5368 Úplné odhalení by urychlilo proces probuzení Kejraj

[ Ezoterika ] 2023-11-01

Úplné odhalení existence benevolentních mimozemšťanů a jejich přítomnosti na vaší obloze by rozšířilo lidské kolektivní vědomí pozitivním způsobem během několika hodin a urychlilo proces probuzení. To je přesně to, co temní nechtějí, protože by to posun ještě urychlilo, a plány temnoty a jejich samotná existence by zmizely z vaší reality. Během několika týdnů byste začali vidět, jak se nový svět projevuje v reálném čase.

Vaši přátelé a rodina z hvězd jsou s vámi. Je načase zbavit se strachu z démonických entit, protože prostě nemají moc, kterou jim dávají ti, kteří stále dodržují náboženskou doktrínu.

Vaše nebe a planeta Země jsou střeženy a sledovány bytostmi světla, které slouží skutečnému Božskému Zářícímu Stvořiteli. Nebýt jejich zásahu a přítomnosti, váš svět by byl zmítán válkami horšími než v dřívějších dobách. Nyní se však děje pravý opak. Protože je tu velká příležitost, v této době se lidstvu nabízí vyšší světlo.

Žádáme vás, abyste zůstali otevření přijímání tohoto vyššího světla a pracovali na jeho integraci do svého bytí, když cítíte, jak se energetické pole vašeho Srdce rozšiřuje a nenechává žádný prostor pro strach a obavy, protože vám do cesty přicházejí nové pravdy, které vás mají pohánět do nové reality. Dýchejte zhluboka a pociťujte změny uvnitř sebe, připravte se na to, že se projeví i ve vnějším světě. Nyní se probouzíte z noční můry, stoupáte jako fénix, do nového světa světla, lásky, míru, jednoty se vším.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/11/01/full-disclosure-would-accelerate-the-process-of-awakening/

Zpět