5800 Sananda: Pohled do budoucnosti James McConnell

[ Ezoterika ] 2024-01-25

Kde je světlo, kde je láska, tam nemůže být bolest a utrpení. Strach je to, co udržuje iluzi v chodu. Iluzi třetí dimenze udržuje v chodu strach, bezuzdný strach. A ti ze sil temnoty nadále dělají vše pro to, aby všude vyvolávali strach. Pokud se zbavíte veškerého strachu ve svých zálibách, zbavíte se veškeré bolesti a utrpení. Neboť když není strach, zůstává jen láska. A láska je vysoká, vysoce vibrační frekvence. Přináší s sebou vyšší vědomí. V tomto bodě nemůže existovat žádné utrpení jakéhokoli druhu. Tak to vězte. Vězte, že v příštím roce budete postupovat vpřed.

Já jsem Sananda. A přicházím, abych byl v této době s vámi, jen krátce, než se uvolním pro Toho, kdo slouží. Chci se však s vámi podělit o to, že jste na prahu velkých změn, které přichází ve vašem životě, jak individuálně, tak kolektivně jako celek. V tuto chvíli to nelze zastavit. Bez ohledu na to, jak moc mají síly temnoty tendenci vnášet do vašich životů strach, mají tendenci vnášet do nich utrpení, jak jen to jde, už to nemohou dělat dlouho. Nebude jim dovoleno to dělat dále. Ne kvůli tomu, že je zastavíme my, dokonce ani kvůli tomu, že je zastaví Galaktici. Je to kvůli tomu, že je zastavíte vy. Vy jako kolektiv povstáváte jako jeden a říkáte: ˝Už ne! Už toho bylo dost!˝ A to se děje, i když to tak možná nevypadá, když posloucháte zpravodajské relace ve vašich médiích, která všude dál šíří propagandu. Nemohou a nebudou moci pokračovat v této linii. Nemělo by se to stát, protože vy jako kolektiv jste promluvili.

Promluvil i sám Stvořitel a řekl: ˝Dost!˝. Proto vás prosím, abyste naslouchali tomu, kdo nyní přichází, a Shoshanně. I oni se s vámi podělí o své zvláštní pochopení toho, co má přijít a co již bylo, a kde se nyní na své cestě jako celek nacházíte. Když se o to podělí, buďte v klidu, přátelé. Buďte zamilovaní do každého, sami do sebe, do světa, pro svět, Gaia je sama o sobě zázračná. Je to zázračná bytost, která s vámi jako celkem sdílela svůj život, své zkušenosti a bude v tom pokračovat, ale nebude tak činit na úrovni třetí dimenze již příliš dlouho. Tento prostor je nyní otevřený. Iluze se však uzavře. V určitém okamžiku se uzavře, a zůstanou jen ti, kteří jsou v procesu vzestupu a zvýšili svou vibrační frekvenci a své vědomí, aby se mohli vyrovnat frekvenci samotné Gaii.

Já jsem Sananda. A nyní vás opouštím v míru, lásce a jednotě. Tento rok bude rokem zázračným. To je způsob, jakým se na to musíte dívat. Ne se sklíčeností, i když jsou chvíle, které tak vypadají, ale vnímejte ho jako zázračný; vnímejte ho jako radostný; vnímejte ho jako nový začátek zbytku svého života.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/01/25/sananda-looking-ahead/

Zpět