5383 Význam snů pro rozvíjejícího se člověka StepOne

[ Ezoterika ] 2023-11-02

Velký přechod probíhá a všechny jeho známky jsou již zřejmé. V takové chvíli musí každý bez výjimky věnovat pozornost svým potřebám, starat se o svá jemná pole a fyzické tělo.

Celý vesmír žije v cyklech, to je lidem vlastní. Vše se vyvíjí ve spirále, podobně jako Mobiův pás, který je ve svém pohybu nekonečný a věčný. To ale neznamená, že by neměly být přestávky Vesmír existuje 108 hodin, a pak se zhroutí, očistí se a znovu se probudí v nové kvalitě, takto se zbaví nepotřebného. Člověk také nemůže ˝kvést˝ nepřetržitě, je nutné neustále doplňovat jeho zásoby, dopřát tělu odpočinek a proniknout do astrálního světa snů. Naše tělo je jediné, které je nám dáno k existenci v tomto životě, a pokud se navíc podíváte na to, že právě v něm postoupíme do nové kvality, pak ho určitě musíme ˝chránit jako to oko.˝ A ačkoliv je čas stále chronicky kratší, zrychluje se a naléhavé záležitosti vám v tom také brání, musíte se zastavit a velmi pečlivě si prohlédnout své fyzické tělo.

1. Začněte milovat sebe a své tělo, usmívejte se ráno po probuzení na každý ze svých orgánů, poděkujte tělu za jeho práci, posílejte lásku tam, kde cítíte bolest, napětí nebo nepohodlí.
2. Abyste nabrali sílu a nezestárli, musíte mít dostatek spánku. Pro mnohé se to již stává problémem, protože mnozí prostě nemohou relaxovat ve dne a pak i v noci.

Pouze uvolněné tělo dobře vede tok energie, zvyšuje aktivitu čaker, komunikaci s Vyššími silami a pomáhá rozšířit schopnost ovládat své tělo. Mnoho lidí spí spíše málo než hodně. Důležitou roli zde hrají implantáty, které jsou instalovány u mnoha lidí. Je čas se jich zbavit. V našich snech máme přístup k většímu množství informací, zejména snících lidí. Nevýhodou spánku je právě to, že běžný člověk pak většinu informací zapomene. Meditace může tuto situaci napravit. Kromě toho je užitečné mít u postele poznámkový blok a pero, abyste se mohli probudit z REM spánku a zapsat si, o čem se vám zdálo, a pak zase usnout. Až se konečně probudíte, budete překvapeni, co jste si zapsali.

Hořčík a železo pomáhají proti špatnému spánku. Hořčík uvolňuje svaly těla a železo odstraňuje ˝olovnatost˝, tedy psychické napětí po únavě. Napětí člověka zablokuje. Takové věci jsou velmi špatné pro zdraví těla a mohou zpomalit schopnost vzestupu, protože vápník, který vytěsňuje hořčík z těla, kalcifikuje epifýzu, a pak člověk ztrácí nebo nemůže vyvinout jasnozřivost. Totéž platí pro naše klouby a svaly, cévní stěny a fascie, pokud je toho v těle hodně. Prim hraje poměr Ca a Mg v těle, dále Na (sodík) a K (draslík), kde sodík snadno vytlačí draslík. Výsledkem je nemoc. Ale to vše lze napravit a předvídat předem. Pomůže i užívání některých odvarů nebo čajových lístků bylinek, jako je meduňka a máta, hloh a další vám známé. Neužívejte prášky na spaní, taková závislost kromě zničení mozku a zanesení těla mastkem k ničemu dobrému nevede. Zdá se, že mnoho procesů, které vedou člověka k Velkému přechodu, trvalo příliš dlouho a už lidem nepřináší radost, protože vyžadují mnoho úsilí. Není také moc příjemné dívat se na svá temná zákoutí duše a čistit je pomocí světla.

Ve svém posledním článku jsem navrhl pracovat s čakrami, abych odstranil a rozpustil zbytečná přesvědčení, a žena napsala, že jde o psychologii. Někteří umí velmi špatně číst a jejich negramotnost je ukazuje ve špatném světle. Železo se také nevyměňuje za provozu. V důsledku užívání velkých dávek sladkostí v naší společnosti klesá obsah hořčíku v těle, který se navíc v poslední době vynakládá na růst pozemšťanů, neumožňujíc tak rozvoj pružnosti těla, což se projevuje tuhnutím svalů. Je nutné dobře odpočívat, pokud se člověk zabývá duchovním rozvojem. Před spaním můžete také provádět lehká cvičení pro relaxaci. Například masírovat dolíčky na spáncích, čelistní jamky, používat relaxační pozice nebo masáž těla a také koulet očima, jako to děláme ve spánku.

Zbytečně nepřemýšlejte. Zastavte svůj vnitřní dialog pomocí různých typů dýchání, které podporují relaxaci. Večer si nic neplánujte, je lepší to udělat ráno. To, co se dává do pohybu, potřebuje také čas a prostor, aby získalo dynamiku. Právě ve snu dostáváme tu dávku elementárních částic, která přispívá k rozvoji nových lidských schopností a krystalizaci těla. Mnoho lidí si stěžuje, že se v noci budí a jsou vzhůru, když by měli spát. Nedívejte se před spaním na televizi, nelelkujte u telefonů, snažte se na vše reagovat klidně a harmonicky. Přijměte vše, co přichází jako další zkušenost, kterou je třeba překonat. Mnozí se mohou ptát, proč je všechno během vzestupu tak těžké? Proč se neobejdeme bez testování? Obecně platí, že odpověď spočívá v člověku samotném, jeho přirozenosti. Vše, co přichází snadno, se obvykle necení. S jednoduchými řešeními se lidstvo ve své historii ještě nesetkalo.

Došlo k silným katastrofám, které zničily vše na povrchu planety, zůstaly jen kameny a zničené budovy, pokrývající předchozí civilizace velkou vrstvou hlíny nebo písku. Podle výzkumů archeologů a jejich nálezů není známo, kam zmizelo více než 40 civilizací. Lidé se museli reinkarnovat a začít znovu. Obnovení starých znalostí je ale dost obtížné, lidstvo při takových srážkách hodně ztratilo. Teprve nyní můžeme některé z nich získat z vlastního podvědomí. Katastrofy vyžadují méně energie, než obnova toho, co bylo zničeno, a tak vymazaly to, co již neodpovídalo tomu, co Stvořitel zamýšlel. To platí pro celou společnost a její formace. Dosud došlo pouze k poklesu lidské duchovnosti, i když technologie a umělá inteligence rostly a rostou. Ale materialita bez spirituality je slepá cesta vývoje.

Nyní se dějí úplně jiné věci, lidstvo začalo směřovat ke své evoluci, o kterou se snaží nejen lidé, ale i Nejvyšší bytosti a nám příbuzní mimozemšťané. Překonali jsme koridor zatmění, který se jistě podepíše na našem budoucím osudu, podle toho, kdo a jak ho prošel. Vše vždy záleží na jedinci samotném! Společnost je rozdělena a cesty pro probuzené a neprobuzené, kteří zůstanou ve třetí dimenzi, se změnily. Přeji vám všem úspěch a vše nejlepší! Buďte hodni svých tužeb! Láska zachraňuje svět! Úžasné vědomé duše, zdokonalte svá těla a své vědomí! Získáním energie člověk mění své vnímání! Nech to tak být! Dopřejte si dostatek klidného spánku, abyste byli silní, energičtí a všímaví!

Zdroj: https://absolutera.ru/article15779

Zpět