5441 OWS: Živé sny James McConnell

[ Ezoterika ] 2023-11-11

Q: Minulou středu časně ráno, se mi stala zajímavá věc. Šel jsem spát a byl to velmi živý sen. Přede mnou byl velký strom, a nad stromem byla obrovská, krásná loď. Obdélníková a na jejím vnějšku se toho hodně dělo se světly a věcmi. Byla opravdu blízko, pak se posunula asi o míli dál. Viděl jsem to a zápolil jsem s telefonem a snažil se ho zapnout. Nemohl jsem to zapnout. Uvědomoval jsem si, že musím být ve stavu snů, protože jsem nemohl zapnout telefon, abych mohl vyfotit nebo natočit video. Ale mně se takové živé sny nestávají. Byl to velmi živý sen a musí to být zpráva pro mě o nějakém kontaktu, nebo možná o mé rodině a mateřské lodi. Bylo to opravdu jasné a byl to velmi živý sen.
OWS: Na určitou úroveň vám byli velmi povědomí?

Q: Ano, vypadalo to tak. Pak se přestěhovali a ano, bylo to velmi povědomé.

OWS: Jako byste je znali a oni znali vás. Určitě je to výraz vaší světelné rodiny, která pochází z hvězd, stejně jako vy jste z hvězd, a snažíte se s nimi více komunikovat. Nejprve ve vašem snovém stavu, více ve vašem bdělém snovém stavu, zde, prostřednictvím lucidního snění.

V jistém smyslu jste snili lucidně, když jste nemohli zapnout telefon, protože jste to oznámili, že jste ve stavu snu. Bude to narůstat, tohle všechno, jak si to uvědomíte. Budete komunikovat více a více. Do jisté míry to pro vás byl také prekognitivní sen. Nejen pro vaši světelnou rodinu, ale i pro ty z lodí, které se budou stále více ukazovat nejen ve snovém stavu, ale i ve špatném stavu, jak vám bylo řečeno, během příštích týdnů, měsíců, ani ne tak let, tak daleko tady nepůjdeme - měsíce. Všude se vám bude objevovat mnohem více těchto fyzických pozorování, což způsobí velké probuzení veřejnosti, protože veřejnost ve větší populaci si konečně uvědomí, že tady ve vesmíru skutečně nejste sami.
Shoshanna: Známe tě. Víme o tobě. Víme, že jsi hvězdný cestovatel, že jsi prošel mnoha vesmíry, že máš rodinu, která se ti stále odhaluje, protože ty, Orv, ty jako tento avatar, kterého ztělesňuješ, nejsi tím, kým jsi. Jsi hvězdný cestovatel. Tvé současné ztělesnění neznající skutečně svůj původ se snaží najít důkazy. Už roky, možná celý život, hledáš důkazy reality, která je ve tvém srdci. Hledáš fyzické důkazy a přeješ si, aby svět přijal tvé důkazy, že tady jsme. Lodě, obrázky. Když to prezentuješ světu, snažíš se všemi způsoby říci tomuto svému avatarovi: ˝Ahoj, ťuk, ťuk, vždy jsme cestovateli, opravdu nejsme součástí tohoto avatara, ale jsme součástí té lodi; jsme součástí té rodiny.˝ Tvůj sen ti to odhaluje. Nyní je úkolem toto přijmout, přijmout to, kým skutečně jsi, a umožnit, aby se tento život jako Avatar Orv spojil. Propojit se s tím, co je tvou vyšší podstatou. A o tom ten sen je. Doufáme, že jsme pomohli.

Q: Nedávno jsem zažil, když jsem doma viděl postavy. Obvykle jsou průhledné. Za poslední týden jsem viděl stejného muže. Má na sobě lehké kalhoty a dlouhou tuniku. Všechno jeho oblečení je vzorované, různé barvy vzoru přes celé oblečení a jakýsi klobouk. Za poslední týden jsem ho viděl párkrát. Přijdu za roh domu a on tam stojí, nebo se ohýbá, aby něco sebral, nebo cokoli jiného. Je to potřetí, ale poprvé to bylo už dávno. Tak by mě zajímalo, kdo to je.

OWS: Nemusíme nutně prozradit, kdo to je. Sahá to do doby před mnoha lety, kdy jsme celou tu dobu říkali, že budou záblesky. Budete stále více pohlížet do jiných dimenzí frekvencí, a to je to, co se děje. Závoj pro každého z vás stále více padá, vnímaný závoj, protože ve skutečnosti žádný závoj neexistuje, je prostě stále ve vaší mysli a vašem naprogramování, že existuje. Ale i to programování teď upadá. Takže jak závoj programování nadále klesá, uvidíte více záblesků do těchto jiných dimenzionálních frekvencí. A dokonce jsme před časem řekli, že budete vidět mrtvé lidi ve smyslu toho, že budete moci vidět na druhou stranu ty, kteří kolem vás neustále chodí, jen jste nebyli schopni vnímat. Ale to se stane tak, jak to dovolíte. Pokud nechcete, aby tomu tak bylo, můžete požádat, aby tomu tak nebylo. Ale pokud to dovolíte, toto se bude zvětšovat a vy budete získávat mnohem, mnohem více letmých pohledů do těch dalších dimenzionálních frekvencí. To je to, co chceme říci.

