5463 MENSTRUACE A TĚHOTENSTVÍ Cosmic agency

[ UFO ] 2021-03-18

Anéeka
Na Zemi jsou lunární frekvence ty, které většinou řídí ženské cykly. Ostatní ženy a blízkost k nim a k mužům je také ovlivňují. Je to také proto, že vše se tváří jako něco nevyhnutelného, co se jednomu stane, a to je vše. Nejsou zde žádné lunární frekvence. Dominuje tedy mysl, a to i nad hormonálními podněty okolí a ostatních lidí kolem. Vztahy s druhými lidmi samozřejmě ovlivňují náladu a tím i mysl. Není to dokonalé, ale je normální procházet mnoho měsíců nebo dokonce let bez menstruačního cyklu a najednou vás něco vyvede z míry nebo vás vyvede z normálu a jste tam znovu. To znamená, že antikoncepce samozřejmě používá pouze mysl.

Problém je v tom, že po menstruaci nebude mít Taygeťanka koridor plodnosti za několik dní, ale může být až o měsíc později. Po projití data dalšího cyklu se zase ví, že už není plodná. Dalším rozdílem je, že taygetská žena má tendenci ukládat spermie ve vaječnících, což znamená, že má potenciál otěhotnět i po letech. A kdyby to nestačilo, může otěhotnět i panna, protože s 24 chromozomy má silný sklon k samootěhotnění. Toto je samoklonování.

Takže ačkoli taygetské ženy mají schopnost mentálně ovládat své cykly, nevýhodou je, že pokud člověk nebude opatrný se svými hlubokými myšlenkami a touhami, bude jim vždy hrozit, že otěhotní. Samozřejmě, aby se tomu zabránilo, existují antikoncepční metody, které to potlačují. Tyto metody jsou většinou hormonální, podobné těm na Zemi. Také to bylo dříve vyzkoušeno se specifickými frekvencemi, ale ženská aura převládá nad nástrojem a ruší ji. Hormonální je stále nejbezpečnější.

Q: V případě těhotenství, jak víte, čí je to dítě? Můžete si vědomě vybrat, kdy chcete otěhotnět?

Anéeka: Pravdou je, že pokud byla žena s více muži, nelze poznat, čí je to dítě. Pouze s testy DNA. Stává se ale i to, že záleží na tom, kolikrát byla žena s kterým mužem, který pak má tendenci nejvíce dominovat spermiím ostatních.Problém je v tom, že i na úrovni vaječníků někdy spermie, i když již nejsou pohyblivé, pouze jsou přítomny v konzervaci samotným vaječníkem, mohou oplodnit nové vajíčko. Nebo může být nezralé vajíčko již oplodněno a připraveno, ale ležet léta ladem, dokud není zralé, a pokud jsou okolnosti správné, dojde k otěhotnění.

Lze namítnout, že rozumem a touhou můžete zabránit tomu, aby se vajíčko oplodněné někým nechtěným vytvořilo a stalo se vajíčkem jiné žádané osoby, například nového partnera. Ale to je problém, kterému čelí všechny ženy v Taygetě. Tam mají lidé výhodu. I když máme ověřeno, že i oni si udržují sperma svých partnerů po celý život. Což naznačuje a zdůrazňuje nutnost být velmi opatrný vůči svým partnerům. Věci jako promiskuita jsou něčím velmi destruktivním nebo s velmi destruktivním potenciálem.

Q: Jak dlouhý je v průměru váš menstruační cyklus? Máte také problémy s velmi hojným nebo nepravidelným cyklem?

Anéeka: Přesně tak. V průměru to trvá asi 5 nebo 6 dní., někdy čtyři. Co se týče nepravidelnosti, taygeťanka je velmi nepravidelná, jak si můžete představit z toho, co je popsáno výše, a také trpíme hojnými a vzácnými cykly a bolestmi a křečemi a tím vším.

Q: Hormony jako antikoncepční metoda, není to škodlivé? Ty zdejší jsem vždy viděla jako super škodlivé, Kompletně narušují cyklus a způsobují spoustu problémů.

