6205 9D Arkturiánská rada: Lidstvo nastavuje a láme rekordy Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2024-03-30

Jsme velmi rádi, že vám můžeme poskytnout tento přenos, protože si uvědomujeme, jak moc si ceníte zpráv o pokroku lidstva. Chceme, abyste věděli, že z místa, kde sedíme, a z pohledu vašich duší se vám tam na Zemi vede velmi dobře a tvoříte historii, zaznamenáváte rekordy a vytváříte nejrůznější nové vesmíry jako výsledek toho, co zažíváte. Na planetě Zemi je v tuto dobu přítomno více lidí, než kdy bylo, a to je pozoruhodný čin, protože vám všem ukazuje, kolik duší se tam chce inkarnovat. To znamená, že musíte být na neuvěřitelné cestě, ať už to vždy uznáváte nebo ne.

Jsme tu, abychom vám řekli, že ano. Je to pozoruhodná cesta, kde se toho tolik dosahuje a vytváří s vaší pouhou přítomností na planetě a vaší ochotou žít životy, které jste si sami vybrali. Víme, že oceňujete, že vás uznávají takoví, jako jsme my, ale také víme, že se ne vždy cítíte tak skvěle, když jste tam nebo jak se vám osobně daří. A tak chceme, abyste všichni věděli, že je pro vás důležité zaujmout perspektivu své duše. Vaše duše netrpí. Vaše duše není poskvrněná a vaše duše není poškozena, bez ohledu na to, co se s vámi děje ve vašem fyzickém těle.

Nyní je vaše duše ovlivněna vším, co děláte, myslíte a říkáte, vším, co se vám děje, a všemi pocity, které cítíte. Vaše duše se vědomě účastní životní zkušenosti, ale není na tom hůř kvůli ničemu, co jste prožili a nikdy nebude. To prostě není možné. Pokud přijmete perspektivu své duše, můžete si začít vážit svých životů, sebe sama a svých cest tak, jako to děláme my.

Můžete si být také jisti, že protože je vás na planetě právě teď tolik, má lidský kolektiv k dispozici také rekordní počet pomocníků. Můžete těžit ze všech víl, např. andělských bytostí a nanebevzatých mistrů, kteří planetě a jejím obyvatelům posílají lásku, soucit a léčení. Můžete mít prospěch ze všech žádostí a všeho tvoření, které dělají vaši bližní, lidé, kteří ve svém životě zažívají mnohem více těžkostí než vy.

A proto vás k tomu zveme. Važte si sebe a svých cest a začněte uvažovat o pomoci, která přichází shůry. Začněte si představovat, kolik pomocníků existuje, když je na planetě osm miliard lidských bytostí. A pak začněte cítit přicházející energie a veškerou pomoc, která přichází ze všech dimenzí, všech hvězdných systémů, všech říší, které si dokážete představit, a pak ještě z některých. Buďte nyní nadšení ze svého života jako duše, která se právě v tuto chvíli rodí do těla, do dítěte. Je to možné bez ohledu na to, jak unavení se někdy cítíte, bez ohledu na to, jak jste někdy sklíčení.

Je možné mít perspektivu duše, kterou skutečně jste, a milovat každý okamžik svého života na planetě Zemi. Když vám říkáme, že se toho tam hodně děje, myslíme to vážně. Když vám říkáme, že se tam toho odehraje mnohem víc, myslíme to vážně. A když vám říkáme, že jste na vzestupné spirále a že jste předurčeni k vzestupu, myslíme to vážně.

Jsme z vás všechny tak nadšení, i když vy sami nadšení nejste, ale doufáme, že se na vás trochu našeho vzrušení přenese, abyste si mohli užít zbytek svého času tam ve čtvrté dimenzi, jak stoupáte do páté. Toto jsou skutečně vzrušující časy pro lidstvo a vy všichni jste se ukázali být součástí této cesty za kolektiv a za vaši Matku Zemi.

Jsme Arkturiánská rada a rádi jsme se s vámi spojili.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/03/30/the-9d-arcturian-council-humanity-is-setting-breaking-records/

Zpět