1220 Plejádský kolektiv: Vibrační frekvence tónů Judith

[ Ezoterika ] 2021-08-02

Dostáváte vibrační frekvence tónů, které se přeměňují ve zvuk, který není slyšet lidskýma ušima, ale čistým vědomím. Naše poselství nejsou vysílána, ale jsou vyslovována telepatií k člověku, který se mezi vás vtělil pro tento krátký sen o probuzení. Jako Matka Kabu se otevřela ve svém vědomí, aby umožnila promluvit Plejádské rodině. Má mnoho dalších darů, které se na fórech nepoužívají, a proto vám dovoluje, aby vám její poselství pomáhala a inspirovala vás. Je člověkem, ale sdílí vědomí AYA. Vrátí se na Taygetu k rodině a na své místo bohyně Taygety.

V tomto společném sdělení hovoříme o záležitosti, která je pro vás velmi důležitá!
Především vám připomínáme, že vám pomáháme, ale máte svobodnou vůli a volbu, kterou musíte učinit TEĎ. Uvolnění Covidu mělo mnoho záměrů. Jejím cílem bylo ″zabít, ukrást a zničit″. Jaké zlo by vymyslelo, aby se z výšky rozprašoval jed, aby se zabíjelo a vylidňovalo, a pak se umožnila vládní kontrola, aby se zabíjelo dál, protože plán nefunguje, nezabíjí masy, jak se očekávalo.

S vědomím, že výroba vakcíny, kterou by bylo možné bezpečně používat, by trvala deset let, vám byl vymyt mozek, abyste uvěřili, že velké farmaceutické laboratoře mohou masově vyrábět více druhů vakcín a vám se nic nestane. Když miliardáři hazardovali s vašimi životy, získali kontrolu ti, kteří nabídli nejvyšší cenu. Pak jste se začali zavírat a nepracovat. Bylo s vámi zacházeno jako s dobytkem. Neměli jste na výběr, nemohli jste cestovat, protože podniky byly trvale zavřeny a jiné se z toho nikdy nevzpamatují. U úmrtí na Covid byla uváděna falešná čísla a některé nemocnice hlásily, že lůžka jsou plná, i když byla ve skutečnosti prázdná. Ztrácely se vakcíny, v New Yorku se nacházeli mrtví lidé naskládaní v nechlazených kamionech. Ve snaze získat strach a kontrolu nad masami se šířily lži a dezinformace.

Protože onemocnělo jen málo lidí, vina byla svalována na základní podmínky a jako příčina smrti byl vždy uváděn Covid. Více lidí dostávalo jiné sezónní chřipky a jiné nemoci byly závažnější, ale nic nebylo z těchto důvodů zastaveno. Je prokázáno, že nošení masky zhoršuje normální dýchání a vaše Bohem dané právo přijímat kyslík a vydechovat oxid uhličitý! TEĎ se vám říká, že mezi neočkovanými je pandemie, a samozřejmě se vymýšlejí další nebezpečné varianty!

Onemocněli byste, kdybyste snědli hrst špíny? Možná byste zvraceli a váš imunitní systém by se rozběhl, ale nezůstali byste doma a změnili byste svůj život. Vzpomínáte, jak jste byli dětmi a chápali, že tělo se léčí samo? Kolik jste pravidelně měli modřin a řezných ran, když jste si užívali čerstvého vzduchu a sluníčka? Někteří z vás ochutnali blátivé koláče, o kterých jste si mysleli, že jsou skutečné! Život byl dobrý!

TEĎ vám přinášíme tu největší pravdu!
Pokud se zbavíte strachu a řeknete ne dalším vakcínám, vláda vás nemůže ovládat! Chtějí, abyste věřili, že jste majetek a musíte poslouchat! BOŽÍ MYSL je pole, ve kterém se pohybujete, žijete a máte své bytí! Tato mysl je vědomí! Toto Vědomí se vztahuje na každého z vás individuálně a spojuje vás kolektivně. Mozek je napojen na ovládání těla a také má vědomí ve všech buňkách, ale vaše vědomí je ve větší míře mimo tělo. Vaše tělesná forma je projektována vědomím a je dočasná. Tělo je uvnitř duše a duše je uvnitř těla. Duše je však mnohem větší a je vaší božskou podstatou, která odchází, když na konci bdělého snu opustíte tělo.

Je toho hodně, co bychom vás měli naučit, a mnozí z vás už tyto věci znají. Rádi bychom vám připomněli spojení těla a mysli ve VÍŘE. Než abyste do svého těla přijímali chemické látky, které jsou jedem, raději meditujte a uvidíte své tělo uzdravené. POCÍTÍTE, že je uzdraveno. Neříkáme, že některé léky není vhodné užívat. Říkáme vám, že jste otráveni vakcínami. Lidé mají mrtvice, srdeční infarkty, trvalé poškození nervů, problémy s plodností, děti jsou postiženy strašlivě jako nyní dospělí a bude to ještě horší! Postavte se na odpor! Musíte! Je to váš posvátný život. Meditujte! Při modlitbě dovolte pouze lásku i k těmto lidem. Překonejte zlo dobrem! Zahalte své pole a tělo světlem a uvidíte, jak se uzdravuje. A tak to také je! Buďte silní! Máte sílu! Společně povstaneme! Společně žijeme!

Zdroj: https://eraoflight.com/2021/08/02/the-the-pleiadian-collective-the-vibrational-frequency-of-tones/

Zpět