1240 Jackowski Elli Staníková

[ Ezoterika ] 2021-08-12

Od Honzy -
Krzysztof Jackowski Žijeme již v jiném světě 3.8.2021

Dobrý den přátelé,
Přeložil jsem úplně nové sdělení pana Jackowského ze 3.8.2021. Jedná se o volný překlad, který navazuje na poslední videa, kde slíbil prognózu na podzim a zimu letošního roku.

Začínáme žít v jiné přítomnosti, za chvíli se k tomu vrátím, ale teď vám řeknu toto. Vzpomínám si na vize, které jsem měl před několika měsíci, kdy jsem říkal, že se na trzích může projevit krach, že se projeví růst inflace. Neříkám, že se celá věc rozběhne v srpnu, ale že si čím dál více lidí uvědomí, že se s financemi začíná něco dít. Já to stále tak vnímám a je třeba se připravit na finanční a ekonomický krach ve světě. Mám takovou vizi, že dojde ke dvěma ekonomickým kolapsům. První bude začínat už v srpnu, v nejbližších měsících, srpnu a září přijde krach, nebo velká inflace. Bude se dít cosi špatného s hodnotou peněz. Mám vizi, že ty krachy budou dva, ten první bude slabší a po něm přijde druhý, který bude silný. Oba tyto krachy se budou týkat světového hospodářství, nemluvím o Polsku (to se týká také Čech a Slovenska - poznámka Honza)

Samozřejmě, že se to dotkne i nás, protože nejsme sinou ekonomikou a navíc jsme zadluženi. Je důležité o této situaci vědět a nějakým způsobem se na ni připravit. Každý z nás má určité finanční rezervy a je třeba si uvědomit, že peníze ztrácí hodnotu, například ceny stavebního materiálu, železa dřeva a další surovin výrazně stouply. To co se dělo poslední rok a půl na světě se nedá politicky krýt a bude nám vystaven účet, který budeme muset zaplatit. Když se podíváme na téma ekonomiky, hodnoty peněz a věcí, musíme si uvědomit, že už nyní jsme v jiném světě. Říkám to trochu předčasně, protože se celá situace ještě může zvrátit, ale není to tak jednoznačné, protože již žijeme v jiném světě. My stále spoléháme na instituce jako policie, soudy a různé další úřady, ale politici je neakceptují a dělají co je pro ně výhodné. To se týká i zdravotních služeb. Uvědomme si, jak rychle se vše změnilo, můžeme se o tom dohadovat, ale prostě je to již realita. Pamatuji si slova polského premiéra, který řekl, že společnost po lockdownech bude úplně jiná, než byla doposud. Pokud si někdo myslí, že až to vše skončí, že bude žít stejně jako v roce 2019, potom bude hodně překvapen. Protože nic takového co bylo dříve už tu nebude.

Je to smutné, že se to vše takhle vyvíjí. Globální svět se úplně změní. Vzpomeňte si jak jsme žili v socialismu a vypadalo to, že se to nikdy nezmění a jak rychle se to stalo. Je tu jedna optimistická informace: když jsem v roce 2019 říkal, že je to poslední normální rok, neříkal jsem, že to co přijde tu bude na pořád. Říkal jsem, že to co přijde bude trvat tři a půl roku. Ptáte se mě co se může stát za těch tři a půl roku. Řeknu vám, že musí na světě dojít povstání, ale to nebude povstání typu, že ve Francii vyšli lidé do ulic, půjde o něco daleko zásadnějšího, vzbouří se totiž cele státy. Vzpomínám si, že jsem v roce 2008 mluvil s dcerou o tom co se dělo, že je to začátek dlouhého konfliktu, tehdy jsem tomu ještě nerozuměl. Bude to povstání zemí a možná to skončí jakýmsi konfliktem. Jednotlivci, nebo skupiny lidí jsou příliš slabí, aby cokoli změnily. Ještě se k tomu vrátím, podívám se co mi píšete. (nebudu většinu překládat, protože to nejsou podstatné informace, nebo jsou osobního charakteru Honza)

Jeden z dotazů zní: jak přežít tuto dobu a pan Jackowski odpovídá, že může dojít ke krachu, který bude veden přes internet a media, že si lidé zvykli přijmout informaci a uložit si jí do paměti, ale vůbec ji neanalizují, jestli je pravdivá, komu má sloužit, za jakým účelem byla předána a tím dochází k obrovské manipulaci a ovlivňování mas lidí. Ti potom bezmyšlenkovitě plní zadání, která jim byla podsunuta.

Pan Jackowski se soustředí a říká: před začátkem září dojde v Evropě v několika státech k velkým omezením, jmenuje Německo. Potom postupně i v Polsku a dalších zemí budou postupně zaváděna omezení. Dojde k nové vlně chřipky rychle naroste. V listopadu se růst zmírní a v polovině prosince bude kulminovat. Tentokrát to bude opravdu ošklivá zima a nemluvím o počasí. V této zimě uvidíme jiné tváře politiků. Neberte doslovně tyto vize. Doufám, že je to nesmysl. Lidé, kteří nesplní nařízení budou ponižování, možná omezováni. Vše bude daleko vážnější než do té doby. Zatím to nechápeme, že jsme v nové době, ale až to zjistíme velmi rychle se zorijentujeme. Když končilo jaro a začínalo léto, říkal jsem, že se bojím zimy a nyní se skutečně bojím zimy. Je mi z toho smutno. Konec připojení.

Odpovídá na chat: nemohu vám říci nic jiného, než co vidím, vím je to složité, ale nemohu jinak. To, že nyní žijeme náročné životy, je jen odčinění prohřešků z minulých inkarnací. Je to spravedlivé, jen odpracováváme minulé prohřešky.

Zdroj:

Zpět