5305 Správné časové razítko: ˝Prezident Trump ˝VELKÉ věci za dva týdny˝ Sierra NZ

[ Ezoterika ] 2023-10-18

Prezident Trump mluví o VELKÝCH věcech, které se udějí ˝během dvou týdnů˝.
Vydávání HRC se již včera začalo uskutečňovat s několika zeměmi v případě přeshraničního vydávání. Bylo schváleno, že budou pasy označeny s účinností od 30. 10. @ 12:01. Očekávejte, že dojde k masovým nepokojům organizovaným na odpor a k útěku dalších osob z USA. Operaci budou provádět americké M, zatímco NG se aktivuje. Ověřte si důkazy: Vyhledejte příslušníka NG a zeptejte se, zda je aktivován pro službu 30. 10. ve většině velkých měst.

Blížíme se k PRVNÍMU pondělí 30. října od doby, kdy byl zveřejněn onen slavný drop. Jinými slovy, možná nás dělí jen několik dní od události, která by potenciálně mohla být prvním velkým pádem domina, podnítit globální šok a spustit řetězovou reakci nezastavitelných událostí. NIC NEMŮŽE ZASTAVIT TO, CO PŘICHÁZÍ. je vhodná doba připomenout vám základní přípravu: mějte plnou nádrž vozidla... mějte doma nějakou hotovost... zajistěte si dostatek potravin a zdravotnických potřeb/zásob na několik týdnů, včetně zásob pro vaše chlupaté přátele. Nepřehánějte to - buďte rozumní. Kromě toho bych vám poradila, abyste si sedli, uvolnili se a sledovali, jak se to vyvíjí.

Já mám všechny základní přípravy hotové, takže se cítím skutečně uvolněně. Je to příjemný pocit - čekat na velkou událost, která přijde každým dnem, a vědět, že jsem stoprocentně připravená.

Prezident Trump pronesl na shromáždění v Iowě silný projev - ˝Nechápou, že jsem ochoten jít do vězení, pokud to bude nutné, aby naše země zvítězila a stala se znovu demokracií...˝
Máte naše svolení, pane. Jděte do toho...! Jo, a my víme, že se letos vrátíte.

Připomenutí PRAVDY o životě na 3D Zemi. My, Bojovníci světla, máme plné ruce práce s tím, abychom ji změnili.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/10/18/correct-time-stamp-president-trump-big-things-in-two-weeks/

Zpět