6026 Space News 15, aktualizace federace Cosmic agency

[ UFO ] 2024-02-28

Mari Swaruu
První dnešní zprávou je, že blázni, kteří zde zůstali reprezentovat svůj hlavní oddíl, který odešel před měsícem, nyní každý pátek pořádají setkání s vysoce postavenými vládami vůdců pozemských cabal a s technologickými magnáty na povrchu Země. Podle toho, co k nám uniklo, jedním z hlavních témat těch setkání jsou genetické manipulace a lékařská technologie. Nemohu jít hlouběji do této platformy - víte proč, ale jsem si jistá, že dokáže porozumět významu a důsledkům. Stalo se zcela zřejmé a snadno pochopitelné, jak byla Cabal poskytnuta mimozemská technologie vysoké úrovně a poté použita proti lidem. To mě přivádí k souvisejícímu komentáři. Jak chápeme věci na Zemi po desetiletích výzkumu, ne-li po stovky let, dojdeme k závěru, že všichni politici jsou pod kontrolou centrální cabal a ti, kteří hrají disidentskou roli, plní předem stanovenou roli téže cabal. Ti, kteří je ovládají a jsou pouze řízená opozice. Vím, že to pro většinu těch, kteří mě poslouchají, není nic nového, ale trvám na tom kvůli příchodu nových tváří a návratu těch nejstarších. V této oblasti nevidíme výjimky, ale jak již bylo řečeno, nikdo by nemohl dělat nic bez souhlasu a poslušnosti obecné populace. Jde o velmi komplikovanou záležitost, kterou bychom neměli brát na lehkou váhu, protože není fér, aby hrstka velmi inteligentních a uvědomělých jedinců soutěžila s legiemi NPC nebo nehráčskými postavami bez duše a beze smyslu.

Laboratoře na palubě Toleky zkoumají vzorky komárů sužujících různé oblasti Země, včetně Indie a Argentiny. Existuje podezření, že jsou výsledkem genetické manipulace. Nejvíc podezřelý padouch je jistě mezi těmi, kdo jsou v kontaktu s atoranským oddílem. Nevíme to jistě, ale je docela snadné dojít k závěru, že tomu tak je. Podle předběžných výsledků laboratorních testů jsme dospěli k závěru, že byly vypěstováni v laboratoři, jelikož v těle nemají žádnou přirozenou biochemickou stopu, která by naznačovala, že vyrostli v přírodě. Nyní vyhodnocujeme, k čemu jsou a zda je jejich konzumace toxická pro ptáky a ryby, mezi ostatními živočišnými druhy na zemi, které konzumují komáry jako součást své stravy. Máme podezření, že je lze použít jako geneticky upravené miniaturní létající injekční stříkačky, které lidem vstříknou něco proti jejich vůli. O dalších novinkách vás budeme průběžně informovat.

width=


Toleka stále prochází rozsáhlými opravami především svých 12 motorů. Potřebovaly servis, protože zde v hlubokém vesmíru operuje již téměř deset let. Bylo by obtížné a zdlouhavé ji stáhnout zpět do TMA. Rozhodli jsme se neopustit své místo zde. Proto naše hlavní servisní a zásobovací loď Sasca 1 kotví vedle Toleky, také jako čerpací stanice pro lodě v hlubokém vesmíru. Včera, 27. února 2024, dorazila z Temeru další loď stejné a téměř identické třídy nazvaná Sasca 2. Přivezla zásoby a náhradní díly. Zůstanou do neděle 3. března. Jak jsem již dříve vysvětlila, někteří z nás zde nemohou konzumovat jídlo z Taygety, což nás činí zcela závislými na tom, co nabídne Země, nicméně většina zdejší posádky je zcela Tajgetská a závisí pouze na jídle Taygety. Sasca 2 zakotvila na pravoboku naproti Sasca 1. Pokračuje ve vykládání zásob, bez incidentu. Mezi věcmi, které přivezli, jsou dvě nové superstíhací lodě Mark 6, na které jsme čekali od konce prosince. Dorazily pouze úplně nové lodě, ale bez pilotů, protože nahradí zastaralé domácí lodě, které zde zůstaly, a které budou odvezeny do Temeru pro další úkoly a úkoly budou pilotovány stejnými piloty, které máme zde (Aidan, Athena, Salif, Tarel) (pozn. možná se jmenují jinak)

Je to součást Alenynních snah vybavit nás náhradními díly a loděmi pro případ, že by mohly být potřeba. Údržba bude u všech v zásadě stejná. Lodě mají pouze dva typy motorů - třída Susi a novější SuperSuzi (verze 6). Verze super Susi 5 byla ponechána pouze jako prototypy. Zůstanou zde pouze dvě starší lodě Simitar Starships.

28. února zde má Kila narozeniny a připravujeme pro něj oslavu. Datum je vypočítán co nejlépe pomocí hvězdných map, ale nikdy není opravdu přesný. Narozeniny dodržujeme pouze proto, že jsou to hezké svátky - oslava existence milovaného člověka. Toto je příklad lidského vlivu na nás. Plně akceptujeme, že máme spoustu lidského vlivu, zvláště u těch, kteří tam byli několik let, nebo měli hodně kontaktů s lidmi. Jsme jednou nohou v každém světě. Většina lidí zde jsou ale Taygeťané, pro které je těžké dokonce začít rozumět lidem a vaší společnosti. Musím říct, že takových lidí jako vy je víc. Datum, který jsme vybrali jako narozeniny, nebo který jsme vypočítali tak, aby to bylo co nejlepší, jsou pro ty nejbližší následující: 28. únor pro Kila, 2. březen pro Dorcel a Athenu 8. březen pro Sofii a mé narozeniny byly přesunuty na 8. května, protože je to datum zapsané v občanském průkazu, který jsem měla dole mezi lidmi. Před několika lety považovala Alenym 4. duben za své lidské narozeniny a 1. září za své hvězdné narozeniny. Nai shara slaví 8. září jako své narozeniny.

Jako poslední poznámku vám chci poděkovat ještě jednou za vaši podporu a dary. Teď vás opravdu potřebuji. To, co mi YouTube dává, nestačí pro mě, Yasiho a Athenu a všechny lidi, kteří jsou závislí na této zemi, včetně všech dalších nezbytných věcí, jako jsou peníze na pohyb a mise, když je potřeba něco udělat na povrchu planety. Nesmírně si vážím vašeho úsilí. Měníte životy a pomáháte nám mnohem víc, než si dokážete představit. Děkuji vám přátelé.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=mvWMngnPeKc

Zpět