Anéeka: Na Zemi, vím, že je to kontroverzní. Například se říká, že přibíráte a mnoho lidí to obhajuje, ale nenašli jsme žádný důkaz. Zdá se, že se používá jako výmluva. Naše jsou prý naprosto bezpečné.

Q: Pozorovala jsem nejen to, ale také fyzické následky na těle, jako jsou otoky a infekce bradavek, změny charakteru, nemožnost spát atd.

Anéeka: Může to mít něco společného. Jde o to, že množství hormonu přítomného v lidských pilulkách může být zbytečně vysoké. Vím, že prodávají stejnou směs, ale v nižší dávce. Na mě je moc silná, měla by se snížit. Také musíte vědět, jaké hormony. Logické je, že jsou velmi syntetické s jinými škodlivými věcmi. Ale to je problém farmaceutické společnosti, nikoli samotné metody a toho, jak má fungovat. Možná zkusit jinou značku a dávku.

Q: V jakém věku se obvykle objevuje poprvé? Také trpíte menopauzou?

Anéeka: Kolem 13 let, dříve jen zřídka. Lidská žena může začít kolem 9 let. Tady menopauzou netrpíme. Taygeťanka zůstává potenciálně stále plodná. Jediný rozdíl je v tom, že mnoho žen, opravdu starších emocionálně a intelektuálně, je velmi stabilních. Vědí, co chtějí a co ne. To se odráží na kontrole, kterou mají nad svým tělem a už nikdy nemají menstruaci. Dá se tomu snad říkat menopauza, i když původ je jiný.

Q: Má dlouhodobé udržení menstruace nějaké fyzické nebo emocionální následky? Tady se říká, že uvolňuje i energii.

Anéeka: Nevím, ale cítí se velmi svobodně a bezpečně. A čím více času plyne, tím větší jistotu cítíte, protože i když máte emoční vzestupy a pády, víte, že stále udržujete svou mysl v klidu a máte pod kontrolou svá těla.

Q: Jaké metody používáte, když máte menstruaci?

Anéeka: V podstatě používají to samé, co se týče ženské hygieny, ale přirozenější, bez chemie. Je to nepříjemné, ale je to nejzdravější způsob.
Také na rozdíl od Země je zde menstruační cyklus vysoce respektován a není vnímán jako něco negativního nebo špinavého. Jelikož zde koloběh není něco, co by byla skutečně problém, jako ve smyslu nutnosti pokračovat ve fungování, přesto je to zde bráno jako příležitost si trochu odpočinout, zůstat doma, porušit rutinu. Protože tu nejsou žádní šéfové, kteří by vám něco řekli. I když to může být pro Zemi kontroverzní, menstruační krev může být použita k energetickému vymezení hranic vašeho domu kolem obvodu.

Q: Jak dlouho trvá těhotenství? I s vědomím, že čas nepočítáte.

Anéeka: Jediný skutečný odkaz na časový rámec je asi 9 až 10 měsíců, téměř stejně jako na Zemi, jen trochu déle, ale ne moc.

Q: Dochází k předčasným porodům?

Anéeka: Ano, když nastane problém, samozřejmě. Těhotenské komplikace jsou však mnohem vzácnější nebo vzácnější než na Zemi. Porody jsou téměř vždy přirozené. Normální je rodit pod vodou. Další nepříjemná skutečnost u partenogeneze, kdy je žena v době porodu ještě panna. Je zvykem pomáhat jí chirurgicky, čímž se vše nejen komplikuje, ale mnohem více to bolí. Také je to nebezpečnější pro dítě i matku. V tomto případě jsou to vždy dívky.
V nemocnicích mají speciální vaničky na porod. Doma se rodí v bazénu nebo v přírodních studnách s tekoucí vodou. V moři nevím. To jsem nikdy neslyšela. Pohlavní orgány obou pohlaví jsou o něco větší než u lidí. To znamená, že poševní trakt je pro porod vhodnější než u lidských žen. Proto je to jednodušší. I když to neznamená, že je bez bolesti a problémů. Je to vždy těžká událost.

