5373 Aktualizace myšlenek vzestupu Sierra NZ

[ Ezoterika ] 2023-10-30

Toto je skvělý článek o současném rozdělení časové osy.

Často se odvolávám na rozsáhlý soubor prací Dolores Cannon o Vzestupu. Mluvila o tom, jak lidé budou vypadávat z vašeho života, když se budete blížit vzestupu. Pravděpodobně si všimnete, že se to v poslední době děje rychleji. Je to dobré znamení - znamená to, že Vzestup je nyní velmi blízko.
Pamatujte si, že s tím, že tyto vztahy upadnou, není spojena žádná vina. Není to nikoho chyba. Je to prostě případ nesprávných vibrací. Je nutné, aby tyto neshody byly vyřešeny pro všechny zúčastněné.

Vzestoupíte se svým kmenem duší. O tom není pochyb. Právě teď mohou být někteří z nich uprostřed intenzivních emocionálních bitev s vámi, nebo jinými lidmi. To je znamení, že dokončují své poslední 3D lekce, aby mohli volně stoupat. Pamatujte, že kmen duší je zcela odlišný od rodné rodiny. Každý bojovník světla, kterého znám, je odcizen jednomu nebo více členům své rodné rodiny. Vaše rodná rodina byla navržena tak, aby vás uvedla do tohoto života. Nebylo nutné udržovat spojení po celou dobu životnosti. Pokud nedojde k žádné rezonanci s rodným rodinným příslušníkem, můžete jít dál.

Když se rozhlédnete kolem sebe, uvidíte, že téměř každý, koho znáte, zažívá intenzivní boj nějakého druhu, ať už jde o fyzickou nemoc, emocionální očistu nebo duchovní krizi. Tohle se MUSELO stát. Možná zažíváte několik vlastních spouštěcích situací na poslední chvíli. Namísto odporu spouštěčům je berte jako dar. Jsou příležitostí k vyčištění všech vašich karmických blokád. Učím se zůstat emocionálně oddělená, když mě to spustí. Říkám: ˝Dobrá, o jednu lekci méně...˝ Je to cesta evoluce duše.

Lidé konečně čelí svým obavám, aby byli propuštěni, aby mohli vzestoupit. Jedna z regresních klientek Dolores Cannon hovořila o tom, jak temné síly ztrácejí kontrolu nad lidstvem, protože čelíme svým obavám...

˝Strach je způsob, jakým si drželi moc, a téměř každý na tomto světě se bojí... o ty, kteří jsou u moci, je velký zájem, protože strach mizí (díky svobodné komunikaci). Mnoho věcí, které se dějí, dokonce i katastrofy, působí jako katalyzátor, který vyvolává strach, aby se s ním zacházelo. Jde tedy svým způsobem o očistu. Ale ti, kteří jsou u moci, nechtějí, aby k tomuto procesu došlo...˝ (Dolores Cannon The Three Waves of Volunteers and The New Earth)

Můj milý přítel Walt řekl, že před Vzestupem jsme my (lidstvo) šachové figurky na obří šachovnici. Hra se hraje ve tmě. V současné době máme figurky zaneprázdněné mícháním na šachovnici, abychom se dostali do perfektní pozice pro náš vzestup. Protože je tma, nevíme, co dělají ostatní kusy, kromě našich nejbližších spojení.

Když se rozsvítí Světlo (Vzestup/Událost), šachovnice bude viditelná - a tehdy budete vědět, kde se kdo nachází. Do té doby se spolehněte na svou intuici, která vás povede okamžik za okamžikem, a na svou víru, že budete důvěřovat svému božskému plánu duše. Vše je v pořádku.

Nakonec, pokud jste unavení, udělejte si čas na odpočinek a zdřímnutí. Podřimování se stalo nejnovější věcí mezi mými přáteli Bojovníky Světla - dokonce i mezi muži! Procházíme tím nejmocnějším hlubokým časem v celé naší existenci (zatím) jako duše. Intenzita je mimo grafy. Dejte si pauzu. Procházejte se přírodou, relaxujte s časopisem nebo komediálním televizním pořadem...nebo spěte. Vydělali jste si to.

MÁME TO.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/10/30/ascension-thoughts-update-2/

Zpět