5446 Jeden: Nová frekvence Sophia Love

[ Ezoterika ] 2023-11-12

Všimněte si prosím naléhavosti hvězdných semínek a vypravěčů pravdy. Všichni cítí, že ˝něco přichází˝. Vyprávěné příběhy jsou poněkud, nebo lépe řečeno, částečně správné ve výkladu; ještě ne úplně. Plné poznání není v tomto bodě možné. Nedávno došlo ke změně frekvence, která je součástí naléhavosti. Také je zde příliš mnoho hráčů na plně přesné předpovědi. Může vás to vést ke zmatku, když se snažíte utřídit a případně definovat energii, kterou cítite. V této víře emocí nejsou možné přesné definice. Doporučuje se udržovat stabilitu a důsledné zaměření na lásku. Neboť bez ohledu na to, jakou roli hrajete ve svém současném světě, láska vás přiblíží k domovu. Neexistuje žádný scénář, který by se odehrával bez zanechání stop smrti a zkázy. Mnoho věcí nyní končí. Rychle dosáhnete kulminačního bodu. To bude mnoha připadat jako strádání a/nebo zmatek. Jakmile se však prach usadí, zaznamenáme mýtinu úrodné půdy, na kterou může být zasazena vaše Nová Země. Právě z popela ovládané Země povstává svoboda. Zprávy médií provádějí agendu. Žádné z nich není čistá Pravda. Čistá Pravda se objeví po boji, který nyní vidíte. Hraje se tímto způsobem pro plné vynoření. Konec přinese tolik duší zaměřených na člověka, kolik je možné, s co nejmenším množstvím zničení. Existuje bod dokonalé rovnováhy, a to je bod, ve kterém to bude zastaveno. To je to, co bylo označováno jako Božské načasování.

Přibližuje se to
Nemůžete to přesně předvídat. Co můžete přehrát, je konec. Stane se tak a otroctví lidstva za současného režimu přestane existovat. Jakmile se to stane, na chvíli nastane čas zmatku, protože rasa určí, kdo je kdo a co je třeba udělat, aby bylo dosaženo toho nejspravedlivějšího, nejsou citnějšího, štědrého a láskyplného výsledku. Pak povstanou noví vůdci. Někteří z těchto nových vůdců jsou mezi vámi; vy, kteří se věnujete práci jako tato. Mnoho jich vzejdou z běžné populace a budou vědět, že je čas, aby zbystřili. Nezoufejte nad nedostatkem nadšení nebo směřování této příští generace. Jsou perfektně nastavení. Jakmile se zaměříte na expanzi, růst a univerzální léčení, které potřebujete, váš svět se rychle změní. Bylo to ˝každý sám za sebe˝. To se změní na ˝každý jeden pro druhého˝, základní frekvence lásky místo frekvence kontroly.

Je to místo, kde jste nikdy nebyli 24/7. Je to místo, kam směřujete. Doporučuje se, abyste se ztišili a poslouchali hudbu a tóny na vhodné léčebné frekvence. Poznáte, když narazíte na tu, která vám vyhovuje - budete ji vnitřně cítit. Dojde k otřesu poznání. Postarejte se nyní o svůj bezsvět a vyzařujte světlo, ať se ocitnete kdekoli. To pomáhá víc, než tušíte. Nadcházející dny budou intenzivní vzhledem k rychlosti, jakou se věci mění. Vězte, že to pro vás není dost rychlé. Vaše rychlost stoupá, abyste se setkali s blížícím se okamžikem. Tyto dny před vámi jsou to, na co jste se připravovali. Váš úspěch je již dosažen. Výborně, milý člověče, dobře.

To je vše.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/11/12/the-one-new-frequencies/

Zpět