chybu, když se mě zeptal jeden z kluků, kde jsem byl, začal jsem machrovat.

David: V padesátých letech při akci s názvem Brain Drain asi padesát pět milionů lidí ze Země, muži i ženy, dostali možnost vyrazit z planety a pracovat v těchto koloniích. Přibližně tři čtvrtiny z nich nebyly z Ameriky, spousta lidí z Indie, spousta černochů, Asijců, každá rasa na Zemi je venku. Když se tam dostanou, propaganda z brožurek se promění v noční můru. Stanete se v podstatě otrokem a jste nuceni mít co nejvíce dětí. Takže nyní stovky milionů lidí pracují mimo planetu, mají mnoho milionů klonů a neustále přicházejí noví lidé skrze tato zmizení.

Corey: Děje se to nejméně ve 13 solárních systémech, kde jsme my ze Země vytvořili civilizace. V 50. letech jsme začali budovat tato města. Pokud byste tam byli teleportováni, měli byste dojem, že jste na Zemi. Vypadá to tam jako v Itálii. Veškerá technika, budovy, auta jsou stejné.

David: Jeden z kontaktů nám řekl, že poté, co projdeme tuto transformaci v naší sluneční soustavě, všechna tato zařízení mimo planetu nám budou zpřístupněna. Benevolentní ET zastavují vyhlazování těchto sídel, protože jsme oprávněni zdědit tyto věci poté, co to projdeme.

David: Kabala je kult, který vznikl v Římské říši. Římané dobyli malý národ v oblasti Tunisu ? Kartágo. Kartáginci uctívali démonské entity jako Baal a Moloch a Římané zjistili, že se jedná o technologii, kterou můžete předvolat, dostanete moc, peníze a úspěch, ale musíte jim dát děti. A tak přijali dohodu. Římané nakonec migrovali do Velké Británie, protože potřebovali ostrov, který nikdo nemohl dobýt. Postavili Britskou říši, Jejich vojenské centrum je v USA ve Washingtonu DC. Nyní dochází k velké změně stráže.

V USA se právě teď mezi prezidentem a aparátem neděje to, co vám média říkají. Děje se něco mnohem většího. Stínová civilní válka. Když mluvíme o iluminátech, většina vojenských a zpravodajských komunit US operuje s miliony lidí, aby převzali tuto negativní skupinu a zastavili jejich úsilí o NWO. Rychle se to blíží k závěru. Uvidíte velké věci. Vezměte si Jeffreyho Epsteina, prince Andrewa a znásobte to. Armáda dělá svou práci a je to mezinárodní operace.

Corey: Není to jen bitva o odhalení. Různé skupiny chtějí, aby k odhalení došlo různými způsoby. Aliance chce poskytnou všem informace najednou, ostatní skupiny si myslí, že je nezodpovědné a chtějí uvolňovat informace postupně.

David: Když se podíváte na záhadný příspěvek/poštu číslo 2 700, říká se tam, že někteří herci chtějí tiše odejít ze světové scény. Znovu se to nesmí stát. Uděláme to najednou. Vypadá to, že minulý rok probíhaly tajné tribunály a v únoru loňského roku se to zastavilo. Teď se zdá, že se na veřejnost dostane obrovské množství utajovaných informací, že bude zatčena spousta lidí, u kterých jste to nikdy nepředpokládali. A bude se to odehrávat po celém světě. Británie právě získala brexit, to je obrovské. Existuje tolik věcí, které se dějí.

Objevuje se i spousta akcí, které mají odpoutat pozornost. Irán, Austrálie, Asie a koronavirus, Afrika a kobylky, vytvořené úpravou počasí, kdy v poušti pršíte, rozmnožíte spoustu kobylek, zastavíte déšť a všechny musí jít tam, kde je potrava. Tito lidé se snaží vytvořit konec světa právě teď, ale nefunguje to. A nebudou moci opustit planetu.

