1254 Aktualizace Argorianů: Nový magnetický systém Lev

[ Ezoterika ] 2021-08-14

Dne 11. srpna 2021 se v hrabství Hampshire ve Velké Británii objevil nový kruh v obilí, který graficky hlásí následující. (pozn. více názorný ani být nedokáže)

Interakce mezi 23D Siriusianskou měsíční stanicí a Zemí je zajišťována třemi energetickými kanály. Jádro planety řízené stanicí integruje nový magnetický systém, který ji stabilizuje. Tato stabilizace je nezbytná, protože Země pokračuje v přechodu na novou 5D vibrační dráhu v prostoru hvězdy Oryx.
Dne 14. srpna 2021 v 11:17 SEČ zaslalo velení vesmírné letky 25D Argoriánů nejnovější informace o transportu Země mezi dimenzemi a vyhodnocení současné situace na planetě:


Watership Down, Hampshire

″Vstoupili jsme do zóny zvýšeného napětí membránových filtračních buněk. Jejich silové pole aktivně přitahuje energie různých frekvencí ze Země a od lidí, souznící s vibracemi buněk. Zesiluje se masivní vyzařování ze Země a od lidí prostřednictvím energetických kanálů. Platformy pro změnu klimatu planety shromažďují všechna příchozí data ze Země. Tyto informace jsou analyzovány v analytickém počítačovém centru na měsíční základně 23D Siriusianů. Probíhají zrychlené práce na vyčištění mezidimenzionálních vrstev.

Atmosférické jevy na Zemi jsou v důsledku čištění planety intenzivnější. Rozdíl mezi příchozími a odchozími proudy zesiluje pohyb vzdušných mas. Místa prudkých poklesů a žhavení energií vyhlazujeme pomocí energetických kuželů a odklonění proudů kanály. Pozorujeme mnoho anomálních jevů. Jsou způsobeny vysokou aktivitou složkových procesů, které jsou pro planetu nezbytné.

Země je živá Duše s vysokou inteligenční organizací. Její život a tvořivá síla Lásky jsou pro Zdroj cenné. Láska Gaii k jejím dětem je bezmezná. Nyní prochází léčením a kvantovou restrukturalizací všech systémů svého velkého organismu. V budoucnu dojde pouze k harmonickému rozvoji všech, kteří planetu obývají. Rozvoj Inteligence ve Velkém kosmu je nejdůležitějším úkolem Zdroje. Gaia prošla pouze první fází. Bylo to pro ni velmi obtížné. Několikrát málem zemřela rukou svých rostoucích dětí.
My, vesmírní záchranáři, prohlašujeme, že uděláme vše pro očištění a záchranu Země.


Vy, lidé, naší práci příliš nerozumíte. Každý pracuje na své úrovni vědomí. Poskytujeme vám vedení a vhled do kvantových procesů způsobem, který můžete pochopit, ale jak pozorujeme, může to pro vás být obtížné. Ve vaší mysli je nahromaděno tolik falešných informací, že vám to značně brání vnímat planetární procesy kvantových změn hmoty. Naše informace o probíhajících procesech nebyly dosud na planetě k dispozici. Jsou jedinečné. Kvantová transfigurace nebyla dříve ve vašich zdrojích popsána.

Všichni nyní získáváme jedinečnou zkušenost. Vaše dogmata a zastaralé informace vám brání ve změně vědomí. Je nesmírně důležité mít čistou a otevřenou mysl. Naučte se pozorovat a naslouchat své Duši, naladit se na prostor kolem sebe, vnímat nové informace, porovnávat s tím, co se děje na planetě a kolem vás, a naučit se žít novým způsobem. Vše, co se nyní na planetě děje, se nikdy předtím nestalo. Nemáte nic, o co byste se mohli opřít ve starých znalostech, které čistě energeticky neodpovídají skutečnosti. Jsou falešné. Sami to zjistíte, když se jimi nebudete chtít vůbec zabývat. Ve vaší Duši není žádná rezonance.

To je pro tuto chvíli vše. Naším přáním je posunout se vpřed. Vaše myšlenky na Nový svět přitáhnou nové myšlenky a pochopení toho, co nás čeká. Energetické pole planety to již vysílá. Kdo je připraven přijmout nové myšlenky, je připraven žít v Novém světě.
Hodně štěstí všem při poznávání sebe sama a probíhajících procesů.″
https://youtu.be/WFNDJb36HwI

Zdroj: https://www.disclosurenews.it/argorians-update-august-14-2021-lev/

Zpět