1378 Aktivace hormonu mladosti Sun Treya

[ Ezoterika ] 2021-09-12

Ve vnějším světě existuje kaskáda programů, které navracejí zdraví, mládí a tělesný lesk v důsledku spolupráce melatoninu a serotoninu!!! Pozitivní spuštění omlazení fyzického těla se projevuje syntézou dopaminu, serotoninu, oxytocinu a endorfinů. Meditační praktiky samy o sobě již spouštějí program sebeomlazení. Hluboká relaxace, vizualizace, kdy se činnost mysli zpomalí, tělo se uvolní
a aktivují se orgány zodpovědné za produkci serotoninu, oxytocinu a dopaminu, a záměrná soustředěná pozornost začíná vyvolávat fyzikální a chemické procesy obnovy těla.
Vědomí je primární, hmota je druhotná, a proto aktivace k omlazení jemnohmotných těl snadno spustí proces, který ovlivní i fyzické tělo. Aktivujte obě tyto úrovně začleněním meditace do svého života.

Jaké návyky éterického těla můžete zařadit do svého dne? Například oblékání nového mladého éterického těla každé ráno.
Hormon serotonin, který produkuje epifýza, schránka duše, je hormon sebeúcty a odpovědnosti.
Osamělost a melancholie ji téměř úplně uzavírají, ale odpovědnost převzatá za svůj život, a pochopení kauzality v bytí života aktivuje buňky těla vitalitou na dlouhá léta dopředu. Stav vděčnosti ráno a večer zapíná produkci serotoninu. Ranní káva, přivítání se sluncem nejen fyzicky povzbudí tělo, ale také nám zvedne náladu, což není zanedbatelné, stejně jako výběr krásného oblečení...
Nejdřív si ale oblékneme náladu a pak mladé šaty nebo oblek, který se k ní hodí...

Hormon oxytocin je zodpovědný za důvěru a intimitu. Nácvik loučení a vzájemného objímání zvyšuje jeho úroveň. Říká se mu také hormon objímání. Dalším zvykem nechť je objímání. A nemyslete si, že nemáte koho obejmout, vizualizované objetí funguje stejně dobře jako fyzické. Dávání dárků, vyslovování komplimentů také zvyšuje jeho úroveň. Oxytocin se produkuje v srdci, takže když při meditacích otevřeme srdeční čakru, začneme uvolňovat oxytocin, peptidový síňový hormon a zmocní se nás bezpodmínečná radost z přijetí, stav Lásky. Právě teď pociťujte radost z toho, že jste zdraví a mladí. Usmívejte se!

Máme také endorfiny, které se produkují při bolesti a stresu jako uklidňující prostředek. Smích, radost a humor jsou hlavními aktivátory endorfinů... Každý okamžik smíchu nám vrací měsíce a roky mládí. Zvykněte si rozesmívat své blízké i sebe, např. ráno před zrcadlem... A samozřejmě vám dodá endorfiny cvičení, dvacet minut běhu nebo 40 minut na kole... Aromaterapie, čokoláda a kořeněná jídla jsou také endorfinovými stimulátory. Proto mějte v kabelce vždy kousek čokolády nebo svou oblíbenou vůni... levandule.

No a samozřejmě hormon melatonin... šišinka mozková neboli epifýza - žláza endokrinního systému, malá šišinka o velikosti nejvýše 12 mm ve středu mozku, naše duchovní oko, čakra hlavy, která nás spojuje s vyššími sférami vědomí... Šišinka mozková hraje důležitou roli v noční produkci melatoninu, hormonu mládí, který je zodpovědný za imunitu a který se vyrábí z hormonu potěšení serotoninu.
Kéž se otevře Jiný svět a naše energetická těla se propojí a pomohou nám udržet vysoké vibrace v našich tělech, abychom se stali součástí Města světla!

Zdroj: https://absolutera.ru/article11491

Zpět