1232 Návrat Krista Teri Wade

[ Ezoterika ] 2021-07-27

Mnoho duchovních a náboženských textů hovoří o Kristově návratu. Nacházíme se v době, kdy k němu dochází, ale ne v souvislostech, které mnozí lidé chápou. Pravou ambicí církve, kterou nazývám Velkým lhářem, je ovládnout lidskou psychiku prostřednictvím strachu a zároveň zcela zmanipulovat jeho skutečný význam. ″Kristus″ není jediná lidská bytost, jak bylo lidstvu řečeno prostřednictvím organizovaného náboženského výkladu. Ve skutečnosti je Kristovo vědomí inteligenčním polem a vrstvou v našem duchovním evolučním vývoji. Tato vrstva duchovního vývoje je něčím, co lidstvo v této hustotě ještě nikdy nezažilo.

Tuto frekvenci světla jsme v této 3D existenci nikdy nezažili. Temný archonský prvek, který tuto realitu ovládá již tisíce let, dělá vše, co je v jeho silách, aby tato frekvence nepronikla na tuto planetu. Takto pokračují ve své agendě v této konkrétní časové linii. Tato současná negativní mimozemská agenda je brilantní ve vytváření realit, ale vytváří mrtvé reality, které musí být napájeny nějakým zdrojem světla, což znamená, že k napájení této mrtvé časové linie byly použity těla duší, lidské bytosti. Vytvořili zde na planetě Zemi parazitický vztah.

Kristovo světlo není upírské, není parazitické. Na planetě Zemi jsme se ocitli v omezeném energetickém zásobování, kdy žijeme v neuvěřitelných omezeních a limitech. Toto Kristovo světlo/vědomí je nekonečné a věčné. V minulosti byl temný archonský prvek schopen manipulovat s hustými energiemi v této nižší realitě. S vyšší frekvencí, s tímto Kristovým světlem nelze manipulovat, jinými slovy, nelze ho hacknout.

Kristovo vědomí nyní vstoupilo na Zemi a hodlá ukončit tento parazitický vztah, kterého se lidstvo nevědomky účastnilo. To znamená, že upírský vztah končí. Nevědomé lidské bytosti, které nazývám odbojáři, nevědomky šíří vampýrský vztah, nechápou, čím se živí. Zatímco lidstvo ztělesňuje vyšší frekvenci Kristova vědomí, stáváme se vnitřně pevnější. Necítíme již potřebu manipulovat vnějším světem nebo mu sloužit, jak chce negativní mimozemská agenda. Tomu se říká sklízení energie a nevědomí alias rezistenti si to neuvědomují a nevědomky parazitický virus živí. Na jejich obranu je však třeba říct, že si skutečně neuvědomují jeho existenci.

Pokud nevíte, jak se napojit na vyšší energetický zdroj, udělá to někdo jiný. Přesně to se stalo na planetě Zemi, a právě proto byly informace potlačeny. Až si lidská bytost začne uvědomovat své přirozené právo, že jsme multidimenzionální a máme duchovní těla, ke kterým máme přístup, skončí temný prvek a jeho vláda. Temný prvek zasahoval do lidské životní formy a porušoval ji. Vzal lidské bytosti právo na spojení s jejím zdrojem a to nemůže pokračovat. Proto se nám dostává neuvěřitelné pomoci z vyšších sfér. Ano, máme svobodnou vůli, ale ta je neplatná kvůli neuvěřitelnému zasahování a manipulaci, které lidé podstoupili na mnoha úrovních. Nastal čas, aby tato manipulace vypršela.

Procházíme převýchovou, rehabilitací, kterou vidíme skrze falešné světlo, a to není náhoda. Nízkovibrační struktury, které v současnosti vidíme odpadat, nejsou náhoda, již nejsou samy o sobě udržitelné, pokud je lidstvo neživí. Máme moc, vždy jsme ji měli. Začínáme se napojovat na Kristovo vědomí, na pole vyšší inteligence, které nás činí neuvěřitelně mocnými a nezastavitelnými.

Zdroj: https://thegalacticfederation.com/07-027

Zpět