Q: Vzpomínám si, když OWS řekl, že se to stane, měl jsem tyto druhy zkušeností po většinu svého života. Nějakým způsobem ho poznávám, ale není to úplně jasné.

Shoshanna: Známe tě, máš dar. Není to dar, je to porozumění. Je součástí tvé přirozenosti spojit se za závojem třetí dimenze. Je to součástí tvé povahy a součástí mnoha z nás, kteří máme tu schopnost připojit se za 3D závoj. Není to úplně příjemné, takže to v mnoha ohledech obcházíme. Ten, který se objeví a který vám umožní nahlédnout, se má dobře, je to váš otec, kterému jsi byl dcerou před mnoha, mnoha lety, možná před 100 až 200 lety. Je to jeho zvědavost, abych viděl, jak se ti daří, protože je s tebou spojen. Takže pokud si od něj přeješ více informací nebo více odhalujících informací, můžeš ho k tomu pozvat. Můžeš ho pozvat, aby ti dal více porozumění, více záblesku, více odhalujícího, více vztahového porozumění. Nemůžeme dát příliš mnoho, ale tento je s tebou velmi spjatý, možná dokonce tak, že tento (právě jsme to dostali) musel sledovat, jak umíráte jako dítě. A teď se vrací, abych viděl, jak se ti daří.

Q: Opravdu měla být NESARA/GESARA oznámena 11. září?

OWS: Mluvíte o svém 11. září v roce 2001. Co bylo oznámeno? Opravdu to bylo určeno pro tu dobu. Ale jak víte, byly věci, které to zastavily v jeho počátcích.

Q: Během naší dnešní diskuse jsme mluvili o tom, čím lidé na Zemi právě teď prochází s úrovněmi satanských a plazích tvorů a lidí, kteří nás mučí. To zvládnem. Zažily všechny planety a civilizace, které prochází vzestupem, stejnou úroveň krutosti od bytostí a tvorů a věcí, jak stoupají? Nebo je Země zvláštním místem, kde zažíváme velmi temnou úroveň ponoru?

OWS: Zde je přímá odpověď ne. Toto jistě není první planeta a nebude ani poslední v rámci mnoha vesmírů. Je mnohem víc než jen sluneční soustava, galaxie a miliardy galaxií, které jsou v tomto vesmíru. Všude tam venku je život. A všechno, co se stalo předtím, nebo řekneme, že ty systémy, které tím prošly dříve na mnoha planetách, prošly tím, čím nyní procházíte vy. Postupujte v procesu osvobozování této planety způsobem, který umožňuje, aby zde zapojoval svou svobodnou vůli a nezasahoval? Tak se poučili, učili, my jsme se učili a vše se nyní ubírá směrem, kdy budete svobodní zde na této planetě. Ale jak jsme již mnohokrát řekli, toto je jen bod na cestě. Část vaší cesty. Vaše cesta bude pokračovat a vy se znovu ocitnete někde jinde, v nějakém jiném systému, na nějaké jiné planetě, která dělá to samé, ale ne tak ve vaší pozici , ve které jste teď, ale spíše možná z naší pozice.
Shoshanna: Tato planeta je místem zrození. Místo zrození pro vyšší vědomí, aby se rozšířilo. Vy a ostatní, kteří zde posloucháte, jste součástí evoluce, která poprvé začala Velkým Sanandou. Vy jste z této linie. Pochodoval jsi přes velké obrovské vesmíry, abys sem dorazil. Byli jste sem přivedeni. A když Sananda umístil toho známého jako Yeshua, stali jste se součástí této linie. Úkolem Velkého Vzestoupeného, známého jako Ježíš Ješua, bylo probudit spící masy. A to je vaše práce. Jste součástí té velké linie. Když se ptáte, existují další planety, které mají podobné příběhy, ale vaše je jediná planeta, která byla navštívena a probuzena, a pokusil se ji probudit Jeshua a na začátku ji přivedl Sananda. Vy jste tato planeta. To je vaše linie a v tom pokračujete. Nadále stojíte za povzneseným vědomím a probuzením mas. To je vaše poslání.

Shoshanna: ˝Užij si jízdu˝. Buďte teď tady. Užijte si jízdu. Zamilujte se do svého poslání. Vězte, že jste z hvězd a vrátíte se.
OWS: Jednoduše se připravte. Připravte se na to, co přichází. Nebudeme přímo říkat, co to je, nebo kdy to je, ale prostě se připravte.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/11/11/hakann-purpose/

Zpět