5952 Získejte přístup ke skrytému pokladu svých snů Jennifer Hoffman

[ Ezoterika ] 2024-02-18

Dochází k velkému energetickému pohybu, a i když se zdá, že to říkám každý týden a někdy každý den, je to pravda. Nyní, když jsme na cestě vzestupu a probuzení se každým dnem rozšiřuje, energie se pohybuje rychleji, věci se dějí rychleji, dezintegrace 3D a integrace 5D se děje rychlostí světla a je to docela vyčerpávající. Je to součást této cesty a je to to, co je nezbytné k tomu, abychom se dostali do cíle. Takže se připoutejte a pevně se držte, protože jízda ještě neskončila.

V této době nejsme bez zdrojů a požehnání a právě teď máme jedno velké - kvadraturu Venuše a Uran od Vodnáře po Býka, která začíná dnes a trvá do poloviny března, opakuje se v prosinci. Byla doprovázena velkou sluneční erupcí třídy X2.5! Tento aspekt máme od roku 2019, s opakováním v letech 2021, 2022 a 2023. Dostaneme 2 v roce 2024 a jeden v roce 2026. Všimněte si, že v roce 2020, v roce nechvalně známé konjunkce Saturn/Pluto v Kozorohu a našeho vystavení celému spektru 3D kontroly a tyranie, jsme žádnou neměli. Co to pro nás znamená? Je čas přehodnotit naši vizi, oprášit naše sny a expandovat do zcela nové dimenze kreativity a tvorby.

Sny se dostávají do popředí a je čas snít ve velkém a jednat hned.
Když zde mluvím o snech, nemám na mysli vize, které máte během spánku a které poskytují vysvětlení, vhled a někdy předznamenávají události ve vašem životě. Mluvím o vizi vašeho života, plánech, cílech, přáních a nadějích, které máte ohledně toho, čím chcete být a čím se stát, co chcete ve svém životě a čeho chcete dosáhnout. Pokud je vám toto téma nepříjemné, nejste sami. Tak často se naše sny a vize našeho života setkávají s odsuzováním, výsměchem, odmítáním, kritikou, popíráním. A když se to stane, myslíme si, že se mýlíme, že naše sny jsou špatné, a tak je odložíme stranou a děláme to, co je přijatelné.

Před několika lety jsem sdílela citát: "Sny jsou hudba, na kterou tančí váš život." Kolik z vás tančí, nebo jste se stali trvalými květinami, které už netančí, protože hudba vaší duše byla umlčena? Občas můžete slyšet hudbu svých snů, ale ta je rychle umlčena vašimi obavami a minulými zklamáními. Kdy zase začneš tančit na hudbu svých snů?

Kolik ze svých snů jste skrývali před všemi, dokonce i sami před sebou, protože jste se je báli ukázat a sdílet? Na co jste každý den mysleli a přáli si, aby se to stalo, ale tiše a tajně jste se báli, že se to nestane? S kým sdílíte tyto sny a budete na ně pohlížet se stejným očekáváním a potenciálem jako vy? Asi nikdo - no, můžete se o ně se mnou podělit a já vám je ráda pomohu rozvinout do krásné reality.

Ale to pozitivní publikum je pravděpodobně velmi omezené a možná si dokonce stále pamatujete kritiku, nebo výsměch, který jste dostali před dlouhou dobou, a nechcete to znovu zažít.

Problém je v tom, že vy všichni, kteří jste průkopníky vzestupu, jste sem přišli, abyste se podělili o své sny a vize, rozšířili svou realitu a uskutečnili tyto smělé sny. Ale také jste si mysleli, že jejich sdílení a získání uznání, schválení a podpory od těch, kteří jsou ve vaší skupině duší, bude součástí procesu. Bohužel, ti samí lidé, kteří vás dnes drží zpátky, byli vždy vašimi největšími a nejhlasitějšími kritiky a největšími soudci.

Součástí naší karmy je vyjádření našich snů, tužeb, přání, nadějí, plánů a cílů do nových energetických drah. Takto vytváříme naše 5D reality. Ale zasekneme se ve snaze získat souhlas a pak prostě odložíme své sny stranou, přesvědčeni, že se mýlíme, když o těchto věcech vůbec přemýšlíme.

Koneckonců, pokud by to pro nás byla správná věc, pak by s námi všichni souhlasili. Vím, že si to možná myslíte, ale musím se zeptat - kolik z vás mělo žárlivého rodiče, nebo sourozence, který byl vždy kritický ke všemu, co jste dělali? To je můj názor.

Vaše sny jsou ve své vlastní energetické realitě. Jsou součástí vašeho energetického potenciálu a jsou darem vaší duše. Sny a nové životní vize jsou pro vás oddělenou realitou, která je velmi vzdálená od 3D reality, ve které v současné době přebýváte. Jsou také portálem pro 5D život, který vyžaduje vaše odhodlání a soustředění a vaši ochotu zapojit se do úrovně posíleného sebevyjádření, které vás přenese přes 4D most do nové reality.

