1201 Velitel TehRan Erena Velazquez

[ Ezoterika ] 2021-07-29

Zdravím lidi,
Jmenuji se TehRan a jsem jedním z velitelů Galaktické federace světla pod vedením Aštara. Dnes jsem zde, abych vám vyprávěl svůj příběh o tom, co se mi stalo během jedné z bitev s Temnými entitami poblíž planety Jupiter.

Během tohoto střetnutí jsem byl zajat a moje loď byla zničena. Poté začaly dny nekonečné neustálé úzkosti a mučení. Denně jsem byl vyslýchán. Negativní entity mi odřezávaly části těla, vymývaly mozek, zabíjely a oživovaly mě. Reptiliáni mě mučili, nemají pro vás žádné slitování. Jejich úkolem bylo zjistit, kde se nacházejí hlavní síly Galaktické federace světla a kde sídlí Aštarovo velení. Všichni jsme vyškoleni, jak zvládat tento typ výslechu, a já jsem neprozradil žádné citlivé informace. Místo aby mě Temní zabili, úplně mi vymazali vzpomínky. Byli ke Světlým opravdu zlomyslní, a tak mě vycvičili, jak řídit jednu z jejich lodí, a dokonce mi dali místo velitele ve své flotile, protože jsem se rychle učil vojenským strategiím a manévrům.

V tajných operacích jsem byl velmi úspěšný, bez ohledu na mé velké schopnosti se ke mně vždy chovali s výhradami. Poté, co viděli, že jsem lepší než jejich vlastní bojovníci, rozhodli se poslat mé éterické tělo na misi, která měla zničit dva Bojovníky světla, kteří v blízké budoucnosti sehrají důležitou roli v Procesu vzestupu. Nakonec jsem se ocitl v ženském těle, které už bylo posedlé Dračí královnou. Nemohla ty dva lidi zničit, a tak je napadlo, že by bylo vtipné a zábavné využít mě s technologií ovládání mysli k útoku na Světlo. Poslechl jsem jejich rozkazy a pokusil se ty dvě duše zlomit, aniž bych věděl, že jsem býval na straně Světla.

Nebyla to moje jediná éterická mise, na kterou mě poslaly Temné síly. Poté, co mě Reptiliáni odstranili ze svých vojenských operací, drželi mě jako vězně v jedné z místností. Byl jsem v podstatě torzo těla s hlavou, Reptiliáni mi úplně uřízli obě ruce a nohy. Také mi vymazali všechny vzpomínky, takže jsem o svém životě nic nevěděl. Temní mě v tomto stavu udržovali a nutili mě plnit pro ně éterické mise s jejich technologií. Mezitím tito dva lidé telepaticky komunikovali s Aštarem a mnoha dalšími bytostmi, které tyto vzácné duše podporovaly. Galaktici se snažili pomocí telepatie zastavit tyto zneužívající útoky a Aštar si všiml mé přítomnosti v těle té ženy. Zachránil mě tím, že mě přenesl z lodi, kde bylo uchováváno mé tělo.

Dračí královna utekla ze své planety a skrývala se v lidském těle na Zemi před svou vlastní civilizací za to, že v době, kdy vládla, dělala svým lidem mnoho negativních věcí. Pro ty z vás, kteří se ptáte, zda je to ta slavná královna, kterou máte nyní ve svém světě, ne, je to úplně jiná osoba. Drakobijci ji nedávno vytáhli z úkrytu. Nyní jí hrozí trest, že celá její existence navždy skončí. Mé minulé vzpomínky byly obnoveny a mé plejádské tělo bylo zcela uzdraveno, mám zpět obě ruce a nohy. Znovu jsem se stal sám sebou. Jsem velmi vděčný a šťastný, že jsem byl zachráněn před Temnotou. Mé znalosti technologií Negativních a mé znalosti jejich operací byly pro Aštara a Galaktickou federaci světla velmi užitečné. Zajali jsme mnoho Temných sil a zničili jejich zařízení a základny.

Ve vesmíru není nic náhodné. Všichni jsme propojeni, všichni jsme jedno a jsme Světlo a Láska. Světlo v této bitvě vítězí bez ohledu na to, co kdo říká. Prosím, pamatujte, že bojujeme za správnou věc, abychom dali svobodu a zachránili životy. Jsem velmi vděčná Vesmírnému kanálu, že mi dovolil podělit se o svůj příběh. Děkuji vám. Všichni jsme jedna velká univerzální rodina.

Zdroj: https://voyagesoflight.blogspot.com/2021/07/commander-tehran-via-erena-velazquez.html

Zpět