5891 Poselství od andělů: Prosté radosti Ann Albers

[ Ezoterika ] 2024-02-12

Během daného dne máte tisíce okamžiků, ve kterých můžete ocenit prosté radosti života. V jediné vteřině, nebo na první pohled máte nespočet věcí, na které se můžete soustředit.

Předpokládejme, že pijete kávu s přítelem. Během jediné vteřiny můžete ocenit vůni svého nápoje, která navozuje pocity tepla, nebo pohody. Můžete se podívat hluboko do očí svého přítele a všimnout si jeho zájmu, což v vás vyvolá pocity soucitu. Možná poprvé uvidíte logo na svém šálku, což ve vás vyvolává pocit uznání, zvědavosti a úžasu. Můžete si všimnout laskavé duše, která drží dveře otevřené pro druhého a vyvolává pocity lásky. Můžete si všimnout, že osoba vedle vás hlasitě vtipkuje a vyvolává pocity humoru. V dálce můžete slyšet píseň, která se vám líbí, a která ve vás vyvolává pocity energie a inspirace. Možná mluvíte o něčem, co se stalo v minulosti, a vyvoláváte všechny ty přidružené pocity, nebo můžete mluvit o něčem, co byste rádi zažili, a tak vyvoláváte všechny ty nádherné pocity spojené s tímto zážitkem.

Tam, v jedné vteřině svého života, máte bohatou tapisérii možností. Když se podíváte na své životy zpětně z nebe, uvidíte to takto. V každém okamžiku uvidíte bohaté příležitosti pro lásku, dobré pocity, spojení a uznání. Uvidíte hloubku a šíři vibrační volby, kterou jste měli v každé vteřině svého života. A moji drazí, neříkáme to proto, abychom vás jakkoli ponižovali, ale v nebi se budete divit, proč jste nevyužili tohoto bohatství lásky, které vám bylo nabízeno častěji. Nejste špatní, pokud to neuděláte. Prostě máte životní zkušenost, která by mohla být lepší. Jako vaši andělé vám přejeme jen ty nejláskyplnější a nejradostnější životní zkušenosti a neustále se snažíme upozorňovat na to nejlepší v daném okamžiku. Víme například, že vám chybí vaši blízcí, kteří se proměnili ve své avětší bytí. Máte pocit, jako byste ztratili lásku a ve skutečnosti jste ztratili lidskou smyslovou zkušenost s ní, člověk s člověkem ve 3D. Ale ve stejném okamžiku, kdy je vaše ztráta tak intenzivní, vaši blízcí stojí vedle vás v přítomném okamžiku a nabízejí vám nový smyslový zážitek, nové a hlubší spojení a ještě hlubší lásku. Sáhněte po útěše, když truchlíte, a když můžete, tiše seďte, zhluboka dýchejte a na chvíli věřte v lásku, která vás chce obejmout. Časem to pocítíte.

Stejně tak, když čelíte zdravotní výzvě, nebo když vás něco bolí, je těžké myslet na něco jiného. Dělejte, co můžete. Můžete se soustředit na pohodlí deky, měkkost polštáře, krásnou písničku, smích dítěte, nebo psa, který vám položí hlavu do klína a dožaduje se pozornosti. Můžete se na chvíli soustředit na film, nebo dobrou knihu. Můžete prozkoumat nové způsoby stravování. Není to snadné, ale láska je přítomna v každém okamžiku a čeká, aby vám pomohla otevřít se životní síle, která léčí.

I když se bojíte o své blízké a o svůj svět, láska je stále přítomna. Můžete hledat dobré lidi ve svém životě, laskavé lidi v obchodě a číst příběhy mladých lidí, kteří pomáhají vaší planetě. Můžete si vtipně říct: ˝No, když se má svět rozpadnout, tak já si můžu taky udělat dobrý den!˝ Můžete ocenit sluneční paprsky pronikající do kuchyňského okna, nebo vaření jídla na sporáku. Jak krásný je přítomný okamžik a bohatý na příležitost prožívat lásku.

Čím více se naladíte na dobro v životě, bez ohledu na to, jak velké, nebo malé, tím více dobra přitahujete. Čím více si budete všímat věcí ve svém životě s vděčností, tím více jich budete moci ocenit. I když jste nemocní, čím více si všímáte malých okamžiků bez bolesti, nebo problémů, tím více podporujete své tělo v dobrém zdraví.

Praxe hledání dobra, když se dějí špatné věci, se zdá být neintuitivní, ale to je jen díky vaší podmíněnosti. Dítě se rodí s hledáním dobra. Vaše zvířata neustále hledají dobro. Celá příroda roste k tomu, co je k jejímu prospěchu. Pouze lidstvo je vycvičeno z tohoto přirozeného nutkání, ale vy se k němu můžete vrátit. Můžete si začít všímat hojnosti lásky, která je v daném okamžiku nabízena tolika malými způsoby. Jak budete cvičit, váš život se pomalu, ale jistě stane tapisérií láskyplných okamžiků v životě bohatém na lásku.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/02/12/message-from-the-angels-simple-pleasures/

Zpět