5784 Arkturiánská rada 9D: Ovlivňujete celý multivesmír Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2024-01-23

Pozdravy: ˝Děkuji vám, že jste přišli na návštěvu, ať už jste na návštěvě nebo ne. Jsme Arkturiánská rada. Jsme rádi, že se s vámi všemi můžeme spojit.

Jsme velmi rádi, že jsme se v této době naladili na lidské kolektivní vědomí, a víme, že mnozí z vás se k nám připojují a naladili se na kolektivní vědomí lidstva. Víme, že mnozí z vás jsou pomocníci. Označili jste se za pracovníky světla, tvůrce změny, ukazatele cesty a tak dále a chcete být součástí řešení. Chcete být těmi, kdo mocně přispívají k vývoji vědomí na Zemi mezi svými bližními, a pokud dokážete ustoupit od dramatu, které je rozdělením většiny toho, co se dnes ve světě děje, a dokážete pozorovat z té vyšší úrovně, kde můžete vidět, co se děje, pak můžete být svým bližním užitečnější.

Nemůžete se do toho zaplést a být součástí řešení. Chcete-li sjednotit lidstvo a ukázat, že jste všichni připraveni na kontakt s E.T., pak musíte být ochotni opustit stranu, kterou obvykle zaujímáte. Musíte být schopni se nad to všechno povznést a uznat, že každý tam venku vám odráží něco, co potřebujete milovat, léčit, odpouštět nebo třeba ocenit. Když dokážete přijmout všechny a všechno takové, jací jsou, a takové, jaké to je, pak můžete začít pozorovat takové změny, které chcete vidět v lidském kolektivním vědomí. Nyní pro vás všechny neustále držíme prostor a vidíme zlepšení. Cítíme je a víme, že přicházejí ve fyzické říši v každé realitě a na každé časové ose.

Vše, co děláte, co si myslíte a co říkáte, neovlivňuje pouze vaši realitu a časovou linii, na které se právě nacházíte; ovlivňujete multivesmír vším, co nabízíte vibračně, energeticky a svými činy. Tak mocní jste, a když se napojíte a vidíte, co je potřeba, co se k vám odráží, pak přesně víte, co máte udělat. Přesně víte, kde je lásky nejvíce zapotřebí; přesně víte, kam poslat léčení, a právě tak vám pomáhá být naladěni.

Nepotřebujete vědět, proti čemu bojovat, kdo jsou ti špatní a koho je třeba zavřít. Nic z toho nepotřebujete vědět, abyste mohli konat dobro, pro které jste tu. Nepotřebujete vědět, jaké tajné války se odehrávají ve vesmíru nebo tam na Zemi. Nepotřebujete být součástí toho rozdělení, ale pokud jste informováni o realitě, kde se něco děje, o nějakém konfliktu, o nějaké válce mezi různými frakcemi, pak pošlete lásku všem zúčastněným, místo abyste zvedli meč a přidali se k boji.

Takto zvyšujete úroveň vědomí na Zemi a takto vzestupujete. A my víme, že chcete být součástí řešení, a u mnoha z vás, kteří jste se probudili, víme, že už jste. Někteří z vás jsou trochu pozadu a stále jsou chyceni v představě temnoty versus světla, ale dostáváte se tam. Dostáváte se tam a my to cítíme, když se napojujeme na lidské kolektivní vědomí, a proto jsme vždy tak optimističtí, když k vám přicházíme a mluvíme k vám tímto způsobem.

Jsme Arkturiánská rada a rádi jsme se s vámi spojili.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/01/23/the-9d-arcturian-council-you-are-affecting-the-entire-multiverse-2/

Zpět