1200 Arkturiánská rada Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2021-07-29

Probouzíme ve vašem vědomí a ve vaší buněčné paměti vědomí, že jste ve svých lidských fyzických tělech mohli žít mnohem déle. Ve vaší dávné minulosti existovali lidé, kteří žili stovky let a nebyli udržováni při životě pomocí přístrojů a léků. Tyto vzpomínky ve vás musí být probuzeny, abyste mohli učinit skok vpřed, který podnikáte, a máme na mysli skok od smrtelného vozidla na bázi uhlíku k nesmrtelnému tělu na bázi krystalů.

Právě teď se ve vás probouzí přenosy, které dostáváte od nás a z celé galaxie. Dokonce i energie, které nejsou směrovány žádnými lidmi, na vás mají hluboký vliv a působí na mnoha úrovních vašeho bytí. Stát se nesmrtelným je něco, co byste očekávali z komiksu nebo sci-fi, ale je to další krok vpřed v lidské evoluci a nemá to nic společného s vědou a technologií. Má to co do činění s vědomím. Když jste se poprvé probudili, měla vás zcela šokovat myšlenka, že jste bytosti zdrojové energie. To je mnohem významnější než být Kleopatrou nebo Napoleonem v minulém životě. Přijmout své božství znamená přijmout svou nesmrtelnost a my chápeme, že trvá nějakou dobu, než se takové přesvědčení skutečně uchytí ve vědomí lidské bytosti, která kolem sebe vidí smrt a diví se, jak by se někdo mohl stát nesmrtelným bez nějakého druhu magie. Ale to není magie, to je vědomí. Je to způsob, jak si uvědomit, že jste překonali fyzický svět, a přitom si stále zachováváte fyzickou podobu.

Když nevnímáte svou tělesnost jako své pravé já nebo konečné já, pak je snazší používat tělo jako prostředek pro svou duši, kterým mělo vždy být. Co tedy musíte udělat, abyste toto vše uskutečnili? Odpověď je jednoduchá; nemusíte dělat nic, ale musíte změnit své vnímání sebe sama, své vnímání druhých, své vnímání reality. Potřebujete posunout to, co znáte jako konečné, k nekonečnému.

Pokud chcete něco udělat, pak si udělejte cvičení, při kterém budete hledat pocit nekonečna ve svém nitru. Hledejte svou skutečnou věčnou podstatu jako vibraci a pak sledujte, jak se proměňujete před vlastními zraky, protože všechno to, o čem mluvíme, je nevyhnutelné, ale můžete to přijmout a dát se na rychlou cestu, nebo to můžete odmítnout a vydat se pomalou a klikatou cestou ke své nesmrtelnosti. Ať tak či onak, jste předurčeni k tomu, abyste dorazili.

(pozn. v tomhle existovat nekonečně? Leda masochista)

Zdroj: https://danielscranton.com/

Zpět