6157 Aštar: Záležitosti týkající se vzestupu Erena Velazquez

[ Ezoterika ] 2024-03-21

Jsem Aštar, velitel Galaktických Světelných Sil a jsem tu dnes proto, abych diskutoval o některých důležitých záležitostech týkajících se Vzestupu, a také se podělím o svůj původ.

Drazí bratři a sestry, byl jsem opět pryč a tentokrát jsem se setkal s jinou skupinou spojenců, kteří se dosud přímo nepodíleli na vaší transformaci na Matce Zemi, to se v budoucnu změní. Bylo nutné, abych se s nimi setkal, další pomoc budu potřebovat v nepříliš vzdálené budoucnosti, kdy se situace mezi Temnými Kontrolory a lidmi vyhrotí. Proces změn na Zemi dosáhne vysokého napětí a vy zažijete bouřlivé časy, ne vše se vyřeší mírovou cestou.

Ti, kteří vládli po miliony let, nejsou připraveni přijmout, že prohráli válku se Světlem. Již nějakou dobu se neúspěšně pokoušejí zažehnout 3. světovou válku na vaší planetě a zatím jim jejich taktika nefunguje. Pokaždé, když jejich plány selžou, jsou nadále ničeny Božským Světlem. Jejich psaná proroctví o blížícím se konci tohoto světa jsou falešná, je to jen proto, aby vyděsili celé lidstvo a udrželi všechny ve strachu a pod jejich kontrolou.

Nic nefunguje pro zkažené duše, jejich nevědomost a pošetilost se ve vaší realitě odhaluje každý den. Odstranění hlavních Temných hráčů uděláme My, Galaktické Síly Světla. Očekáváme, že se setkáme s odporem přicházejícím od Temných entit. Pokusí se přerušit proces Vzestupu tím, že využijí prostor k umístění svých zbraní, aby způsobili zmatek na planetě.

Na základě mých zpravodajských informací a zkušeností z předchozích misí jsem shromáždil více lodí, abych ochránil Gaiu před vesmírem. Jejich plánem je zaútočit jadernými atomovkami z vnějšku planety, aby zastavili váš přechod do 5. dimenze. Další agendou na jejich seznamu je povrchní vytvoření nedostatku potravin ve světě zničením potravinových zařízení, zabitím životních zásob atd.

Prosím, neberte jejich zastrašovací taktiku vážně, nemohou zastavit proces Vzestupu a zvítězit nad Božskou silou. Můj tým je také připraven na neočekávané výzvy, které vytvářejí negativní kontroloři. Vše zatím probíhá podle Božského plánu, na planetě se zvyšují vysoké vibrace a odstraňují se vrstvy negativních energií, které po mnoho let pronikaly hluboko do Matky Země.

Přechod z temnoty do světla pokračuje navzdory falešnému zdání 3D. Umístili své Temné přisluhovače všude, dokonce i ve Světlé komunitě, a mnoho údajně mluvčích pravdy je ovládáno Temnými entitami, které šíří své falešné informace.

Nyní s vámi budu mluvit o pravdě o mém jménu. Ne všichni, ale mnozí ve Světelné komunitě mi říkají Aštar Šeran, což není správné. Vlastně mám dvě jména. Je mi přes 500 000 let a většina mých galaktických životů byla pozitivních, ve kterých jsem přinesl světlo do vesmíru. Díky mé oddanosti sloužit Světlu mi Galaktické Síly Světla daly jméno Pán Světla. Toto jméno jsem obdržel za svůj přínos k pomoci mnoha galaktickým civilizacím v jejich cestě za svobodou.

Slovo Pán v naší dimenzi neznamená totéž co ve vaší realitě. Ve vašem světě znamená Pán většinou královský titul, v naší vyšší dimenzi to znamená někoho, kdo slouží Světlu. Mé druhé jméno je jméno mého Galaktického velitele Aštarova velitelství a Galaktických Světelných sil, což je Aštar. Všichni v našem vesmíru mi říkají Aštar, žádná galaktická bytost mi neříká Aštar Šeran.

Galaktické civilizace nemají příjmení, vystupují pouze pod svým křestním jménem. Křestní jména a příjmení mají pouze lidé. Když jsem poprvé komunikoval s lidstvem, dal jsem mu pouze jméno Aštar, lidský kanál si vymyslel a dal mi příjmení Šeran. Sheran je židovské jméno, já nejsem Žid ani člověk. Jsem Plejáďan a většinou se jmenuji pouze Aštar.

Byl jsem prvním plejádským dítětem stvořeným na planetě zvané Aštar a na počest této události jsem byl pojmenován stejným jménem jako planeta, což je Aštar. V našem plejádském jazyce znamená Aštar hvězdu. Slovo hvězda v naší společnosti představuje Světlo. Zůstaňte pozitivní a silní v tomto procesu pro Novou Zemi. Děkuji vám, velvyslanče Galaktických Světelných Sil.

Posílám svou nejvyšší lásku svým bratrům a sestrám

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/03/21/ashtar-matters-concerning-ascension/

Zpět