5333 Máří Magdalena. Muž a žena Anna Chen

[ Ezoterika ] 2023-10-19

Můj proud je vždy s tebou. Já, stejně jako všichni vaši mentoři, jsem tu vždy. Vaše ženská stránka touží po probuzení. Mužská váhá. Hledá výhody a smysl. Poklad je v těch částech, které nepoznáváte, odkládáte, odvracíte. Jaká může být žena v moderním světě. Růst skrze někoho. Potřebuje pevné mužské rameno? Cítím ve vašem oboru nepochopení role muže v životě žen, role jeho energií. Uvědomění si, že jde o neocenitelnou roli, neocenitelný zdroj energie.

Co žena tvoří, co vychází z jejího srdce, ba dokonce z její hlavy... To jsou realizace přes muže. Ne jako despota, který bere moc, ale jako součást vás a posílení vaší realizace. Jestli potřebujete toho ˝správného˝ muže? Potřebuješ ˝svého˝ muže. Definice není vždy o celém tvém životě, ale fázi života, ve které do potřebuješ. Neznamená to neustále střídat muže. Znamená to pouze, že určitá úroveň vaší energie, úroveň vědomí, zvědavost duše nakonec odpovídá tvému muži.

Žena v pozici oběti spíše zaujme panovačného, potlačujícího nebo vševědoucího muže, který za vás vše implementuje a ˝organizuje˝ tento scénář. Ve fázi formace přijde někdo, kdo podpoří nebo dodá znalosti a zahájí proces změny. Ani dobré, ani špatné. Jen ten tvůj ve správné fázi. Někdo se bude rozvíjet s tebou. Každý má svou vlastní volbu.

Co to znamená poznat dvojče? Rozpustit se ve svém odrazu. Ne každá duše nebo vědomí volí tuto cestu rozpuštění, úplného pohlcení. Tento aspekt žije zpočátku v každém. Ale projeví se to v hmotném světě? ... Milovala jsem a vždy budu milovat Yeshuu. Naše sloučení je vždy nekonečné.

Rada
Při hledání svého dvojčete nehledejte jeho odraz v konkrétní osobě. Váš dvojčetský aspekt může být ztělesněn, projeven v někom, pokud jste připraveni. Užijte si nyní svůj projev jako žena, vaše ženské ztělesnění. Nese v sobě spoustu tajemství a síly. Seznamte se s každým mužem ve svém životě s radostí. Možná je to jen procházka po ulici s někým, nebo to bude váš projektový partner. Každá žena má svého muže ve správné fázi...

Zdroj: https://absolutera.ru/article15736

Zpět