1301 Aktuální informace o vesmíru Dr.Schavi M. Ali

[ Ezoterika ] 2021-08-27

Ve čtvrtek 26. srpna 2021, došlo na Slunci k velmi silnému výbuchu sluneční erupce a výronu koronální hmoty, který fyzikové z celého světa, například z Národního úřadu pro letectví a vesmír (NASA), nazývají ″sluneční tsunami″. K tomuto kosmickému jevu dochází, když na Slunci vytrysknou mohutné vlny magnetické energie, doslova jako obrovské vlny. Přelévají se sem a tam a nakonec opustí sluneční disk a rozletí se vesmírem. Vnitřní a vnější pole Země/Gaii byla aktivována a na technologických zařízeních byly zaznamenány sluneční erupce třídy ″C″. Slunce naší galaxie má zkušenosti s velkým množstvím erupcí třídy ″C″ (hodnoceno od ″1″ do ″5″) a také erupcí třídy ″M″ (hodnoceno od ″1″ do ″3″). Před několika měsíci došlo také k erupci třídy ″X″. Stupeň ″C″ je označován jako ″nízko″ až ″středně″ silný, pokud je spojen s výronem koronální hmoty, což je vlna silného plazmového záření, je z hlediska ″sluneční tsunami″ velmi silný.

Příznaky ″světelné aktivace″ mohou být velmi výrazné. Nezřídka se objevuje zvýšené zvonění v uších (jiné dimenze a obecné výkyvy kosmické energie), bolesti hlavy (přizpůsobení epifýzy a hypofýzy), závratě (přizpůsobení těla planetárnímu proudění), bolesti svalů a kloubů (přizpůsobení transformačnímu procesu SVĚTLA v DNA), potíže se spánkem (energie působí na mysl, tělo a emoce, což mění hormonální vzorce), návaly horka s možným pocením (molekuly se točí rychleji), zrychlený srdeční rytmus (aklimatizace na rychlejší, jasnější a vyšší rytmus, do kterého je planeta přijímána) a extrémní vyčerpání (celý systém ″lidského″ bytí - mysl, emoce a fyzický systém se musí přizpůsobit stále se zvyšujícím transformacím na buněčné úrovni).

Okolní magnetosféra naší planety také pulzuje energií, protože v ní pokračuje hromadění plazmy.
Mnozí lidé cítí tyto energie již několik dní před jejich příchodem a když dorazí na Zemi, většina lidí na planetě cítí ″Kosmické frekvence″.

Poselství, které obdržela Shefa El-Shaarranní 23.8. znělo, že jasná vlna SVĚTLA se jako spirály vlévá do každé bytosti na planetě od ZDROJE přes korunu a zvýšenou rychlostí transformuje molekuly v celém fyzickém systému. Lidé budou pronikání SVĚTLA pociťovat různým způsobem - někteří velmi silně a někteří jen mírně - podle toho, kolik toho musí být vyčištěno v buněčné paměti, a tedy v každé molekule a subatomární částici.

Další lidé, kteří jsou rovněž duchovní, obdrželi podobná poselství. Jsou to úžasná svědectví o božských zjeveních, o která se dělíme po celém světě. Planeta Země/Gaia a celá galaxie zažívá posvátný řízený proces, ke kterému dochází každých 24 000 až 26 000 let, kdy cestujeme Fotonovým pásem a přijímáme Božské toky evolučních transformačních vibračních frekvencí. Slunce naší galaxie je aktivováno Fotonovým pásem a Velkým centrálním sluncem a poté vysílá aktivované energie na každou planetu, mezi něž patří i Země/Gaia. Poté jsou aktivovány i bytosti na každé planetě.

Konkrétní energie z jiných planet, které spolu svírají geometrické úhly, jako jsou konjunkce, polosextily, sextily, kvadratury, kvinkunxy, triny a opozice, působí na sebe navzájem. K frekvencím a energiím přispívají také stoupající proudy komet, meteoritů, asteroidů a mnoho dalšího. Učíme se ovládat SVĚTLO a podle toho se aklimatizujeme. Lidé budou vstupovat v různých časových obdobích, jak se budou povznášet ve vědomí, aby se spojili se svými Vyššími Já - svými Dušemi. Je nezbytné zvládnout aktuální ″3D″ aspekty nižších vibračních energií, které jsou od naší vzestupující planety odklízeny a odnášeny pryč. Několik příštích dní bude naplněno aklimatizačními zkušenostmi v důsledku ″sluneční tsunami″, takže je nejlepší se co nejvíce sebevzdělávat pomocí duchovních a přírodních modalit. Změny se nezastaví. Budou obdarovávat regenerací, revitalizací a obnovou.

V pondělí 30. srpna začíná ″předzvěst″ dalšího retrográdního Merkura. Jeho retrográdní vrchol nastane od 27. září do 18. října. Několik dní před retrograditou nebo přímým pohybem jakékoli planety (v tomto případě Merkuru), je energie planety zesílena. Stín retrográdního Merkura trvá od 19. října do 6. listopadu, kdy Merkur vstoupí do znamení Štíra. Merkur retrográdně prochází každý rok třikrát až čtyřikrát. Umožní přemýšlet, přezkoumávat, uvolňovat, předělávat a znovu tvořit.
Vzhledem k tomu, že se nacházíme ve znamení Vah, budeme se soustředit na otázky světové spravedlnosti, lidských vztahů a rovnováhy na mnoha úrovních vědomí. Zpravodajská média budou od nynějška po celé zbývající letní týdny a na podzim plná nejrůznějších informací týkajících se revolucí, válek, protestů, sexuálních obvinění, viru, očkování a dalších.
Zachovejte klid. Soustřeďte se na SVĚTLO. Pravdy jsou odhalovány.

Zdroj: https://www.disclosurenews.it/update-on-the-cosmic-concert-dr-schavi/

Zpět