5909 Gobelín života: Možná to není možné Brenda Hoffman

[ Ezoterika ] 2024-02-14

Přizpůsobování se novým myšlenkám a činům před přechodem bylo často spletitým procesem, kdy jste se dostali ke všem informacím, které jste mohli o změně shromáždit, a pak si vytvořili metodu přizpůsobení, možná prostřednictvím diskusí s ostatními, psaní nebo meditace. Váš nový proces přizpůsobení je mnohem méně komplikovaný. Pouze pokračujete ve svém životě bez velkého, pokud vůbec nějakého, důrazu na to, v čem jste jiní. Výsledkem je, že na Zemi najdete nové aktivity nebo zájmy snadněji než kdykoli předtím. Zájmy, které vás mohou překvapit, protože jste nutně neplánovali účastnit se dané akce nebo činnosti. Prostě se to stalo. V příštích několika dnech budete pravděpodobně ohromovat sami sebe téměř denně. ˝Kdy a kde jsem se o to začal zajímat?˝ Poté se musíte rozhodnout, zda chcete tento zájem dotáhnout do konce, nebo zda je to prchavá myšlenka, kterou jste překonali nebo prozkoumali ve stavu spánku.

Rozhodnutí se stala paradigmatem ano nebo ne bez správných odpovědí kromě těch, které cítíte, když zkoumáte daný kousek.

Měli byste zkoumat dále, i když při tom necítíte jiskru zájmu? To je vaše volba - volby, které se během tohoto a příštího týdne rychle rozšiřují. Místo toho, abyste se rozhodovali, zda si chcete koupit zelenou nebo modrou bundu, budou vám nabídnuty všechny barvy jako možnosti nebo akce.

Ujasníte si, kým se chcete stát, ne ve smyslu toho, co byste měli nebo museli, ale ve vlastním zájmu. Už to není doba, kdy se snažíte přimět něco nebo někoho, aby pracoval se všemi těmi rozhodovacími odstíny, které to kdysi obsahovalo, ale místo toho je to spíše proces ano/ne, mnohokrát denně. Neboť vám bude nabídnuto vše, co si lze představit. Na upřesnění těchto rozhodnutí nebude čas. Místo toho se z něj stane ˝Ano, mám zájem˝ nebo ˝Ne, nemám zájem˝. A pokud je vaše rozhodnutí ne, bude to definitivní ne bez nutnosti dalšího zkoumání.

V minulosti jste o tom přemýšleli dny, týdny nebo dokonce roky. ˝Mám zájem o tento vztah?˝ ˝Mám se pokusit posunout tento vztah více podle svých představ, nebo ho přijmout takový, jaký je?˝ ˝Mám si to koupit?˝ A dál a dál, ve snaze vejít se do parametrů, které pro vás nebyly to pravé. Nyní se budete rozhodovat v minutách nebo hodinách namísto dnů, týdnů nebo let.

Ve vašem světě je příliš mnoho otevření na to, abyste ztráceli čas zkoumáním něčeho mírně zajímavého. Rozdíl mezi přítomností a minulostí byl v tom, že jste se museli rozhodovat podle společensky přijímaných vzorců chování. Proces, který nejčastěji zahrnoval diskusi o rozhodnutí s přáteli nebo příbuznými, aby se zjistilo, zda máte ˝pravdu˝ negovat danou osobu nebo čin, nebo zda byste měli přijmout takové pocity a pokračovat v něčem, co vás příliš nezajímá.

Mnoho vztahů se vyvine nebo skončí. Ne proto, že by ten či onen člověk byl špatný, ale proto, že nemáte čas přemýšlet o svých zájmech. Dělat to s každým rozhodnutím by bylo zdrcující. ˝Možná˝ už nepřipadá v úvahu. Ani ˝Dej tomu trochu času˝.

Nyní jste ve svém plném poletujícím stavu s malou potřebou čekat a vidět nebo si hrát přes ˝Možná, že když udělám to či ono, bude to pro mě to pravé˝. Vaše dny budou spěchat a nebudete mít potřebu zpomalit sebe nebo své činy, jak budete prolétat jedním rozhodnutím za druhým. Někteří z vás budou velmi unavení, dokonce emocionálně rozrušení, když přesunete svůj rozhodovací proces od ˝měl bych˝ k zájmům. Ostatní budou nadšeni, když odhodíte svá společenská omezení. Ať už tuto část své cesty zpracujete jakkoliv, budete na své cestě s jasným vědomím, kdo jste a proč jste si tuto cestu vybrali. A i když tato rozhodnutí mohou být později upřesněna nebo změněna, prozatím rychle přelétáváte od jedné akce k druhé, aniž byste se starali o to, zda máte dostatek času na rozhodnutí, co si mohou myslet ostatní, nebo kým byste měli být nebo kým byste měli být. Tento čas rychlého osobního rozhodnutí změní váš život.

Dovolte si nechat se překvapit, ale také buďte vděční za to, že si konečně dovolujete vyvíjet se tak, jak si přejete a potřebujete, místo toho, kým si myslíte, že byste měli být. Budiž. Amen.

https://eraoflight.com/2024/02/14/wef-head-klaus-schwab-says-mankind-set-to-merge-with-digital-world-thanks-to-ai/

Šéf WEF Klaus Schwab - lidstvo se díky AI spojí s digitálním světem Kelen McBreen

Zakladatel Světového ekonomického fóra Klaus Schwab (Darth Vader Nového světového řádu) nedávno vyprávěl davu o rozhovoru, který vedl se systémem umělé inteligence ChatGPT, a o tom, co předpovídá pro budoucnost lidstva. Ve svém projevu na Summitu světových vlád v roce 2024 - který rozhodně není globalistickou operací - Schwab řekl, že lidstvo přechází ˝do nové éry˝, kde lidstvo ˝přejde˝ do ˝inteligentního věku˝. Zakladatel WEF Klaus Schwab: ˝Přechod lidstva˝ do ˝inteligentní éry˝ začal

˝Nyní nemluvíme jen o čtvrté průmyslové revoluci, mluvíme o přechodu lidstva do nové éry, která není charakterizována pouze technologiemi... pic.twitter.com/EQk6t9Ecxa
- 🦊 (@VigilantFox) 13. února 2024

Schwab publiku řekl, že se ChatGPT ptal na to, jak bude vypadat další vlna lidské evoluce, a dospěl k závěru, že se blíží ˝nový úsvit lidské civilizace˝. ˝Nejhlubší potřeby a touhy lidstva˝ budou harmonizovány s technologiemi, jako je umělá inteligence, roboti, internet věcí, 3D tisk, genetické inženýrství, kvantové počítače a další. Transhumanista z WEF se dostal k podrobnějším informacím o tom, jak by tato dystopická falešná utopie mohla vypadat, a řekl, že lidé budou splynuti s digitálním světem a že naše biologické dimenze budou změněny. Schwab dokonce předpověděl, že svět bude během pouhých deseti let vypadat ˝úplně jinak, než nyní˝! ˝Musíme být připraveni na svět, ve kterém uvidíme fúzi našich fyzických, digitálních a biologických dimenzí.˝
Ve svém projevu na výroční globalistické konferenci, dříve známé jako World Government Summit, Schwab vychvaluje příchod ˝čtvrté průmyslové revoluce˝... pic.twitter.com/03r2EBjwFs
- Wide Awake Media (@wideawake_media) 13. února

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/02/14/life-tapestry-creations-maybe-isnt-an-option/

Zpět