5960 Návrat k rovnováze Judith Kusel

[ Ezoterika ] 2024-02-21

Nyní se nacházíme ve fázi, kdy je Božské ženství plně ukotveno a kde dochází k obrovskému návratu k rovnováze, protože srdce lidstva se otevírá bezprecedentním způsobem a posun ve vědomí se zvyšuje. Intenzivně jsem to cítila v posledních dvou týdnech a nikdy jsem necítila takové vylití lásky, ale víc než tohle, tu nádhernou rovnováhu, kterou všichni zažijeme na hlubokých vnitřních úrovních, jak se nám vrací naše vlastní vnitřní rovnováha. Každé ráno žádám o vyvážení pravé a levé mozkové hemisféry, o posvátné spojení Božského mužství a Božského ženství uvnitř a o jin/jang. S tím, že se srdce stále více otevírá a že srdce přebírá kontrolu nad mým životem, protože mé vlastní vnitřní vedení a poznání vede cestu. Spojení s Kosmickým Srdcem na Venuši a v Andromedě bylo plně otevřeno, a to prohlubuje otevírání srdce tím nejhlubším způsobem.

Zažívám to ve své vlastní rodině a nejvíce mě ohromilo, když se mě po letech mlčení můj vlastní bratr ptal, jak se tomu všemu může otevřít ve stále větší míře. (Moje neteř mu poslala video, které jsem sdílela na YouTube.) Byla jsem tak hluboce dojata, že je to pro mě zázrak, protože on je génius, pokud jde o matematiku atd. Když mě před několika lety požádal o mou první knihu "Posílení duše", řekl, že nerozumí ani slovu, které píšu. Je to inženýr a nemohl dost dobře pochopit, co to všechno znamená. To je ale posun! Je to proto, že svého bratra vroucně miluji - a pro mě to, že mě o to požádá, znamená, že se posouvá hlubokým a krásným způsobem. Když jsem následovala volání své duše, moje rodina to prostě nepochopila a já jsem se s nimi nechtěla podělit o to, co se děje, protože to nemohli pochopit v kontextu toho, kde se v té době nacházeli. Musela jsem na to jít sama, jak mnozí z vás také zažili. Prostě jsem je s láskou nechala odejít, láska k mému poslání byla větší než můj souhrn.

Je-li člověk povolán, nemůže konat a být nikým jiným než posláním, avšak požehnání, které takové poslání přináší, přesahuje lidská slova! Budeme to zjišťovat stále více, a bude to tak, že k probuzení nyní dojde téměř přes noc na mnoha úrovních. Máří Magdaléna pracuje na velmi hlubokých úrovních na tom, aby konečné oddělení všech náboženství zmizelo a jednota a harmonie se vrátily. Když konečně překonáme všechna rozdělení, všechny doktríny zjistíme, že v pravdě existuje pouze JEDEN Božský Zdroj a že je mnohem více, co nás spojuje, než to, co nás rozděluje. Vědomí nemůže být oploceno, zaškatulkováno ani označeno. Staré náboženské války skončily. Od nynějška budeme zakoušet bratrství a sesterství lidí! Jak hluboký čas to zažít: když vstupujeme do Věku Lásky a Zázraků.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/02/21/the-return-to-balance/

Zpět