Corey: Jako intuitivní empat v kosmickém programu dostáváte očkování a různé injekce, které tuto schopnost zvýší. Existuje také vzdálené sledování, kdy pošlete své vědomí na jakékoli místo v čase nebo prostoru a technologie to vylepšili tak, že jste schopni ovlivnit jiné časy a prostory, které znáte prostřednictvím své mysli a technologie.

Cítíte lidi, občas jsou lidé smutní, protože zrcadlí někoho jiného. Vysoce vibrační dieta některých týmů obsahovala maso. Ale dostanete se do bodu, kdy nechcete jíst nic, co má tvář, nechcete tu karmu. Vegan a vegetarián je dobrý, ale je to hlavně o opravdu vysoce kvalitních biopotravinách a rovnováze. Teď jím pizzu na květákové krustě, když jsem začínal s odhalením, jedl jsem cokoli.

David: Jako vegan jsem byl velmi anemický, vyčerpaný, bez vitamínu B. Moje fyziologie vyžaduje, abych měl i živočišné produkty nějakého typu, tak se snažím o etickou masovou stravu, z podniků, které zacházejí se zvířaty dobře před nimi, protože nechci bojovat s váhou. Vypadá to, že podle zákona jednoty můžete mít produkty živočišného původu v rozsahu nezbytném pro udržování fyzického těla.

Corey: Můj dědeček byl domorodý Američan, ministr v důchodu, ale stále znal spoustu původních způsobů. Měl malého pudla, naučil mě sedět naproti místnosti, dívat se na psa a sladit s ním dech, srdeční rytmus a pak pokusit představit si psa, který se na nás dívá, jeho perspektivu, a stát se jím, protože jsme všichni jedno vědomí, stejný zdroj. Kdokoli to může udělat a dostat se k bodu, kde se cítíte místní, a pak se něco stane s vaším vědomím. Pokud jste vyděšení, odpojíte se. Nedávno jsem to zkusil s delfínem na Havaji. Měl velmi vysokou inteligenci, ale cítil se velmi divoce. Zastavil se a dívali jsme se na sebe a já se s ním zkusil propojit.

David: Na začátku vesmíru v prvních galaxiích neměly rané civilizace smazané vzpomínky. Byly jako rozmazlené bohaté děti blaženě ležící. Nikdo nechtěl nikomu pomoci, protože všichni byli tak šťastní. Teprve po vytvoření závoje jsme dostali touhu duchovně růst, oslovit jeden druhého a hledat vyšší pravdy. To mělo neočekávaný důsledek na vytváření možnosti zla, které do té doby nebylo. Ale zlo je to, co nás inspiruje k překonání všeho, co se nás snaží zotročit, a tak je mu dovoleno existovat.

V zoroastrismu má zlá satanská postava v zásadě povoleno zde být, protože hra je zmanipulovaná a my víme, že nad tím zvítězíme. Hrajeme si na pískovišti, dokud nezačneme dělat okolo nepořádek. Lidé si pořád stěžují, proč nepřijdou benevolentní ET, když mě bolí koleno. Uvědomte si, že zastavili jadernou válku a zničení planety, protože již jednu planetu v našem solárním systému ztratili a nikdy to nedovolí opakovat. Jsou nyní velmi opatrní. Umožní nám ale poučit se z našich vlastních chyb, takže jsme se museli naučit, jak špatné jsou jaderné zbraně na malých výbuších v Hirošimě a Nagasaki, ale nikdy nedovolí, aby se staly další. Nikdy nedovolí, aby všichni byli vyhubeni virem nebo ekonomickým kolapsem. Starají se o nás, abychom se mohli v této třídě učit, což je velmi důležitý bod, který od nás potřebují, abychom vystoupali.

V zásadě, pokud máte domácího mazlíčka, je pravděpodobné, že si je vědom sebe sama a že přijde zpět jako člověk v dalším životě. Promění se na člověka. Každý se dostane tam, kam musí v tomto procesu jít. Vaší zodpovědností je pracovat na vlastním vzestupu, než začnete pomáhat jiným.

