1365 Regenerátor orgánů - Bioorganický stroj Aurora Ray

[ Ezoterika ] 2021-09-06

Máme pro vás fantastickou zprávu! Jsme připraveni s našimi kosmickými loděmi. Těšíme se, až přistaneme na vaší planetě! Nemůžeme předpovědět datum, ale chceme, abyste věděli, že jsme na to připraveni. Jsme připraveni podělit se o naše technologie, které vám pomohou ve vývoji. Naším prvním úkolem je zlepšit lidské zdraví na Zemi pomocí pokročilých technologií. Naším cílem je, abyste byli zdravější a šťastnější.

Ekonomika na Zemi je zatížena stárnutím populace, protože produktivita lidí s jejich věkem klesá a jejich závislost na systému zdravotní péče se zvyšuje. Nikdo za to nemůže, ale stárnutí zvyšuje riziko vzniku závažných onemocnění, která snižují kvalitu života a jejichž léčba je nákladná.
S našimi vyspělými technologiemi vám během několika minut bude opět dvacet! Vrácení věku se dosáhne přeprogramováním chemických markerů, které se s přibývajícím věkem buněk hromadí na DNA. Naše technologie přivede buňky zpět do mladistvého stavu a umožní jim opravovat a nahrazovat poškozenou tkáň. (toxická poznámka: to bude ta RNA vakcína...)

Buňky znovu získají ztracenou energii. Pomocí svého zkušeného mozku mohou zároveň vše vykonávat s větší vitalitou. Duševní schopnosti budou bystré. To, co se za svůj život naučili, pro ně bude přidanou hodnotou. Pokud budou chtít, mohou mít děti a založit novou, šťastnější rodinu! (pozn. raději na jiné planetě..)

Je to jako znovuzrození - nejenže se váš sluch, zrak, chuť, hmat a čich vrátí do mladistvého stavu, ale budete také duševně čilí s mladistvým pohledem na život. Můžete žít nestárnoucím životním stylem. Můžete si zachovat mládí. Můžete si opět vychutnávat všechna svá oblíbená jídla. Můžete si užívat bohatství, stylu a vzrušení, které s sebou přináší mládí.

Máme k dispozici pokročilý skener s umělou inteligencí. Když ležíte v dutém válci, používá ke skenování vašeho těla více než 10 různých frekvencí elektromagnetických vln. Poté tyto informace odešle do specializovaného superpočítače, kterému říkáme korekční mechanismus. Tento počítač analyzuje všechna data a identifikuje případné nerovnováhy ve vašem těle. Změnou specifických frekvenčních vzorců sdělí vašim buňkám, jak se mají opravit a obnovit homeostázu. Jakékoli lidské onemocnění lze vyléčit během několika minut!

Další technologií, o kterou se s vámi chceme podělit, je ″Regenerátor orgánů″. Jedná se o úžasný bioorganický stroj, který má schopnost regenerovat orgány. Je vytvořen pomocí pokročilé plazmové technologie a nahrazuje poškozené orgány zcela novými! Přiřadí tělesná data člověka k hlavnímu výchozímu programu. V něm se průběžně uchovává soubor lidské anatomie až po buňky. Neshody způsobené odstraněním orgánu regeneruje. V podstatě si můžete nechat regenerovat jakoukoli část těla. K tomu využíváme naši 3D biotiskárnu. Vytisknout náhradní orgány je snadné. Vše probíhá automaticky díky vestavěné umělé inteligenci. Všechna data jsme již uložili do naší 3D anatomické knihovny, takže vytiskne jakoukoli část, kterou potřebujete. Vše se děje v hlubokém spánku. Budete zcela uvolnění. Bude to zážitek smyslové deprivace s nulovými vedlejšími účinky.

Naše pokročilé technologie budou průlomem v medicíně, který změní váš pohled na léčení a nemoci. Z této ″nebeské medicíny nového věku″, která byla před veřejností velmi dlouho skryta, můžete mít velký prospěch. Už nemůžeme čekat. Nemůžeme se už déle dívat, jak trpíte. Nechceme, abyste byli nadále zraňováni. Milujeme vás. Jste naše světelná rodina a tomuto vesmíru na vás záleží.

Jste staviteli nové Země, kde je možné všechno. Věk světla začal. Nová Země je na dosah ruky a bude šťastná, mírumilovná, radostná, plná hudby a tance! (pozn. ne tam, kde zakázali zpívat)

Zdroj: https://thegalacticfederation.com/09-06a

Zpět