145 Civilizace mravenců Erena Velazquez

[ Ezoterika ] 2020-02-14

Jsme civilizace mravenců. Přicházíme v míru. Rádi bychom se představili lidstvu. Žijeme ve vzdálené galaxii, v konstelaci hvězdy s devíti planetami. Žijeme na deváté planetě. Naše domovy jsou na vnitřní straně planety, ne na povrchu jako tady na Zemi. Jsme mírumilovný národ. Držíme se dál od civilizací, které mají rádi války. Jsme rádi, že jsme tady a rádi bychom o sobě vyprávěli.

Vypadáme tak trochu jako vaši mravenci, ale jsme mnohem vyšší. Měříme 4,5 m. Chodíme po dvou nohách jako lidé. Naše hlava připomíná trochu mravence. Ne ze sta procent, ale má rysy mravence. Komunikujeme mezi sebou telepaticky. Můžeme také použít jazyk, když je to potřeba, ale většinu času používáme telepatii. Chápeme, že se lidstvo začalo učit, jak komunikovat telepatií. Bude to chvíli trvat, ale nakonec budete schopni telepaticky komunikovat s jakoukoli civilizací. Většina civilizací je mírová, jako my. Nemáme rádi hluk. Soustředíme se na naši práci, vytváříme nové technologie, žijeme v míru a neinteragujeme s civilizacemi, které mají rádi války. V minulosti jsme zažili nějaké války s jinými národy, proto se držíme dál od nich a nezveřejňujeme naši polohu. Nechceme zažít znovu to, co jsme zažili před mnoha lety.

Jsme tvrdě pracující civilizace, velmi vyspělá a značně pokročilá v technologii. Jsme z 8 a vyšší dimenze. Jsme velmi vědecky orientovaní a rádi tvoříme. Jsme rádi, že můžeme v budoucnu pomoci lidstvu. Až bude lidstvo připraveno komunikovat s námi a jinými civilizacemi, budeme jim schopni hodně pomoci při učení a vytváření nových věcí technologicky.

Jsme rádi, že jsme dostali příležitost se vám představit. Chtěli bychom dodat, že jsme vegetariáni. Živíme se rostlinami. Nezraňujeme ani nezabíjíme jiné bytosti pro jídlo. Jsme národ, který má rád mír. Prozatím pozorujeme a sledujeme Zemi. Čekáme na Zlatý věk Gaii. Snažíme se jen pozorovat a nedělat nic, co by poškodilo lidstvo. Vždy nás překvapuje, jak temná je Země v noci. My nemáme noc a den. Na našich planetách je vždy slunečno. Teplota je stejná po celý rok. Nezažíváme drsná prostředí, jako vy. Jsme velmi přátelská a milující civilizace, ale chápeme, že jste stále v procesu růstu. Protože nám jde o naše blaho, prozatím jen sledujeme lidstvo zpovzdálí. Až nastane čas, přistaneme s našimi loděmi. Jakmile to půjde, představíme se osobně. Jak jsme zmínili, říkáme si mravenci, ale v našem jazyce to zní trochu jinak. Jsme vysocí 4,5 metru, ale někteří z nás jsou vyšší. Jsme velmi pracovití, vždy hledáme další pokrok, jako je vytváření nových věcí. Naše lodě jsou velmi rychlé, můžeme létat z jedné galaxie do druhé ve zlomku vteřiny. Naše lodě jsou také velmi velké. Do jedné lodě se vejde celá civilizace. Prozatím nezveřejňujeme naši přímou polohu. Držíme odstup od negativních civilizací, které se stále účastní válek.

Byl to příjemný zážitek. Velmi nás potěšilo předat naši zprávu. Přejeme lidstvu, aby Zlatý věk nastal brzy. Pak se budeme moci osobně představit.

Zdroj: https://eraoflight.com/2020/02/14/ant-civilization-introduction/

Zpět