5355 Rada: Láska a důvěra Nadina Boun

[ Ezoterika ] 2023-10-29

Nastal čas stát nahý na světle. To znamená, že musíte věřit světlu. Láska a důvěra odejdou ruku v ruce. Když něco nebo někoho miluješ, věříš, že to dobře dopadne. Věříte v lepší výsledek bez ohledu na to, co přijde. Bojujete za ten lepší výsledek z lásky k tomu, co milujete. Děláte to pořád, když věci končí, a pořád bojujete, abyste si udrželi to, co máte rádi. Ale právě tehdy je potřeba důvěra, abyste si uvědomili, že konec je také dalším začátkem, ale nejen to, je to také příležitost nechat jít.

Proč se chceš vzdát toho, co miluješ? Ve vaší společnosti máte přísloví, které říká, nech to být, a pokud je to určeno pro tebe, vrátí se to. Po pravdě, ne vždy to tak funguje. Někdy je nechat jít důkazem lásky, protože zatímco se snažíte něčeho držet, bráníte tomu ve vývoji, bráníte tomu v pohybu vpřed, nebo se o to alespoň pokoušíte. Ale když něco opravdu milujete, pak chcete vidět, jak to dosáhlo svého plného potenciálu, nechcete to držet dole, v kleci. A tak když to necháte být, je to vaše ukázka lásky.

Zní to opačně, než to, v čem jste vyrůstali. Je ale čas na nový způsob myšlení. Láska a důvěra jdou ruku v ruce. Chceme, abyste dosáhli bodu, kdy nejenom budete milovat to, kdo jste, ale také budete důvěřovat tomu, kdo jste. Nejen, že milujete tato učení, která vám dáváme, ale také důvěřujete, že dělají svou práci. Nejen, že intelektuálně milujete myšlenku, že vám vesmír stojí za zády, ale věříte, že to tak je a je to tak za všech okolností. Univerzální zákony se nemění, nestaví se na žádnou stranu, nepřestávají pracovat v tom či onom konkrétním okamžiku, výzvě nebo situaci, vždy pracují.

Přáli bychom si, abyste začali milovat svůj život takový, jaký je, milovali se takoví, jací jste, ať jste kdekoli na své cestě, a pak z lásky důvěřovali, věřili, že jste přesně tam, kde potřebujete být, a že se vše vyvíjí a rozvine přesně tak, jak se rozvinout potřebuje.

Všechno funguje perfektně. Potřebujete vidět, co je skryto, co je rozbité, co už nefunguje, abyste to vyléčili, změnili, proměnili nebo jaký má smysl říkat, že jste vzhůru. Probuďte se k čemu? Když jste vzhůru, přijímáte tyto dary a důvěřujete, a my chápeme, že důvěřovat v neviditelné, a podívat se na svůj dosavadní život a jak dopadl, je náročný úkol. Podívejte se zpět na všechny problémy a na to, jak vám pomohly být tím, kým jste dnes. Podívejte se zpět a uvidíte, že vesmír byl pokaždé na vaší straně.

Kdy tedy vezmete věci do svých rukou a kdy je delegujete na vesmír, je otázkou. Máte pouze kontrolu nad tím, jak se cítíte, pamatujte si, proto můžete převzít kontrolu nad tím, jak se cítíte pokaždé. Pokud jde o akci, můžete udělat svou část, dokonce si můžete předem stanovit svůj záměr, ale to, co přijde, jak se to vyvine, kdo další se do toho zapojí, nemůžete vědět předem, jen proto, že se to pokusíte změnit.

Takže důvěřujte a důvěřujte ještě trochu víc, a to je zatím vše, co se od vás vyžaduje, protože jste na sobě udělali práci, věnovali jste pozornost tomu, jak se cítíte, byli jste důslední ve výběru svých myšlenek, vibrace, záměrů, a tak vám zbývá důvěřovat. Bez ohledu na to, co se děje ve vašem životě nebo ve světě, vaším úkolem je nyní věřit, že vás čeká lepší budoucnost, lepší časy, spousta příležitostí, které vám přicházejí do cesty, překvapení za překvapením.

Důvěřuješ, protože bez důvěry je to podobné, jako když říkáš, jsi v tom sám, tak důvěřuj. Dělej, co cítíš dobře a nech to být. Miluj a nech to být. Důvěřuj a nech to být. Nechte jít mysl, která se ráda staví do středu všeho, nabízí vysvětlení, když toho není schopna, a věřte, že Vyšší mysl dává dohromady všechny kousky tam, kde mají být, to znamená, že i vy jste přesně kde potřebujete být. Vše je přesně tak, jak má být.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/10/29/the-council-love-and-trust/

Zpět