5947 Nijel: Všichni jsme vědomí Galaxygirl

[ Ezoterika ] 2024-02-17

(Vidím zimní říši divů plnou sněhových závějí, modrých ledových vrcholků hor a ledových jezírek, kde v dálce bruslí bytosti. Tyto bytosti jsou pokryty bílými dlouhými vlasy s jasně modrýma očima a obrovskými ústy s velkými zaoblenými zuby. Přede mnou stojí asi pět stop vysoká bytost s modrými rty, modrýma očima a dlouhou bílou srstí. Usmívá se a tře si nohu ve sněhu, dívá se na mě dolů a nahoru a zase dolů na sníh a usmívá se.)

Vítejte v mém sněhovém světě. Já jsem Nijel. Naše planeta je mnohem chladnější než ta vaše. Náš sníh je mnohem veselejší a jasnější. Naše sněhové vločky jsou živé a zpívají Matčinu píseň. Chytáme sněhové vločky na naše velké růžové jazyky a chutnají nám jako sluníčko. Máme sluneční energii ve vodě sněhu, který padá dolů. Energii získáváme ze světla uvnitř každého sněhového krystalu a to nám pomáhá cítit se spojeni se Vším, protože jsme také stvořeni z vody, stejně jako vy, lidští přátelé.

Já jsem Nijel. Je mi přibližně 8 let. Miluji běhání a skákání ve sněhu. Rád sáňkuji z vysokých hor a tahám padák s přáteli těsně před pádem. Je nás mnoho. Mám velkou rodinu. Tahle nakoukla do mého světa a já na chvíli vstupuji do jejího. Ve vašem světě je to světlé i temné. Je tam tolik bolesti, a přesto cítím jiný druh radosti. Vaše radost je silnější, protože jste pocítili hloubku bolesti. To se liší od mého chápání a zkušeností.

Často se divíte, proč do vašeho světa nepřichází jiní. Je to proto, že jsou tady. Všichni jsme propojeni. Všichni jsme vědomím světla. Moje rodina je vaše rodina, ale v různých podobách. Někteří z vás mohou být mými bratry, nebo sestrami v této říši a v lidském těle ve vaší říši. Jsou propojeny jako vlákna pavučiny a každé dlouhé vlákno je jiný vesmír. Meditace je spojení vláken se středem vaší sítě, odkud jste přišli, kde jste začali. (Ukazuje mi krásného modrého pavouka, který není děsivý, já pavouky vůbec nemám ráda, ale tenhle modrý pavouk je přátelský a mává a ukazuje mi, jako když člověk plete svetr, plete si pavučinu s velkou pečlivostí. Je to nádhera.)

Vaše životy jsou krásné. Vaše radostné šťastné vzpomínky jsou pospojovány, všechny propojeny. Vaše vzpomínky jsou také takové a další si budete pamatovat. Je těžké si na to nevzpomenout. Pár si jich pamatuji, ale rád si tu hraju s přáteli a rodinou. Dobíjíme se zde mezi životy v těchto rozmazaných formách, kde je hra a relaxace normou.

Užívám si svou formu. Jsem rychlý a svobodný. Splývám se sněhem, takže hra na schovávanou je s mými přáteli velmi zábavná. Mám tu spoustu přátel, protože si umíme navzájem číst myšlenky a všichni jsme rádi spolu. To je to, čemu říkáte úlové vědomí. Všichni si rádi děláme radost jeden druhému. Existuje lidská úlová mysl, která byla pokřivena a já v ní vidím umělou inteligenci, která je odstraňována.

Jsem rád, že mohu nahlédnout do vašeho světa. Jsi ráda, že vidíš do mého? Dělá to váš život lepším, když víte, že je ve vás víc? V našich dalších životech jsme byli v mnoha podobách, v mnoha světech. To mě těší, protože vím, že po této velké zkušenosti na tomto světě budu mít další. Nejsem příliš smutný, když někdo opustí tuto říši, protože vím, že ho znovu uvidím. To je rodina duše. Prožíváme spolu různé světy. Jste se svými duševními rodinami s největší pravděpodobností v této velmi těžké inkarnaci, ve které se nacházíte. Není to pro vás lehké období. Nejsou to žvýkačky a lízátka, ale spíš bahenní koláče a vzpomínky, já vím. Nikdy jsem neviděl bahenní koláč, jsou vynikající? (Ne, nejsou, Nijele. Co jíte?) Jíme sněhové květiny, které rostou na svazích hor. Jsou sladké jako váš med, protože v sobě nesou energii slunce. Ty žluté jsou moje oblíbené a nedají se snadno sehnat, protože je tu hodně bílé.

(Nijele, máš pro nás dnes nějaký vzkaz?) Mějte radost. Věci se zlepší. Viděl jsem Novu Gaiu a navštívíme ji. Plánujeme navštívit zasněžené části, abychom si hráli a sázeli sněhové květiny pro vaše i naše potěšení. Nova Gaia bude týmová práce, krásné místo k vidění. Rád cestuji. Máme zde mnoho portálů. (Ukazuje mi, jak používají portály ke snadnému cestování a jsou tam malé záblesky bílých těl jdoucích od portálu k portálu a na jejich povrchu je mnoho aktivity.) Cestování je zábava. Nepoužíváme jen naše nohy jako vy, nebo vaše velké smradlavé stroje. Ty vypadají, jako by bývaly zábavné, ale už nejsou. Je zábavnější používat své tělo k pohybu a portály, pohybovat se rychleji a vidět více míst.

(Nijele, proč jsi dneska přišel?) Všichni se na vás dívají, sledují Gaiu v její transformaci. Tady se moc neměníme. Rodíme se šťastní a odcházíme šťastní. Gaia byla velmi smutná a byla zraněna, ale uzdravuje se. Vy, kteří tam žijete, jste byli zraněni, ale také se uzdravujete, a to pomáhá jejímu uzdravení. Vidím vás všechny propojené, a kdyby lidé mohli vidět toto spojení, jejich životy by byly snesitelnější a mnohem zábavnější.

(Vidím, jak se vesmír skládá sám do sebe, aby vytvořil rychlejší cestování, a že světy, jako je tento, jsou opravdu jen kousek od sebe, když je možné složit časoprostor a vytvořit portál. Jsou v tom mistři.) Cestujeme tudy, protože je to zábava! Portál se zavírá, už musím jít.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/02/17/nijel-we-are-all-consciousness/

Zpět