5483 Yahyel: Důvěřujte především sobě Jonathan Trinity Martin

[ Ezoterika ] 2023-11-18

Ahoj Země, ahoj lidé, já jsem Tahinio dobrý den.

Vítáme vás v této chvilkové zkušenosti za účelem dalšího spojení, vašeho povolání, poslání a nejvyššího vzrušení na světě v této době. Děkujeme vám, že jste tu s námi tímto způsobem. Vidíme, jak se rozvíjí nová budoucnost, kde hrajete velkou roli ve zvyšování povědomí o našich lodích. Děkujeme, že jste byli součástí cesty. Přijměte perspektivu ostatních. Když začnete vidět nové myšlenky a ideologii před svýma očima, doporučujeme vám, abyste je přijali s otevřenou myslí.

Nepouštějte se do egoistických bitev kolem vás, ale přijměte perspektivu ostatních jako součást stvoření. Protichůdné názory nabízejí expanzi vědomí. Bez kontrastu by nebyl růst. Bez černé by nebyla bílá. Zveme vás tedy, abyste v tuto chvíli opustili všechny zažité představy o tom, co je realita, jaká by měla být, odkud přišla a kam směřuje. Věř svým instinktům. Zveme vás k odpočinku, zveme vás, abyste byli Jedno s tvorbou. Zveme vás, abyste si vytvořili novou představu o tom, kdo jste a proč jste zde, na základě instinktů a intuice, které si na základě časoprostorových závěrů reality vytváříte ve svém vlastním vědomí. Neovlivňováno okolím. Kdybyste nebyli ovlivněni myšlenkami a přesvědčeními ostatními kolem vás, co byste považovali za pravdu? Co bys dělal? kdo bys byl? Jak se posun zrychluje, lidé jsou stále pevnější ve svých vlastních perspektivách a nápadech. Naše přesvědčení tvoří naši realitu, takže kdo jsme, abychom mohli říkat, že máme pravdu a oni se mílí.

Nenechte se ovlivnit. Posun je o přechodu do Vědomí Jednoty, přijetí víry a perspektiv druhých, zatímco si stojíte pevně za svým. Nenechte se ovlivnit ostatní bez dobrého důvodu. Když má někdo jiný názor, který je proti vašemu, rezonuje, má smysl. Přejete si toto přesvědčení učinit svým vlastním? Je důležité, abyste si byli dobře vědomi všeho, co se kolem vás děje. V tuto chvíli se příliš nevystavujte zpravodajským médiím, protože mají své vlastní plány a nebyli bychom rádi, kdy byste převzali jejich přesvědčení a perspektivy, abyste posílili své ego a identitu. Neslouží to vám, ani vašemu světu. Věřte především sami sobě. Je na vás, abyste pevně stáli ve svých přesvědčeních, pevní a nebojácní, nepoddávali se perspektivám ostatních jen proto, že křičí hlasitěji než vy. Pokud někdo nahlas křičí a snaží se vás přimět, abyste něčemu uvěřili, je to proto, že si není jistý, zda tomu sám věří, a chce, abyste potvrdili jeho nejistotu. Lidé, kteří křičí nejhlasitěji, jsou ti, před kterými byste měli dávat největší pozor, protože jsou ti, kdo se nejvíce ztrácejí v egu a klamu. Zůstaňte soustředěni na tu část vás, která ví! Mějte přesvědčení ve svých instinktech a ve svém chápání stvoření. Neposlouchejte pochybnosti. Důvěřuj, pusť se, následuj své vzrušení a buď v pořádku.

Shivai, já jsem Tahinio, dobrý den!

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/11/18/the-yahyel-trust-yourself-above-all/

Zpět