5544 KiOn Dr.V.

[ Ezoterika ] 2023-12-04

Q: Dostala jsem informaci, že se otevírá určitý portál, můžete to vysvětlit?
A: To je technické zařízení na jižním pólu, v Antarktidě, tam je a byl portál pro přechod do těch prostorů, které jsou v polích nižší frekvence, ale to neznamená, že se jedná o stavy nižší úrovně, tzn. v těchto světech mohou být umístěny rozvinuté osobnosti s destruktivními sklony.

Q: Proč se to teď otevírá, co to pro nás znamená?

A: Portál je vždy otevřen pro ty, kteří mají přístup, například pro anděly. Ale v určitých obdobích života na Zemi je potřeba vyrovnat vědomí, to znamená, jako by se vypouštěla pára v kotli nebo otevírala odtok v koupelně. Portál však vznikl pod kontrolou civilizací na vysoké úrovni a ty se na jeho práci aktivně podílejí. Zájem o získání určité úrovně energie/vitality určuje práci portálu; je jako síto, je víceúrovňový, ale funguje jedním směrem, to znamená, že uvnitř portálu jsou jakoby vstupy/východy, které fungují pouze v jednom směru. Pokud se ocitnete v portálu, můžete tímto portálem vyjít zpět, ale jiným vchodem/východem. U vstupu do nižších světů je filtr pro vědomí, automaticky určuje stupeň rozvoje a jakoby velikost/objem. Pokud příchozí odpovídá vstupním parametrům, brána se otevře. Toto vědomí se může vrátit pouze s jinými parametry. Potíž je pro vás v tom, že pokud někdo z lidí spadne do portálu, můžete se vrátit pouze s jinými osobnostními parametry, které budete muset vyvinout v úplně jiném světě, složitějším než je ten váš. Pro některé jsou to naopak jejich rodná místa, ale častěji to má za následek ztrátu osobnosti a větší roztříštěnost vede ke ztrátě veškerého vývoje.

Q: Jak souvisí geografická poloha portálu na pólu s fyzickou přítomností osoby daleko od portálu? Jak se tam dostane?

A: Fyzická přítomnost u portálu není nutná, navíc je přístup na toto místo pro lidi uzavřen, nevidí ho očima. Dostat se tam se neděje v živé podobě, to jsou posmrtné změny, kdy vědomí již není v těle.

Q: Je nemožné jít do nižších světů v těle?

A: Ne, existují různé podmínky existence, různá těla.

Q: Proč můžeš jít do 4D v těle?

A: To je také druh předpokladu, obvykle tělo při takovém přechodu onemocní, protože parametry fyzického těla ve 3D neznamenají skok do jiných rozsahů. Na takový přechod se můžete připravit, ale 4D je stále přechodné stadium, adaptační stadium, takže přechod v těle možný je.

Q: Nižší světy, existuje tam adaptační úroveň?

A: Ano, ale není to totéž jako +4D, je to ostřejší zážitek, adaptace zde není roztahaná a nepřizpůsobuje se každému individuálně, je to jako počítačová hra ve vysoké rychlosti, kde pokud hráč nemá čas, ztrácí. Je dáno několik životů, zdroje jsou rozděleny, ale není to nekonečné.

Q: Pokud tomu rozumím, od otevření portálu pro něj bude práce.

A: Rozumíte správně.

Q: Takže počet disinkarnací se zvýší?

A: Ano, bude se zvyšovat. Chcete slyšet, že v blízké budoucnosti bude mnoho mrtvých?

Q: Samozřejmě že ne. Chci pochopit, jak to funguje.

A: Mechanismus jsem vám popsal, co se týče důvodů desinkarnace a jaká jsou čísla - to je u každého vnímání individuální, protože i teď vidíte, že úbytek populace je dost vysoký.

Q: Budou portály do vyšších světů otevřené nebo to funguje jinak?

A: Nejsou žádné plány na hromadný přechod, takže nemá smysl otevírat rozsáhlé kontrolní body. Zatím se jedná o individuální práci s průvodci.

Q: Můžete se vyjádřit k informaci, že dojde k oficiálnímu kontaktu s mimozemšťany?

A: Bude, to je také jedna z vrstev prezentace matrixové iluze. Ti, kteří tomu propadnou, si zvolí cestu do další dimenze, je to jejich volba.

Q: Cesta do další dimenze? Myslíš do portálu?

A: Ano

Q: Mnozí na to čekají, někteří se bojí a někteří chtějí komunikovat s jinou rasou.

A: Komunikace s jinou rasou je ve vašem světě poměrně obtížná, vidíte pouze hologramy nebo odrazy jejich světa. Jste příliš naivní a ne proto, že byste byli hloupí, ale takto funguje vaše analytická funkce, to znamená, že program vědomí funguje tímto způsobem. V tuto chvíli je komunikace ve vašem světě informační, to je ten nejpřímější kontakt. Plus výměna Povědomí, ale to už vás slabě ovládá. (pozn. takže ufouny nebrat...)

Zdroj: https://absolutera.ru/article15944

Zpět