6106 Proč Trump prosazoval vakcínu 7AbsoluteRedux76

[ Ezoterika ] 2024-03-11

Nemám trpělivost s vámi trolly, kteří nechápou, proč musel tlačit na pilu. Opravdu ne. A ani já se za to neomlouvám.

1. Kdyby tak neučinil, byl by označen za nepřítele lidu za to, že neposkytl vakcínu. Také by byl okamžitě napaden tvrději než kdy jindy a pak by byl okamžitě obžalován. Kvůli Petovi na něj zaútočili za to, že mluvil o věcech, které fungovaly, jak si sakra myslíte, že by se zachovali, kdyby vystoupil proti vakcíně???

2. Kdyby to neudělal, byli bychom stále v lockdownech. Pořád bychom měli povinné nošení roušek a půlka té zatracené země by pořád byla doma.

3. Věnujte pozornost tomuto. Přečetl si ji dokonce dvakrát - UJISTIL SE, ŽE ZŮSTALA POD POVOLENÍM EUA [Emergency Use Authorization] - ČÍMŽ ZAJISTIL, ŽE NEMŮŽE BÝT NAŘÍZENA OBČANŮM.

4. Poskytl nám všem více než dost informací o HCQ, Ivermektinu a Regeneronu; stejně jako oxidu chloričitém, vitamínu C a D a zinku. Doslova o tom všem vyprávěl obyvatelstvu - jako na přeskakující desce - MĚSÍCE předtím, než se vůbec zmínil o (převrácené) vakcíně.

5. Nikdo v této zemi nebyl nucen si ji vzít. Jo. Některé soukromé společnosti to nařídily. Ale víte co? LIDÉ MĚLI STÁLE NA VÝBĚR. Každý, kdo se v této zemi nechal očkovat, se tak rozhodl. Chápu, že lidé byli nuceni to vzít, jinak přijdou o živobytí. Jsem k tomu empatický a chápu to - zároveň nehodlám ignorovat skutečnost, že i tito lidé podlehli strachu a ani nenabídli Bohu příležitost posloužit jim v životě novou prací, nebo kariérou. Na každého člověka, kterého znám a který to vzal, aby si zachránil "práci", znám někoho, kdo stál pevně ve svém přesvědčení, popřel je a byl veden k lepším příležitostem božskou rukou. Je mi líto, ale vakcína byla v této zemi ultimátní zkouškou víry a mnozí nedokázali vložit svou důvěru a víru v Boha, že je dovede do konce, a místo toho se rozhodli nechat se očkovat, aby zůstali ve své komfortní zóně. Bůh pro tebe nemůže pracovat, pokud mu nikdy nedáš ani šanci tím, že nebudeš stát ve své pravdě a přesvědčení.

6. DJT postavil Fauciho do popředí, posvítil si přímo na něj a odhalil jeho lži exponenciálně více lidem, než tomu bylo kdykoli předtím.

7. DJT nám všem hned na začátku řekl, co je to Covid, odkud pochází a jak ho léčit. Mnozí se však stále rozhodli ignorovat všechny výše uvedené body a pištět jako školní děti, kterým říkají, že si nemohou zdřímnout.

Doslova neměl na výběr. Konec příběhu.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/03/11/why-trump-pushed-for-the-vaccine/

Zpět