Q: Když říkáte pomoc chirurgicky, myslíte tím císařský řez?

Anéeka: V tomto případě je panenská blána chirurgicky odstraněna nebo otevřena. Císařský řez pouze v případě vážného problému, ale je to poslední možnost.

Q: Udržujete koncept panenství? Tady už se to ruší. Jako by to bylo vnuceno náboženstvím a ve skutečnosti panenská blána praskne mnohokrát a pak není žádný velký rozdíl, zda měla nebo neměla sexuální vztah.

Anéeka: Panenská blána Taygeťanky je obvykle silnější a tlustší než u lidské ženy. To je další biologický rozdíl. Na Zemi bylo panenství vnuceno jako metoda kontroly populace a proti ženám, bere jim svobodu a tak dále. V mnoha ohledech je to také kontrola nad lidskou farmou, protože v mnoha ohledech taková lidská společnost je.

Když pozorně sledujeme věci z hlediska sexuálních svobod a porovnáváme to s biologií, zjistíme, že promiskuita obecně nemá pro žádné pohlaví příliš pozitivní význam, protože zhýralost v tomto smyslu jako katarze byla v represi. Nepochází to z náboženského nebo sociálního morálního aspektu, ale biologicky to člověka poškodí. Mluvím hlavně o ženách, ale i o mužích. Také se objevují psychické problémy, které později vedou k problémům sociálním nebo vztahovým.

Jeden člověk absorbuje energii druhého a stává se druhým člověkem, protože sdílí své frekvence. Je pravda, že se míchají, protože frekvence jednoho člověka ovlivňuje frekvenci druhého a dosahuje průměru nebo průměru. Ale to je o normálních, řekněme pozitivních lidech. Stává se však, zvláště na Zemi, že člověk bude mít velmi hustou a dominantní energii, obecně nízké vibrace, která bude dominovat nad druhou osobou, což vytváří osobnostní problémy, jako jsou spirály negativity, které jsou zde názorné. To se stává mnohokrát, pokud má člověk velmi regresivní energie a ve spojení s velmi pozitivním člověkem se regresivní člověk bude cítit velmi dobře a bude chtít víc, ale pozitivní člověk se bude cítit velmi špatně, vykořisťovaný, vyčerpaný. Tady je vidět, že doslova ubírá životní energii. Zkrátka mít sexuální styky s kýmkoli není jen tak. Je to něco, co vyžaduje hodně péče a hodně přemýšlení.

Q: A jak se chirurgicky odstraňuje panenská blána?

Anéeka: Tradičním způsobem. S lokální anestezií a skalpelem, laserem nebo komprimovaným zvukem. Je to velká práce a velký úkol, ale je to nutné. Není to otázka morálky nebo náboženské morálky. Nezaměňujte svobodu s osvobozením od následků. Také je to kontroverzní ale přesto to zmiňuji.

I když máme být rovnocenní muži a ženy, pravdou je, že nejsme. Dokonce i biologicky. Ať je tedy muž jakkoli pokrokový, vždy mu bude vadit, že jeho žena měla před ním mnoho partnerů. To je zvláště patrné v Taygetě, protože i když je to velmi matriarchální společnost, kde ženy v zásadě ovládají společnost, nezaměňujte to s anulováním muže, protože to tak není, i zde budou muži preferovat ženy s méně partnery. A to je více než logické, pokud si vzpomeneme na fenomén zadržování spermií. Chápu a samozřejmě to, co se stane, závisí na každém člověku, a jak v Taygetě, tak na Zemi je mnoho mužů, kteří adoptují děti své partnerky. Nemluvím o tomhle, ale o hlubinné psychologii založené na biologických potřebách.

Zdroj: https://swaruu.org/transscripts/menstruacion-y-embarazo-raza-estelar-taygeteana-sin-video

Zpět