5936 Vojenští představitelé prolomili mlčení o tom, že UFO zasahuje do raket Peter Hess

[ Ezoterika ] 2024-02-20

Americká armáda má k dispozici video, na kterém UFO zjevně zneškodnilo jadernou hlavici během rutinního testu, podle několika bývalých představitelů. Tvrdí, že dotyčné video zachytilo letoun ve tvaru talíře, jak krouží kolem neozbrojené atrapy hlavice krátce poté, co se oddělila od raketového stupně Atlas, a poté na hlavici vystřelil čtyři paprsky světla, čímž ji vyřadil z provozu. Vysloužilí důstojníci amerického letectva poručík Bob Jacobs a major Florenze Mansmann tvrdí, že viděli nahrávku ze střetnutí v roce 1964 předtím, než se nahrávka ztratila. Bývalí úředníci byli součástí týmu, který byl zodpovědný za pořizování videa z testovacích startů raket v Kalifornii pomocí teleskopického fotografického a videografického vybavení. O dva dny později, poté, co video promítli, tvrdí, že dva agenti CIA v civilu záběry zabavili a přísahali je mlčenlivostí. Tento neuvěřitelný příběh je součástí vzorce, který identifikovali někteří experti na UFO, kdy se zdá, že UFO zasahuje do jaderných zbraní.

Údajný incident se odehrál před téměř šedesáti lety, 15. září 1964, ale na veřejnost se dostal teprve nedávno, protože jej vyšetřoval spisovatel Robert Hastings. Luis Elizondo potvrdil existenci videa a tvrdil, že ho viděl, podle příspěvku Hastingse z 10. února na webové stránce The UFO Chronicles. Elizondo říká, že byl bývalým ředitelem programu Pentagonu Advanced Aerospace Threat Identification Program (AATIP) pro studium UFO a byl zapojen do několika vysoce profilovaných úniků vojenských záběrů, které údajně ukazují UFO.

width=


Grafická rekonstrukce toho, co se stalo na videu z roku 1964, kdy UFO údajně zachytilo raketu Atlas nad Tichým oceánem Nejmenovaný zdroj prozradil Hastingsovi, že Elizondo potvrdil podrobnosti o události v interních rozhovorech. V 60. letech 20. století měl Jacobs na starosti vojenské teleskopické fotografické místo v Big Sur v Kalifornii, které zachytilo video, jak raketa urazila několik tisíc mil za hodinu na své plánované letové dráze nad Tichým oceánem. V té době byl Mansmann hlavním analytikem fotografických snímků na Vandenbergově letecké základně - nyní nazývané Vandenbergova vesmírná základna - v Santa Barbara County v Kalifornii. Studená válka postupovala rychlým tempem, včetně spousty programů černých operací, které testovaly sofistikovanou a tajnou vojenskou techniku. Někteří skeptici UFO tvrdili, že zprávy o UFO poskytly krytí pro tyto programy.

Poručík Bob Jacobs uprostřed a dole se svou posádkou. Jacobs ohlásil své pozorování v tisku v roce 1982, ale byl za svá tvrzení zesměšňován a bylo mu vyhrožováno. Plavidlo, které bylo nedopatřením zachyceno na film, mělo podle Jacobse a Mansmanna klenutý a diskovitý tvar. Byl to klasický disk, střed vypadal jako vyvýšená bublina... celý spodní tvar talíře zářil a zdálo se, že se pomalu otáčí," uvádí se v dopise, který Mansmann napsal o incidentu v roce 1983. "V místě uvolnění paprsku... Objekt se otáčel jako objekt, který musí být v pozici, aby mohl střílet z plošiny... Ale opět, to by mohl být můj vlastní předpoklad z toho, že jsem byl ve vzdušném boji." O čtyřicet let později vyšetřovatel amerického senátu řekl Hastingsovi, že Elizondo tento popis potvrdil v oficiálním rozhovoru v loňském roce. "Během tohoto brífinku bývalý ředitel AATIP potvrdil existenci videa, podrobnosti o tom, co ukazuje, a umístění jeho kopie v pracovních prostorech AATIP," napsal Hastings v novém příspěvku. Navzdory tomu, že Mansmann řekl Jacobsovi, aby nemluvil o tom, co viděli, Jacobs začal o této události mluvit v roce 1982, protože si myslel, že od události uplynulo dost času na to, aby mohl svobodně mluvit o tom, co viděl. Jeho tvrzení však skeptici odmítli a byl dokonce vystaven obtěžování a anonymním výhrůžkám smrtí. Zdá se, že Hastingsova nová zpráva se shoduje s Elizondovými vzpomínkami na video.

width=


Luis Elizondo, bývalý ředitel programu Pentagonu AATIP (Advanced Aerospace Threat Identification Programm), řekl senátnímu vyšetřovateli, že viděl video z roku 1964. Když se vyšetřovatelé vydali hledat DVD s videozáznamem, nebyl tam, uvedl Hastings. A přestože nahrávka chybí a příběh o tom, že Elizondo nahrávku viděl, pochází z druhé ruky od vyšetřovatele, Hastings uvedl, že má další důkazy, které to podporují: "Dne 10. listopadu 2023 mi vysoce spolehlivý zdroj - který nemohu jmenovat - řekl, že informátor UAP David Grusch soukromě potvrdil, že mu Elizondo také řekl o promítání filmu Big Sur a že skutečně zachytil úžasnou událost spojenou s UFO, která se týkala falešných hlavic. Video mohlo být ztraceno, když Pentagon zničil Elizondovy soubory a e-maily, napsal Hastings. K tomu mělo dojít v roce 2017 poté, co rezignoval na funkci ředitele AATIP, o čemž tvrdil, že to bylo na protest proti tomu, že Pentagon skrývá záležitosti týkající se UFO. "Tento vysoce neobvyklý krok Pentagonu je v přímém rozporu s právním příkazem k uchování, který byl nařízen na základě Elizondových dalších povinností v té době," napsal Hastings. "Příkaz vyžaduje, aby všechny elektronické a tištěné soubory Elizonda byly uchovávány na dobu neurčitou, včetně e-mailů a korespondence." Kromě videa existují určité omezené důkazy, které tento příběh podporují. Odtajněná, ale nezveřejněná sada radarových dat o události z 15. září 1964 zřejmě potvrdila, že během raketového testu byl poblíž atrapy hlavice pozorován neidentifikovaný vzdušný objekt, řekl zdroj Hastingsovi.

Analýza tehdejších radarových dat naznačila, že neidentifikovaný objekt mohl být troskami. Je také možné, že se jednalo o "plevy", kovové předměty, které měly zmást radar, aby se zabránilo nepřátelům určit přesnou polohu hlavice. "Jje možné, že záhadný cíl sledovaný radarem v blízkosti hlavice byly pouze plevy," napsal Hastings. "Na druhou stranu, mohlo to být skutečně skutečné UFO, o jehož přítomnosti by autor zprávy o radarových datech pravděpodobně nevěděl, vzhledem k tomu, že incident byl přísně tajný."

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/02/20/military-officials-break-their-silence-on-ufo-interfering-with-missile/

Zpět