5381 Záhada skřítků a elfů Judith

[ Ezoterika ] 2023-11-01

Mnozí, kteří obdrží toto sdělení, by nikdy nepřiznali svou víru ve víly, elfy nebo gnómy. Ještě jiní by vám řekli, že tyto nádherné bytosti jsou všude! Mnohokrát jsme diskutovali o vílách, takže v těchto chvílích prozkoumáme, kdo jsou elfové a gnómové ve své existenci!

Existuje mnoho druhů přírodních duchů. Jak jsme sdíleli, duch stvoření v Elohim umožnil svobodnou vůli s projevy volby. Jiní duchové Stvoření mají svůj původ na Velké planetě Zemi. Tyto označujeme jako původní na Zemi v jejich podstatě bytí!

Gnómové jsou původem ze Země a daří se jim v utajení jako obyvatelům podzemí. Baví je žít pod skalami a horami. Mají rádi květiny a barevné aranžmá venku je často přitahují. Důvodem afinity ke květinám je to, že před miliony let věděli jen tohle. Po stvoření Zdrojem byli titěrní a sotva velikostí berušky! Žili na okvětních lístcích a listech, pili dostupnou vlhkost a konzumovali malé kousky květů a listů, aby si udrželi život.

Během milionů let se Gnómové vyvíjeli, když pozorovali život kolem sebe. Odvážili se vpřed a vytvořili malé tunely pod zemí. Víly k nim přišly s pomocí a nabídly učení magie, a daly jim krystaly jako dárky. Plejáďané nazývají Gnómy ˝EIKOU˝ a zjistili, že tyto drobné bytosti jsou zábavné.

Gnómové jsou nyní vysocí 30 - 90cm. Nosí malé klobouky a barevné oblečení, které je vytvořeno z kousků látky a okvětních lístků. Víly je naučily skvělým metodám přežití, aby zůstaly v soukromí ve svém prostředí. I když nezažívají smrt, jejich blaho by mohlo být přerušeno v jejich způsobu života ve formě.

Gnómové jsou škodolibí a přesto stydliví. Nepřibližují se k lidem, ale spíše utíkají zpět do svých malých domovů, když lidé dorazí do oblasti. Baví je navštěvovat zahrady na pozemcích mnoha domů. Přicházejí v noci a shromažďují větvičky, semena, ořechy a květiny, aby konzumovali a zdobili své barevné domovy. Gnómové nemají kamarády ani děti Původní duchovní esence je věčná a je součástí Božího zdroje. Žijí mezi přírodou a zvířaty a jejich frekvence stvoření je radost a láska!

Elfové jsou také původní duchové Země a jsou si blíže ve vztazích k vílám. Mají větší smysl pro záměr, když se pohybují a žijí ve skrytých domovech. Žijí také pod povrchem Země a jejich domovy jsou vytvořeny s nádhernou krásou s malými vodopády a oblastmi pro setkání.

Elfové byli také kdysi menší, než si dokážete představit! Jak se třpytily ve světle, měly velikost zrnka písku. Vytvářely skupiny jednoty, třpytily se ve světle! Víly se nad nimi vznášely, když na elfy padal křišťálový prášek, který jim dal sílu tvořit. Se vší silou a růstem se elfové zvedali v průběhu milionů let. Podle lidských měřítek jsou nyní vysocí přibližně 30 cm.

Mají velké oči a tváře, které připomínají malé děti. Jejich oblečení často tvoří víly s jasnými barvami drobných šortek, košil nebo krátkých šatů. Nemají kamarády, ale rodí se energeticky. Jejich potomci vypadají jako drobné bytosti světla! Jsou průsvitné po mnoho let existence. Učí se stát se dospělými jako elfové, kteří jsou rádci a milovanou rodinou.

Elfové navštěvují víly v jejich domovech a odpočívají v malých oblastech světla! Naučili se magii a používají ji k vysílání frekvencí léčení zvířatům a přírodě. Baví je nechávat malé košíky vyrobené z větviček v domovech veverek a králíků. Jídlo je oceňováno, protože malá zvířata shromažďují své pochoutky z ořechů a ovoce. Elfové jsou plní radosti, když slouží lidstvu!

S darem svobodné vůle vždy existují bytosti, které opouštějí cestu světla! Elfové to někdy udělali. Víly nabízejí pomoc, ale svobodná vůle umožňuje elfovi stát se více podvodníkem, pokud se rozhodnou. Mohli by zničit květinovou zahradu nebo převrátit misku na krmení domácího mazlíčka. Neubližují ostatním, ale jejich činy mohou být nepříjemné! Plejáďané nazývají elfy, JEMIK, bez ohledu na jejich volbu a svobodnou vůli.

Milovaní, uvidíte světlo v jiném! Buďte laskaví ke všem bytostem na Zemi! Starejte se o zvířata a přírodu, které vám slouží s tolika láskou!

Vězte a věřte, že přírodní duchové v mnoha podobách žijí mezi vámi a užívají si nekonečného života! Jak se Země posouvá do lesku a zbytky jsou ponechány pozadu, přírodní duchové a mnoho víl projde oblast s Plejáďany, aby pomohli těm ve tmě vzpomenout si na své světlo bytí!

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/11/01/the-mystery-of-gnomes-and-elves/

Zpět