1234 Archanděl Gabriel Shelly Young

[ Ezoterika ] 2021-08-01

Mnoho z vás bojujete proti své mysli. Odoláváte svým myšlenkám, nemeditujete, protože nedokážete uklidnit mysl, točíte se v kruzích, protože to nemůžete vypnout. Vaše mysl není nepřítelem, drazí, není to jen kompletní naváděcí systém. Vaše mysl je zaneprázdněný malý počítač, velmi dobrý ve sběru dat, v učení se novým věcem, ve sledování pokroku. To vše jsou skvělé doplňky vaší evoluční cesty!

Pokud jde o meditaci, rušení vaší mysli není překážkou. Pokud dovolíte své mysli svobodně prozkoumávat strukturu vedené meditace, může vás to vést k mnoha objevům! Máte také tendenci odmítat věci jako ″jen svou představu″, když má váš mozek volnou ruku. Představivost je mostem k psychické části vašeho mozku. Tolik z vás se odřízlo od svých největších objevů tím, že zavrhlo svoji představivost. Je užitečné dát své mysli osobnost, díky které ji více přijmete. Co kdybyste ji viděli jako malou mluvku, trochu zaneprázdněnou, která má tendenci dělat si starosti? Mohli byste ji láskyplně milovat a posouvat ji vpřed svou péčí a moudrostí a uklidnit ji tím, že nebudete zodpovědní za celou vaši cestu. Ve skutečnosti bychom řekli, že většina úzkosti pochází z mysli, která má na starosti vaše vlastní rozvinutí, aniž by to uklidňující moudrost srdce vyrovnala.

Vaše mysl je velkým přínosem pro vás a vaši evoluci. Když to budete vnímat jako základní aspekt většího celku, umožníte projevit její dary, posunete se ve svém procesu ztělesnění vpřed.

Zdroj: https://tinyurl.com/vvb6uzet

Zpět