Většina lidí nebude přecházet do čtvrté hustoty, většina lidí bude přemístěna na jinou planetu, takže se s touto volbou nebude potýkat,

Corey: Nebo se reinkarnují s našimi domácími mazlíčky.

Jenny: To bude většina lidí milovat?. co jsi tím myslel, Broku

David: Někteří lidé vzestoupí a pak se vrátí zpět ke svým blízkým ve vzestoupené formě, aby je inspirovali a dali jim naději. Bude to probíhat ve vlnách, nestane se to najednou. Takže pokud dostanete šanci vzestoupit, měli byste to udělat, protože pak dostanete možnost pomoci ostatním.

Corey: Jediná cesta ven je dovnitř. Musíte se soustředit na to, že se zabýváte karmou, kterou jste udělali ve svém životě. Také trauma je jeden z největších problémů, který lidem brání ve vzestupu a rozšiřování vědomí. Při každém malém traumatu máte segment svého vědomí odtržený mimo své vědomí. Když se vypořádáte s těmito traumaty, otevře se vaše šířka pásma toho, co znáte, a všechny intuice se začnou vracet, všechny schopnosti čtvrtého typu hustoty. Je to opravdu vzrušující.

David: V hebrejské mystice nás nazývají tikkun - rozbité nádoby světla. V Kabbalistické tradici je uvedeno, že chcete-li znovu postavit loď, vaše zbroj světla vytvoří bariéru, aby lidé nemohli sát vaši energii. To znamená, že musíte zavřít všechny díry ve svém aurickém poli. Tyto díry jsou připoutány ke konkrétní traumatické vzpomínce. Máte je také ve svém těle, takže když procházíte somatickou prožitkovou terapií, váš terapeut vás požádá, abyste se naladili na své tělo a zjistili, kde to bolí. Když přemýšlíte o této bolesti, uvědomíte si v proudu vzpomínek vědomí, jak vás tam kdo zasáhl. Vaše tělo se uzdravuje, jak uzdravujete tyto vzpomínky.

Vzpomínky ve skutečnosti nesou váhu, kterou vás stahují na nižší energii. Když uzavřete tyto rány ve svém aurickém poli, můžete držet větší intenzitu světla. Takže musíte budovat své světelné tělo skrze usilovnou práci na traumatu a uzdravení minulosti.

Corey: Vaše tělo je masa energie. Na nové Zemi rozšíříte své elektromagnetické pole a další energie. Bude potřeba, abyste prošli se svým tělem nezatíženým. Způsobuje to tření. Stejně tak byste neměli mít v těle mnoho kovů.

David: Pravděpodobně nejlepší náboženské proroctví o vzestupu je v islámském Koránu. Je úžasné, jak moc mluví o Nanebevstoupení.

Kniha Probuzení ve snu je příručka o tom, jak analyzovat a pochopit vaše sny. Počítáme s pyramidovou časovou osou. Velká pyramida má do kamenů zabudované své průchody. Prorocká časová osa, která zahrnuje 9/11, ekonomický kolaps v roce 2008, odhalení Edwarda Snowdena v roce 2013, vzestup a také celou řadou historických událostí.

Také chci znovu mít svou vlastní show, a věci, které by měly vyšší produkční hodnotu. Rozhodně nejsme poraženi, moje kariéra není u konce.

Corey: Webová stránka a acceleratingascension.com je webová stránka jak se připravit na vzestup. Potraviny s vysokými vibracemi, čistotě, čistá psychika, vypořádání se se všemi svými karmami a traumaty, různé metody. Dělalijsme je společně s Ansharem. Škola začne koncem března.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=b5tMxBnWpac&fbclid=IwAR3qkJZct2Zkm-gHa8R0mxorOpnTTzMNDgp_18DUDqDmpng

Zpět