5877 Arkturiánská rada 9D: Návrat domů na Sirius, Plejády a Arkturus Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2024-02-07

Jsme velmi blízko vám všem, kteří jste se nám otevřeli. Mnozí z vás chtějí vědět, jaká je vaše historie v našem hvězdném systému a jaká je vaše historie s námi, a my vás chceme ujistit, že máte s námi přítomnost, budoucnost a minulost, a to samé platí pro náš hvězdný systém. Když poprvé v tomto životě navštívíte náš systém na lodi, budete se cítit jako vracející se domů. To bude případ mnoha z vás, když půjdete do systému Plejád, do systému Síria, do systému Andromeda a tak dále, protože máte historii, která trvá eóny času a sahá mnohem dále než na začátek humanoidního života. tam na planetě Zemi.

Začínáte dávat dohromady svou vlastní galaktickou historii a všechny své zkušenosti v celé galaxii tím, že se právě teď spojujete s bytostmi a kolektivy, jako jsme my. To je velká část toho, co děláme, když předáváme zprávy. Zveme vás, abyste cítili rezonanci, která ve vás existuje s těmi, jako jsme my, z jiných částí galaxie, a když rezonujete, uvědomíte si, že je část vás v nás, část nás ve vás a všimnete si, že systém, ze kterého pocházíme, se u vás cítí jako doma.

Jste mnohem větší a rozsáhlejší, než jste si dříve představovali. Máte mnohem více, co můžete zažít, pokud jde o sebe. Máte toho o sobě tolik na co vzpomínat. Chceme, abyste to věděli, stejně jako všechny ostatní kolektivy, které v tuto chvíli přicházejí prostřednictvím channelerů po celém světě. Součástí vašeho probuzení je vaše probuzení k pravdě o tom, kým skutečně jste jako galaktické bytosti, jako univerzální bytosti a jako Bytosti Zdrojové energie. Pomáháme osvětlit jeden aspekt toho, kým pro vás jste, abyste to mohli cítit a sledovat toto vlákno.

Můžete jít domů hned teď tím, že sáhnete do svého srdce a budete cítit přítomnost Arkturu, Plejád, Siria. Je to všechno ve vás. Aktivuje se každým dnem víc a víc a přes více lidí bude neustále přicházet více skupin, protože v skládačce, kterou jste vy, je mnoho kousků, a my vám pomáháme to rozpoznat, ale nejsme sami. Proto vás zveme, abyste prozkoumali, co prožívají ostatní. Nemáme zájem o zaujaté publikum.

Víme, že když zažíváte jiné bytosti z jiných hvězdných systémů, přicházející skrze jiné channelery, zažijete více celého svého já, a to je to, co pro vás chceme. Chceme, abyste nyní cítili svou celistvost, místo abyste seděli a čekali na přistání lodí. Ten den přijde, ale vy jste tam teď a máte žít v přítomném okamžiku a v tomto okamžiku máte přístup k mnohem většímu množství svého galaktického já, když si k němu dáte přístup, a jsme jen rádi, že můžeme pomoci v tomto procesu evoluce.

Jsme Arkturiánská rada a rádi jsme se s vámi spojili.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/02/07/the-9d-arcturian-council-returning-home-to-sirius-the-pleiades-arcturus/

Zpět