Dokážete přijmout radost, prosperitu a úspěch, které jsou reálnou možností, aniž byste se cítili provinile? To je otázka, na kterou si musíte odpovědět. I když máme spoustu snů, cílů, plánů, přání a nadějí, zdá se, že je nedokážeme snadno zhmotnit. Kam tedy jdou, protože nezmizí. Vzpomeňte si na první termodynamický zákon - energii nelze vytvořit ani zničit, pouze mění formu.

Kolik z vás si dokáže vzpomenout na vizi, kterou jste měli pro svůj život před desítkami let? Slýchám to neustále od klientů, studentů, z mých týdenních živých přenosů o poučném životě. Slyším lidi říkat "vždycky jsem chtěl", nebo "kéž bych mohl" a pak zmíní vizi, nebo sen, cíl, nebo plán, následovaný zklamáním, že se to nestane, protože se to ještě nestalo, a bojí se, že se to nikdy nestane.

Je to téma, které znám až příliš dobře, měla jsem spoustu životních vizí, snů a cílů, nadějí a přání, zájmů a vášní, které se nikdy nestaly. Život, načasování, rodinné povinnosti, děti, zaměstnání a nedostatek zdrojů, nebo příležitostí byly často důvodem, proč k nim nedošlo. Ale teď si uvědomuji, že se zpozdily; nezmizely. A klíčem k jejich probuzení, revitalizaci a opětovnému převibrování je zjistit, kam odešly a jak je přivést zpět.

To je něco, co vám mohu říct díky snu, který se mi zdál jedné noci asi před rokem, v době, kdy jsem měla velké bolesti a zažívala přetrvávající zdravotní problémy, které jsem měla od konce roku 2019. Měla jsem takové bolesti, že jsem nemohla spát, sedět, stát ani ležet. Měla jsem tolik plánů a snů a sotva jsem mohla chodit a pohybovat se a byla jsem téměř neschopná fungovat. Ležela jsem v posteli, přemýšlela o svém životě a přemýšlela, jestli se mi někdy podaří uskutečnit některé ze svých plánů. Začala jsem si zapisovat své nápady na projekty, protože jsem se bála, že je zapomenu - chronická bolest mi narušovala paměť a schopnost pamatovat si věci. A začala jsem přemýšlet o svých snech, o věcech, které jsem chtěla dělat desítky let, ale nešlo to.

V určitém okamžiku jsem usnula a moji průvodci mě vzali na malý výlet do vesmíru a ukázali mi, co je pro mě ještě možné, a kde jsou mé sny uchovávány. Všechny ty věci, které jsem chtěla dělat, jako psát knihy, navrhovat módní řadu (název už pro ni mám), vytvořit řadu bytových doplňků, napsat kuchařku, poskytovat podnikatelská a obchodní školení v celosvětovém měřítku, koupit koně, koupit zámek ve Francii, povzbudit a podpořit lidi, kteří chtějí rozšířit své sny - to vše bylo stále možné a čekalo to na mě.

Neprobudila jsem se zázračně uzdravená a připravená začít. Trvalo by rok, než bych se začala cítit dost dobře na to, abych vůbec začala uvažovat o tom, že něco podniknu, jako to dělám teď, ale nezačínám bez nápadů, nebo plánů, mám neustálý přístup ke svým starým snům, plánům, cílům, nadějím a přáním. A když potřebuji inspiraci, jdu se svými průvodci na své tajné místo a znovu se k těmto snům vracím.

Sny jsou víc než jen divoké představy, nebo přelud, jsou darem naší duše a existují v oddělené energetické realitě mimo náš systém víry. Jsou způsobem, jakým vyjadřujeme svou energii do světa, a pokud to nedokážeme, pak jsou potlačovány, vypínány a odkládány. Myslím, že je to jedno z našich nejničivějších zklamání, když víme, že máme sen, který nemůže být splněn, a my své snění uzavřeme. To také vypíná energii naší duše a mění nás ve smutné, zahořklé, někdy naštvané a zklamané lidi.

Můžete se s tím ztotožnit?
Není smutnějšího stavu, než být bezesný, bez vize, opustit své cíle, přání, naděje a touhy a cítit, že nemůžeme změnit svůj život a že vše, co děláme teď, je vše, co existuje. Vzpomínám si na muže, se kterým jsem pracovala v korporátním světě, který měl rohovou kancelář a byl dobře placeným manažerem, ale nenáviděl svou práci a svůj život, protože by raději vlastnil pekárnu a pekl chleba. Bylo to něco, o čem jsme se občas bavili, protože jsme sdíleli zájem o pečení a já jsem byla jedna z mála lidí, kteří o jeho snu věděli. Nevěnoval se tomu, protože měl povinnosti, rodinu, která milovala život, který mu jeho práce poskytovala, a neměl žádnou podporu pro své sny. Jeho rodina by byla ponížena a myslela by si, že se zbláznil, kdyby jim řekl, že chce opustit svou práci s vysokým výkonem a vysokým platem a stát se pekařem. Jeden z našich posledních rozhovorů, než zemřel na infarkt, se týkal babiččina receptu na skořicovou rolku, o který jsem se s ním podělila. Věděla jsem, že jeho zklamání a bezesný život přispěly k jeho smrti.

