5512 Vyšší já: Čas jde dá Mike Quinsey

[ Ezoterika ] 2023-11-26

Čas jde dál a stále přibývá rychleji než dříve a je třeba ho vítat, protože pomalu, ale jistě nechává staré za sebou. Změny jsou nevyhnutelné, když vstupujete do Nového věku, kde se vibrace zrychlují.

Jak pokračujete v cestování hlouběji do vesmíru, je nevyhnutelné a vítáme, že vše z nižších vibrací je zanecháno. Znamená to, že čas pro temné pokračovat ve svém ďábelském plánu na ovládnutí světa je omezený a ve skutečnosti již nemohou dosáhnout svých cílů. Raději se však pokusí vše zničit, než aby přiznali porážku. Buďte si jisti, že se to nestane, když se o osud světa a jeho lidí budou starat větší síly, než jsou jejich. Bylo tomu tak po eony času, i když Temní měli svobodu uskutečnit své plány. Mohou být zmařeny pouze těmi ze Světla, kteří se jim postaví.

Je to Pravidlo zákonů stanovené Vyššími silami dohlížejícími na osud Matky Země a jejích lidí. Někdy se může zdát, že Temní mají volnou vládu, aby si mohli dělat, co chtějí, ale není tomu tak, protože jejich činy jsou omezeny na základě celkové situace. Vždy existoval plán pro růst lidstva a mají to na starosti větší síly, než jsou ty vaše. Může to znít divně, protože Země je planeta svobodné vůle, ale vždy existoval limit, jak daleko je dovoleno zajít negativním směrem.

V současnosti je to nejdůležitější čas, protože je v sázce vaše budoucnost, ale nebojte se výsledku, protože plán vaší spásy je stále na dobré cestě. Nikdy nezoufejte bez ohledu na to, jak se zdá, že věci fungují, protože vaše budoucnost je zajištěna. Existuje tolik neviditelných pracovníků, kteří mapují cestu k úspěchu, takže nikdy nepochybujte o výsledku bez ohledu na to, co se děje kolem vás.

Kdybyste opravdu věděli, kolik toho je zařízeno pro vaše budoucí štěstí, neměli byste vůbec žádné pochybnosti. Všechny duše mají svobodu činit své vlastní volby a život se stává mnohem jednodušším, když splní svůj životní plán. Události ve vašich životech jsou předem uspořádány tak, aby vás posunuly na cestě k dokončení, i když je to ještě daleko. Představujete si, že máte svůj život plně pod kontrolou, ale výsledek řídí tolik faktorů. Byli byste překvapeni, kdybyste věděli, do jaké míry jsou vaše činy monitorovány, aby bylo zajištěno, že jsou v souladu s vašimi potřebami a životním plánem.

Když se narodíte a zahájíte nový život, jak si možná představujete, bylo do toho vloženo mnoho plánování, ve kterém jste zohlednili svůj názor - vše probíráno před narozením. Takto jsou vaše důležité zážitky uspořádány předem, i když se tak nemusí jevit. Právě zde hrají vaši průvodci důležitou roli, aby zajistili, že se vše děje podle plánu, a často se objevují bez vašeho přičinění, ačkoli je to součástí vašich nezbytných zkušeností. Proto byste si měli všímat toho, co se děje kolem vás, protože to může mít nějaký vliv na budoucí události, které se vás budou týkat. Koho potkáte, koho si vezmete, to vše je součástí plánu, který zajistí, že budete mít zkušenosti, které potřebujete k rozvoji. Když si uvědomíte, že všechny ostatní duše ve vaší rodině také pracují na svém životním plánu, zní to děsivě, ale funguje to, protože jste všichni byli připraveni na to, co můžete očekávat.

Své rodiče si vybíráte tak, aby to byl dobrý začátek, a oni jsou na oplátku připraveni na to, že jste probrali váš nadcházející porod a vaše potřeby. Mějte však na paměti, že některé vztahy nejsou jednoduché a opět je to výzva pro všechny zúčastněné, aby se naučili spolu vycházet. Může to být tak složité, že by bylo těžké to vyjádřit slovy. Nejlepší radou je brát to tak, jak to přichází, a vědět, že každá zkušenost je cenná.

Nezáviďte těm, kteří vypadají, že mají snadný život a žádné starosti, protože možná nikdy nepoznáte skutečnou realitu, která existuje. Věci často nejsou takové, jaké se zvenčí zdají, a to platí pro většinu lidí, kteří mají tendenci skrývat své pravé já tam, kde jde o ostatní. Je velmi těžké vědět, co si myslet. Jde o cítění, kde jsou jejich energie, když je všichni rozdávají. Opravdu můžete získat pocit, jaký člověk ve skutečnosti je. Jedna z velmi nízkých vibrací by se například zdála ˝odpudivá˝, a pokud se s někým takovým necítíte dobře, považujte to za varovný signál.

Pro většinu lidí jsou to jistě těžké časy a je překvapivé, kolik z nich ve stresu ukazuje svou pravou barvu. Svět se od problému s Covidem stal více bezprávným místem a je stále těžší udržet zákon a pořádek. Buďte tedy opatrní, s kým jednáte, a použijte svůj šestý smysl, abyste změřili, co k člověku cítíte. Někteří zločinci jsou velmi chytří při získávání vaší důvěry v ně a kdo ví, kam to povede. V těchto časech si musíte dávat pozor na ty, kteří se vás snaží oklamat. Pokud se vám něco nezdá, vezměte to jako varování a buďte opatrní.

Během všech zkoušek a soužení poslední doby zažíváte nové situace a testujete svou schopnost zachovat klid, když se vše kolem zdá v chaosu. Obecně jste byli schopni zůstat pevní a nenechat se ovlivnit tím, co se děje, a vyzýváme vás, abyste zachovali svůj postoj a nenechali se ovlivnit vnějšími událostmi. Váš pokojný postoj pomůže ostatním ˝přečkat bouři˝, spíše než se bát toho, co může přinést budoucnost. Můžeme vás ujistit, že na konci tunelu je nádherné světlo, které vás potěší vědomím, že vaše úsilí nebylo marné.

Jednoho dne se ohlédnete za tímto obdobím neklidu a změn a uvědomíte si, že vaše úsilí nebylo marné. Získáte odměnu za své úsilí a právem. Tyto znepokojivé časy se stanou jen letmou vzpomínkou, když je necháte za sebou pro nádhernou budoucnost, která je před námi. Každá duše nakonec najde své správné místo a bude růst a vyvíjet se rychlostí blesku. Máte se na co těšit, pokud ano, a víte to. Nenechte se tedy rozčarovat současnými událostmi, protože tyto brzy pominou. Byli jste vybráni, abyste byli přítomni v takové chvíli, kvůli vašim zkušenostem a schopnosti přizpůsobit se a stále pomáhat druhým najít Světlo.

Opouštím vás s láskou a požehnáním a ať Světlo rozzáří vaše dny a cestu k dokončení.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/11/26/mike-quinseys-higher-self-time-marches-on/

Zpět