5928 Schwab rebranduje Velký reset - globalisté prop "humanokracii" místo "technokracie" Jamie White

[ Ezoterika ] 2024-02-15

Zakladatel Světového ekonomického fóra Klaus Schwab během každoročního Světového vládního summitu přejmenoval svůj systém Velkého resetu na ˝humanokracii˝ spíše než na ˝technokracii˝. Ve svém projevu na Světovém vládním summitu 2024 v Dubaji v úterý Schwab vysvětlil, že WEF se odklání od rámce ˝technokracie˝ pro svou ˝čtvrtou průmyslovou revoluci˝, alias Velký reset, ve prospěch ˝humanističtějšího˝ přístupu, který nazval ˝humanokracií˝. ˝Pokud se podívám do budoucna, nechceme se posunout k tomu, abychom využili čtvrtou průmyslovou revoluci k chladné byrokracii, nechceme se posunout do technokracie,˝ řekl Schwab.

WGS 2024 - Klaus Schwab: Pokud se dívám do budoucna, nechceme se posunout k tomu, abychom čtvrtou průmyslovou revoluci využili k chladné byrokracii, nechceme se posunout do technokracie. To, co chceme dělat, je to, co bychom nazval humanokracií, světem, kde používáme technologie... pic.twitter.com/pvnBjSIl3a - Camus (@newstart_2024) 14. února 2024
˝To, co chceme dělat, je pohybovat se v tom, co bych nazval humanokracií, světem, kde používáme technologie k využití veškerého našeho lidského potenciálu a k vytvoření ještě lepšího světa,˝ řekl.

Schwabovo náhlé přejmenování Velkého resetu na ˝humanokracii˝ je obzvláště bizarní vzhledem k tomu, že ostatní členové WEF jsou výslovně proti lidem, přičemž tvrdí, že 90% snížení světové populace lidí by vyřešilo ˝problémy˝ globalistů a ˝pomohlo˝ jim dosáhnout jejich cílů ˝Net Zero˝.
Přední člen WEF Dennis Meadows vyzval k ohromujícímu snížení lidské populace o 86 % a tvrdí, že tohoto cíle lze dosáhnout ˝mírovou cestou˝. (pozn. Začneme u horních 5 % a ostatní už se nějak srovnají)

Drastické snížení světové populace se nezdá být nejlepším způsobem, jak vytvořit ˝humanokracii˝.
Bývalý poradce pro národní bezpečnost Zbigniew Brzezinski v roce 1970 popsal technokratický systém ve svém díle, kde vědecká elita použila nejmodernější technologie ke kontrole (nebo redukci) mas:
˝Taková společnost by byla ovládána elitou, jejíž nárok na politickou moc by spočíval na údajně nadřazeném vědeckém know-how. Tato elita, neomezená omezeními tradičních liberálních hodnot, by neváhala dosáhnout svých politických cílů použitím nejnovějších moderních technik pro ovlivňování chování veřejnosti a udržování společnosti pod přísným dohledem a kontrolou.

Ačkoliv Schwab přejmenoval svůj Velký reset na ˝humanokracii˝, v praxi je plán stejný jako jeho transhumanistický přístup: ˝fúze˝ mezi lidmi a technologií na fyzické úrovni, aby mohly být snadno kontrolováni centrální globální vládou.
˝Myslím, že musíme být připraveni na svět, kde uvidíme fúzi našich fyzických, digitálních a biologických dimenzí,˝ řekl Schwab.

˝Při pohledu na budoucnost poháněnou technologiemi 4IR vidíme NOVÝ ÚSVIT lidské civilizace... kde se umělá inteligence, robotika, internet věcí, 3D tisk, genetické inženýrství a kvantové počítače stávají základem našeho každodenního života.˝ Klaus Schwab čte ChatGPT, World Government Summit: ˝Při vizi budoucnosti poháněné technologiemi 4IR vidíme NOVÝ ÚSVIT lidské civilizace. kde se umělá inteligence, robotika, internet věcí, 3D tisk, genetické inženýrství a kvantové počítače stávají základem našeho každodenního života˝ pic.twitter.com/YL86IDCtxD

- Tim Hinchliffe (@TimHinchliffe) 12. února 2024
Schwabovo náhlé přijetí prohumánní terminologie se zdá být reakcí na populistický tlak proti Velkému resetu WEF.
Během diskuze Spaces po triumfálním návratu Alexe Jonese do X v prosinci, Elon Musk a Jones vymysleli termín ˝Team Humanity˝, aby popsali antiglobalistickou kampaň, která stojí v čele Velkého probuzení.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/02/15/klaus-schwab-rebrands-great-reset-claims-globalists-want-humanocracy-instead-of-technocracy/

Zpět