Chceme-li žít na více souladné úrovni, pak musíme být ochotni žít rozšířeným způsobem a vést se naším 5D sněním, kde je náš život neustálým vyjádřením našeho potenciálu, který není omezen tím, kdo nás bude podporovat, ani kritikou, které se snažíme vyhnout. Naše sny a vize pro náš život pocházejí z duše a my jim musíme dát prostor, aby se mohly projevit v naší realitě.

Jste přesvědčeni, že se vaše sny prostě neuskuteční, a uvízli jste v bezesném životě, který právě máte? Trávíte čas tím, že litujete věcí, které se nestaly, a bojíte se, že se nikdy nestanou? Kolik zklamání jste v životě zažili? Asi hodně. Já taky. Dovolte mi, abych se s vámi o některé z nich podělila. Mým velkým snem v dětství bylo stát se baletkou, ale to, že jsem byla 5 let ochrnutá a musela jsem znovu získat mobilitu, mi to znemožnilo. Už jsem nebyla dost silná na to, abych mohla tančit, ztratila jsem svalovou koordinaci a smysl pro rovnováhu. A tak jsem se jako mladá teenagerka začala zajímat o módu a roky jsem navrhovala a šila své vlastní oblečení.

Také jsem snila o tom, že se stanu koncertní pianistkou a byla jsem nadaným hudebníkem, ale moje rodina mě v tom nepodporovala, takže jsem od tohoto snu upustila. Chtěla jsem jezdit na koni a byla jsem výborným jezdcem, ale to stálo příliš mnoho peněz a vyžadovalo to koně. Moji rodiče nebyli ochotni tento koníček financovat, takže i on odešel. Když jsem chtěla koncem devadesátých let vydat svou první knihu o alternativních léčebných postupech, výživě a bylinách, nemohla jsem najít nikoho, kdo by ji vydal, protože, abych citovala mnoho agentů a vydavatelů, nebyla jsem lékař. Knihu jsem ještě nevydala, ale dnes se s vámi podělím o spoustu těchto informací. Stále to dokážu a nyní, o 20 let později, mám spoustu dalších informací, které k tomu mohu přidat.

To je krátký seznam. Kdybych si udělala seznam všech snů, vizí, plánů, cílů, nadějí, přání a tužeb, které jsem v životě měla, a všech, které se nestaly, bylo by to depresivní. O některé z nich jsem se s vámi před chvílí podělila. V průběhu let jsem o těchto vizích a snech přemýšlela a litovala, že mě minuly a nikdy se nestanou. Dlouho jsem se tak cítila, dokud jsem se nedozvěděla, že nezmizely a že je mohu kdykoli přivést zpět.

A tak jsem se vrátila ke svým snům a zjistila jsem, že mě všechny stále zajímají a je jich poměrně hodně, které jsou připraveny k realizaci, oživení, obnově a opětovnému spuštění. A díky internetu a technologiím, které jsou dnes k dispozici, bude jejich implementace ještě snazší. Totéž platí pro vás a pro všechny. Vaše duše pro vás stále uchovává veškerou vaši vysněnou energii a udržuje energetický prostor, abyste do ní mohli vstoupit. Vaším úkolem je vzít tuto vysněnou energii a proměnit ji ve skutečnost. A ano, vaše sny jsou platné, protože jsou jedinečnou energií vaší duše, která je součástí poslání vaší duše a životního poslání.

Ale jak vynést do popředí sny, vize, cíle, plány, naděje a přání, které jste tak dlouho odkládali, že jste si na ně nemohli vzpomenout, nebo jste se rozhodli, že se nesplní, nebo se bojíte na ně byť jen pomyslet?
Pokud jste zklamaní, nebo v depresi, pokud jste se nevzdali naděje, že si někdy uskutečníte svůj sen, a pokud jste připraveni začít nechat svůj život tančit na hudbu svých snů, pořiďte si program a objevte pokladnici snů, které čekají na to, až je přinesete zpět do svého života a začnete je manifestovat hned teď. Své sny můžete realizovat, jakmile budete vědět, jak se k nim dostat, a je čas začít. Nyní pro to máme velkou podporu a naše nové 5D reality jsou poháněny rozšiřující se a expanzivní energií našich snů, takže začněte hned teď. A pamatujte, že vaše sny jsou hudbou, na kterou život tančí, takže zvyšte hlasitost a začněte tančit.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/02/18/access-the-hidden-treasure-of-your-dreams/

Zpět