5793 Arkturiánská rada 9. dimenze: Důvod, proč jste na Zemi, a deja vu Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2024-01-22

Jsme velmi zvědaví, kam lidstvo směřuje, protože chápeme, že všichni máte před sebou mnoho a mnoho možností. Naším přáním je, abychom vám vždy předkládali volby, příležitosti a možnosti, které vám dají to, co skutečně chcete, a to také v pravý čas. Chceme, abyste všichni cítili, jak mnoho je vám právě teď k dispozici, abyste se vcítili do různých časových linií, které máte před sebou. A také chceme, abyste věděli, že stejně jako vy nemusíte čekat na událost, sluneční záblesk, plné odhalení, volnou energii, nebo přistání lodí, které vás přivedou do vyššího stavu vědomí, nemusíte také čekat, až vaši bližní začnou uklízet své kolektivní jednání.

Kolem vás bude vždy existovat určitá verze lidského kolektivu a ať už zažíváte jakýkoli kolektiv, odráží se v něm vaše myšlenky, přesvědčení, emoce a vibrace. Proto máte vždy možnost změnit to, co vidíte tam venku, a nemusíte to dělat tak, že oslovíte miliony lidí svými myšlenkami nebo učením. Uděláte to tím, že v sobě změníte vibrace, které nabízíte. To změní vše; změní to, s jakou budoucností se setkáte, s jakými lidmi přijdete do styku. Mění to svět a vše, co se ve světě děje. Takže pokud cítíte zoufalství, když se díváte ven na to, co se tam na Zemi děje, uvědomte si, že se díváte do zrcadla, do kterého se v tu chvíli potřebujete dívat. Uvidíte přesně to, co potřebujete vidět, aby vás to nastartovalo, inspirovalo a odrazilo vám to, co se děje ve vašem nitru.

Když jste v míru, když jste ve stavu radosti, když nabízíte lásku svým bližním, uvidíte, že se vám to nakonec odráží zpět, a to je pro vás všechny ošemetné. Pokud se nedostaví okamžité výsledky, někteří z vás to rychle vzdají. Pokud se nedostaví výsledky, které chcete, máte tendenci to také vzdát.

Když měníte své vnitřní vibrace pro svůj pocit, protože víte, že je to jediný způsob, jak se cítit tak, jak se cítit chcete, pak je tato práce sama o sobě odměnou. Už jen to, že jste šťastní, je odměnou samo o sobě. Nepotřebujete pak manifestovat hromadu šťastných okolností, abyste ukázali, jak jste šťastní. To je snadná cesta, ale není to cesta, která vám dává největší příležitost k duchovnímu růstu a vývoji. Proto tam na Zemi ve vaší dimenzi existuje časová prodleva. Potřebujete ji, abyste pokračovali v tom, co musíte dělat, abyste vibrovali na frekvenci, která je pro vás a pro všechny kolem vás nejlepší. To je to, kvůli čemu jste na Zemi odešli na řadu inkarnací.

Chtěli jste zvládnout nabízet vyšší vibrace navzdory všemu, navzdory jakýmkoli okolnostem ve vašem životě a ve světě kolem vás. Soustřeďte se i nadále dovnitř a nebudete moci udělat chybný krok. Budete si natolik vědomi toho, co cítíte, že budete vědět, že potřebujete tuto energii posunout, že potřebujete opustit to, co vás drží ve stavu napětí, úzkosti, smutku, zoufalství nebo čehokoli, co cítíte. A můžete najít lásku, která je ve vás za všech okolností. Vždycky je tam; vždycky čeká, až ji objevíte, a někdy si dokonce dáte pěkný katalyzátor, abyste si uvědomili lásku, která je ve vás, ale pak si ji musíte vybrat. Musíte se rozhodnout tak, aby vám to posloužilo, a není to vždycky snadná volba, protože všichni a všechno tam venku ve fyzické sféře není vždy tak milé.

Ale když se nechovají láskyplně, právě tehdy víte, že potřebují lásku nejvíce. Takže to je další ošemetná část vaší existence tam na Zemi. Ale všichni jste na to připraveni; všichni jste věděli, do čeho jdete, a všichni jste v tom velmi zkušení, protože jste již všichni existovali na úrovních vyšších dimenzí. Vracíte se tam, odkud jste přišli. Když zažíváte okamžik deja vu, je to vaše připomínka, že už jste tu jednou byli. Vracíte se zpět do vyšších dimenzionálních rovin, zpět ke Zdroji, zpět k pravdě o tom, kdo skutečně jste jako bezpodmínečná láska, a v celém vesmíru neexistuje lepší cesta, takže byste si ji mohli začít užívat hned.

Jsme Arkturiánská rada a rádi jsme se s vámi spojili.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/01/22/the-9th-dimensional-arcturian-council-this-is-why-youre-on-earth-what-deja-vu-is/

Zpět