5566 Vyšší rada světla: Co potřebujete vědět, abyste se posunuli vpřed v radosti? Nadina Boun

[ Ezoterika ] 2023-12-09

Nepotřebujete vědět nic. Lidé rádi vědí, ale jsou chvíle, kdy čím méně toho víte, tím lépe. Protože pokud chcete být tvůrci, pak nechcete vědět, chcete tvořit, chápete. Když víte, jdete s tím, co víte, začnete očekávat to, co nyní víte. Ale když vstoupíte do pozice tvůrce, nepotřebujete vědět nic jiného než to, co chcete tvořit. Zaměstnanec by chtěl vědět, co má vytvořit, řídí se pokyny. Vy nejste zaměstnancem vesmíru. Jste dobrodinec, a tak se můžete spíše ptát, než aby vám někdo něco říkal. Nic nepotřebujete vědět. Co si chcete vytvořit, to potřebujete vědět sami, pokud vůbec něco.

Budoucnost je vždy neznámá, ale můžete ji trochu poznat tím, že zasejete semínka toho, co očekáváte, že zítra uvidíte a zažijete. Jak tato semínka zaséváte? Nejprve je musíte mít, jako každé semínko, které chcete zasadit do země, musíte je mít nejprve v ruce. To znamená, že hledáte uvnitř sebe ta semínka, která chcete rozsévat. Jediné semínko, kterým jste, obsahuje všechna semínka, která se tam venku projevují. Je matkou všech semen. Všemu vzdáváte chválu. Všemu žehnáte. Ve všem nacházíš něco, co můžeš milovat. V tomto stavu oceňování, chválení a milování vypouštíte semínka a otevíráte se, abyste na oplátku přijímali podobná semínka. Takže neznámé není až tak neznámé, když si uděláte čas na to, abyste ho definovali, promysleli, jak ho chcete prožít, a hlavně začnete hned. Většina lidí chce čekat na důkazy, na potvrzení, než začne oceňovat, ale můžete to udělat i opačně. Můžete začít oceňovat a milovat právě teď a tady, a když se objeví důkazy, můžete říct, že už jste tam. Není třeba vědět nic jiného než to, jak se cítíte právě v tomto okamžiku, protože to je platforma, ze které skáčete do další zkušenosti, která je tak jako tak vaší budoucností.

Budoucnost je příští okamžik v čase, stejně jako může být za deset let. Žít svůj život šťastně až do smrti znamená žít svůj život šťastně od okamžiku k okamžiku. To je klíč, tajemství, pokud nějaké existuje, které vám umožní získat vše, co jste si kdy přáli. Radost je doslova cestou a vše, co není radost, je odpor na cestě. Může to být tak snadné a jednoduché. Existuje mnoho šťastných lidí, kteří nepotřebují nic vědět, protože jsou příliš zaměstnáni tím, že žijí přítomností, že jejich pozornost není rozptýlena tam a tam, a jak plně přijímají své teď, dostávají stále více a více radosti. Na konci této cesty si s sebou odnesete jen množství radosti, kterou cítíte, a pokud jste nežili život plný radosti, chtěli byste se vrátit a zkusit to znovu. Pokud však odcházíte naplnění, radostní, plní všech zážitků, které chcete mít, smíření sami se sebou a se světem, pak není třeba se vracet a dělat to znovu. A zatímco všechno přechází na další úroveň, pro ty, kteří se chtějí vrátit a znovu si hrát, je tu stále ještě země, která ještě nepřešla.

Říká se, že pro mnoho lidí je toto jejich poslední inkarnace, ale pokud to má být pravda, pak musíte začít žít v radosti, abyste po odchodu z hřiště nelitovali, neměli žádná připoutání, žádné nesplněné touhy. Myslete na milence a myslete na Zemi jako na milence. K tomuto milenci se stále vracíte, protože chcete, aby to mezi vámi dvěma bylo v pořádku. Stále se k němu vracíte, protože chcete zažít radost, o které víte, že je mezi vámi a tímto milencem možná. Proč nezačít hned tím, že se obrátíte ke všemu, co přináší radost, a žít šťastně až do smrti, abyste si při konečném přechodu vybrali další úroveň, a ne si to na poslední chvíli rozmysleli. Tím máte vše, co potřebujete k radostnému životu.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/12/09/higher-council-of-light-what-you-need-to-know-to-move-forward-in-joy/

Zpět