5362 Prominentní švýcarský bankéř žádá ˝zatčení˝ celého Světového ekonomického fóra Ethan Huff

[ Ezoterika ] 2023-10-28

Syn jednoho ze spoluzakladatelů Světového ekonomického fóra (WEF), nyní bývalý švýcarský bankéř, založil Výzvu po spravedlnosti proti zločincům, kteří vypustili na svět ˝vakcíny˝ koronaviru Wuhan (COVID-19). Pascal Najadi, jehož otec Hussain Najadi byl zavražděn v roce 2013, se spojil s Dr. Astrid Stuckelbergerovou (Health Ranger Report) pro plné trestní stíhání všech zúčastněných na injekcích COVID, které oba označují jako ˝biologické zbraně˝. Najadi a Dr. Stuckelberger dali dohromady nový dokumentární film s názvem ˝Uříznutí hlavy hadovi˝, který se noří do ˝demokridy˝, kterou pachatelé COVID vakcín prováděli pod rouškou boje proti globální ˝pandemii˝, která byla z velké části zfalšována pro maximální účinek teroru.

Najadi rezignoval na svou mocnou bankovní pozici, ale během svého zaměstnání měl významný vliv na světové dění. Jeho úkolem bylo radit zemí a hlavně státům ohledně finančního směřování jejich zemí. Najadi je také odpovědný za nedávnou rezignaci švýcarského prezidenta Alaina Berseta, na kterého podal trestní žalobu u nejvyššího švýcarského soudu a obvinil Berseta z nepravdivých tvrzení o ˝bezpečnosti˝ a ˝účinnosti˝ mRNA COVID vpichů. TEĎ je čas potrestat válečné zločince za operace Warp Speed. Prezident Berset tomu není ochoten čelit, pravděpodobně proto, že je vinen, místo toho oficiálně odstupuje ze svého postu do konce roku, i když už v podstatě nechal místo prázdné.

V dokumentárním filmu Najadiho a Dr. Stuckelbergera Najadi obšírně vysvětluje pohrdání svého otce organizací WEF se sídlem v Ženevě. Jeho otec opustil WEF, kterou spoluzakládal, již na počátku 80. let, přičemž u kormidla zůstal Klaus Schwab. ˝Všechno zlé na světě související s democidou bohužel pochází ze Ženevy,˝ říká Najadi. ˝Máte WHO [Světovou zdravotnickou organizaci] v Ženevě, máte GAVI [Vakcínovou alianci Billa Gatese], pak máte WEF, jehož spoluzakladatelem byl můj otec a na počátku osmdesátých let z hnusu opustil Klause Schwaba. diplomatická imunita.˝ Najadi dále prohlašuje, že jako švýcarský občan může prohlásit WEF za nezpůsobné pro každou další diplomatickou imunitu, která sloužila jako zástěrka pro jeho zločiny proti lidskosti.

Najadi chce, aby švýcarské úřady nyní začaly zatýkat pachatele trestných činů proti lidskosti COVID, které zahrnují ˝globální lidskou injekci biologické zbraně˝. Big Pharma, Big Tech, WEF, Bill Gates, Světová zdravotnická organizace (WHO) a mnoho dalších globalistů kontrolovaných subjektů jsou všichni částečně zodpovědní za schéma bodnutí COVID a Najadi chce, aby všichni čelili následkům. ˝Vyzývám švýcarské úřady a bezpečnost, aby tyto lidi okamžitě zatkli,˝ říká Najadi. ˝Proč? WEF, WHO, GAVI, Big Pharma, Big Tech a Bill Gates obhajovali globální napíchání lidstva pomocí biologických zbraní, které vstřikuje nanolipidy do 5,7 miliardy lidí. ˝A my Švýcaři je hostíme.˝ To je strašné.˝ Najadi říká, že on i jeho matka jsou také oběťmi, protože oba dostali bodnutí a oba na to nyní umírají. ˝Je to democida a bude souzena,˝ prohlásil dále Najadi. ˝Bude to napraveno ve jménu lidskosti.˝ V americkém kontextu by patrioti udělali dobře, kdyby se zaměřili na ty, kdo propagoval operaci Warp Speed, a šli po nich kvůli stíhání. Mnoho z nich jsou stejná jména a organizace, o kterých se zmínili Najadi, takže je dobré začít.˝

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/10/28/prominent-swiss-banker-calls-for-arrest-of-entire-world-economic-forum/

Zpět