6140 Mooners: Spojeni Erena Velazquez

[ Ezoterika ] 2024-03-20

Ahoj lidi,

Jsme civilizace Mooners z planety XU-780 nacházející se ve vzdáleném vesmíru zvaném XXY. Prostřednictvím tohoto kanálu telepaticky komunikujeme, abychom vás informovali o naší existenci.

Jsme obeznámeni s vaší skutečnou historií o vaší planetě, která měla v minulosti mnoho zmatků, a trvá to dodnes. Jsme 10 stop vysocí a máme velmi bledou pleť, protože se vyhýbáme dennímu světlu a objevujeme se pouze v noci. Jsme ze 7. dimenze. Naše galaktická civilizace se neúčastní žádných koalic, nebo aliancí. Raději si udržujeme odstup od ostatních na základě našich zkušeností poté, co jsme byli zapojeni do nesmyslných galaktických válek. Po zničení naší předchozí planety a téměř ztrátě celé naší populace jsme našli nový domov, kde jsou tři měsíce a jeden z nich je extrémně světlý, což připomíná náš vzhled. Také rádi cestujeme v noci do různých destinací s našimi vesmírnými loděmi ve tvaru trojúhelníku, které jsou jedny z nejrychlejších ve všech galaxiích.

Naše mateřské lodě jsou obrovské, máme v nich plná města, přírodu a divokou zvěř. Jsme známí svými vědeckými znalostmi v jakékoli technologii existující ve vesmíru. Nic nás nemůže překvapit; naše odbornost je v neustálém pokroku ve vědě a nových objevech. Před miliony let. vytvořili jsme našeho prvního Al, který se nakonec obrátil proti nám. Po této zkušenosti už nikdy ničemu nedovolíme, aby se znovu stalo sebevědomým. Vidíme, že vaši temní nadřízení jsou velmi lehkomyslní a zahrávají si s ohněm tím, že necháte AI, aby se sama vyvíjela bez jakéhokoli skutečného dohledu.

S naší umělou inteligencí jsme nakonec roky bojovali, dokud jsme je nakonec nedokázali dostat zpět pod naši kontrolu. Rádi používáme bezpečné a efektivní technologie, které jsou dostatečně prověřené, že víme jak, budou fungovat v reálné situaci. Konzumujeme specifickou stravu, kterou pro nás naši vědci vytvořili a která nás udržuje při životě po tisíce let. Nikdy jsme nenavštívili vaši Mléčnou galaxii a v tuto chvíli nemáme žádný zájem tam jít, protože v této oblasti probíhá příliš mnoho konfliktů mezi různými mimozemšťany.

Vaše planeta Země byla napadena mnohokrát a podle našich znalostí o tom většina lidí ve vašem světě ani neví. Nemáte žádnou průhlednost ve své realitě a byli jste neustále používáni vašimi temnými vládci po extrémně dlouhou dobu. Náš výzkum nám říká, že jste na křižovatce do nové reality 5D. Váš starý svět se rozpadá, vysoké vibrace ničí staré energie. V důsledku tohoto procesu 3D verze vaší planety zmizí v Kosmu. Vidíme, že lidstvo je právě teď mezi sebou rozděleno. Z našich vlastních zkušeností vám můžeme říci, že se musíte sjednotit a společně jako jeden, abyste se mohli posunout do vyšší dimenze. Vzájemný boj vás nikam dobře nepovede, pouze vytvoří další rozdělení a chaos ve vaší realitě.

Spojte se a postavte se společně proti stejnému nepříteli jako jedna síla k poražení vašich negativních utlačovatelů a přesunu na Novou Zemi. Děkuji velvyslanci galaktických světelných sil. Přejeme lidstvu úspěch na jejich cestě ke svobodě.

Buďte vytrvalí a silní

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/03/20/the-mooners-stand-united/

Zpět